آشنایی کلی با کامپوزیت دندان – تجارتنیوز

ایمپلنت دندان AnyRidge به عنوان یک ایمپلنت نمونه در موارد کارکرد ، مقاومت و زیبایی شناسی در مقایسه با بازار جهانی است و شعار آن ها برگرداندن احساسات و هنر به شاخه دندان پزشکی است. آیا به عصب کشی دندان و درمان ریشه نیازی است؟ سلامت دهان و دندان یک بخش اساسی از سلامت کلی بدن درهمه سنین است ، اما طبق گفته متخصصان دندانپزشکی و پزشکی یوکان ( یک رشته پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه کانکتیکات آمریکا )، مراقبت بهداشتی به ویژه در افراد مسن بسیار مهم است. اگر روی مینا و عاج دندان لکه های پوسیدگی ایجاد شود که، هیچ دردی را به همراه نداشته باشند. پس به این علت درمان ریشه،درمان بسیار پرارزشی محسوب میشود.چون اگر گرانترین آلیاژها و حتی طلا برای روکش دندانتان استفاده شود،با بهترین ماده ترمیمی با بیشترین دقت پر شود،با بهترین دستگاهها روکشتان ساخته شود، تا زمانی که یک پالپ سالم یا ریشه درمان شده موفق آن زیر وجود نداشته باشد، درمان شکستخورده محسوب میشود. مخصوصا برای کلینیک های دندانپزشکی که بیماران معمولا از جراحی ها و ابزار های دندانپزشکی هراس دارند. توصیه می گردد نوشیدنی های گاز دار و اسیدی با نی نوشیده شود تا تماس کمتری با دندان ها داشته باشند.

دندانپزشک خوب

Post was generated by GSA Content Generator Demoversion!

همچنین در زمان عصب کشی دندان و درمان ریشه با دندان پانسمان شده غذا نجوید. در این زمان شما علاوه بر پرکردن و ترمیم دندان به عصب کشی دندان و درمان ریشه نیز نیاز دارید. جای خالی دندان، علاوه بر از بین بردن زیبایی دندان ها و صورت، تا حدودی ادا کردن کلمات را نیز برای فرد مشکل می کند، به همین دلیل اعتماد به نفس در هنگام صحبت کردن را کاهش می دهد. برخورداری از مهارتهای حل مشکل خصوصیت مهمی برای دندان پزشک است. تقریبا نگهداری از ایمپلنت دندان مشابه نگهداری از دندان های طبیعی می باشد. هنگامی که از استخوان فک برای حمایت از یک دندان طبیعی استفاده نشود، این استخوان تخریب شده و قدرت و استحکامش را از دست میدهد. درس رادیولوژی یکی از درس های دندانپزشکی است که از علوم اساسی جهت دستیابی و شناسایی حالات طبیعی و غیرطبیعی استخوان فک ها و دندان ها است. بسیاری از درمانهای دندانپزشکی تنها بهاینعلت که درمان ریشه قبلی از کیفیت خوبی برخوردار نیست،شکست میخورند. کلینیک مهرپارسه در راستای اهـداف خود اقـدام به اخذ گواهينامه های ISO 9001:2008 در مدیریت کیفیت خدمات ، ISO 10002:2004 در رسیدگی به شکایات و OHSAS 18001:2007 اصـول ايمـنی و بهداشت كاركنان از شرکت URS انگلستان نموده است .

  • دانلود کتب دندانپزشکی
  • بیماری های لثه
  • زیباتر شدن دندان ها و طرح لبخند
  • لثه قرمز، متورم و حساس
  • مقاومت کامپوزیت دندان
  • جویدن راحتتر غذاها
  • تجهیزات سرگرم کننده برای مراجعان و کودکان
  • باد کردن لثه

که این بسته به نحوه رعایت بهداشت دهان و دندان متفاوت است. مراکزی که درمان های خود را گارانتی می کنند و به صورت مادام العمر بیماران خودشان را چکاپ می نمایند تا در صورت بروز کوچکترین علائمی که میتواند عمر و دوام ایمپلنت دندان را به مخاطره بیاندازد آنها را رفع میکنند بسیار بسیار موفقتر در درمان ها عمل میکنند. آنها درست مثل دندان واقعی عمل کنند. ایمپلنت های مناسب و با کیفیت عمل استخوان سازی را در اطراف محل کاشت مختل نکرده و منجر به تحلیل استخوان ها نمی شوند. در تمامی مراحل درمان در کنار شما هستیم تا درمانی در بالاترین کیفیت را تجربه کنید. اندو(درمان ریشه) زمانبر است و انجام موفق آن نیاز به صبر و حوصله دندانپزشک دارد.بسیاری از تکنولوژیهای جدید سرعت و کیفیت درمان اندو را بالاتر بردهاند و امکان ارائه بهترین درمان اندو را به دندانپزشکان داده اند. این شیوه بهترین روش تبلیغ برای دندانپزشکان موفق است. کشور سوئیس سازنده بهترین ایمپلنت های حال حاظر در دنیا است. از دیگر محاسن استفاده از این روش بهتر شدن سلامت دهان و دندان است. ناراحتیهای دهان و دندان جوانب مختلفی از زندگی بیمار را تحتالشعاع قرار میدهد و دندانپزشک باید به مشکلات حاصل از این عارضهها حساس باشد و واکنشی همدردانه نشان دهد .

دندانپزشکی خوب

تمام مشکلات دندانی یک راهحل واضح و مشخص ندارد . توانایی تشریح اطلاعات تخصصی به زبانی ساده و قابل فهم برای تمام بیماران یکی از ویژگیهای مهم یک دندانپزشک خوب به شمار میآید. اصلاح طرح لبخند یکی از خدمات اصلی مرکز دندانپزشکی زعفرانیه و پرطرفدار ترین موضوع میان افراد مختلفی است که می خواهند جذاب باشند و جایگاه اجتماعی خود را ارتقا دهند. یا اینکه کلینیک هایی را چک کنید که کاملا قانونی و تایید شده باشند. توصیه می شود که در این شرایط یا به دندان پزشک مجرب و داری مجوز، مرکز دندان پزشکی محلی یا بخش اورژانس بیمارستان مراجعه کنید. اندودنتیستها متخصصینی هستند که اغلب پیشگام ارائهٔ انجام درمانهای پیشرفته و باکیفیت اندو با موفقترین نتایج بلندمدت هستند.در واقع قابل اعتماد ترین ارائه دهنده ی یک عصب کشی خوب می تواند یک متخصص درمان ریشه خوب باشد.درزمینهٔ استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته هم اندودنتیستها اغلب سرآمد هستند .هرچند که دندانپزشکان عمومی با درمانهای موفق اندو و استفاده از تکنولوژیهای بهروز چه در ایران و چه در سرتاسر جهان کم نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *