الزاماتی که باید در مورد ثبت شرکت بدانید

شرکت ثبت شرکت آگاه یکی از مهمترین شرکت ها برای ثبت شرکت می باشد و ازنظر بسیاری از مشتریان و سرمایه داران شرکت های بزرگ، بهترین شرکت ثبت شرکت است و بهترین خدمات را عرضه می کند.

امیدوارم توانسته باشم با زبانی ساده تمامی موارد حوزه ثبت شرکت در تهران و دیگر نقاط ایران را به اختصار برایتان بازگو نمایم در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا با کارشناسان تماس بگیرید .

بعد از تکمیل مدارک هویتی و تنظیم اوراق ثبتی و تائید کلیه سهامداران یا شرکاء میبایست اوراق برای اداره ثبت شرکت ها به صورت پست ارسال گردد.

آدرس: کرج، میدان شاه عباسی، نرسیده به میدان توحید، نبش کوچه شهدای دانشجو، مجتمع اداری امیر، طبقه دوم، واحد چهار

هزینه های قانونی از جمله مواردی می باشد که توسط اداره ثبت شرکت ها, روزنامه رسمی جمهوری اسلامی, روزنامه کثیر الانتشار انتخاب شده جهت نشر آگهی های شخصیت حقوقی, پرداخت حق الثبت سرمایه شرکت, پلمپ دفاتر قانونی و مواردی از این قبیل اعلام نمود, که در تمامی موارد هزینه ها از طرف ادارات دولتی نام برده شده تعیین و تکلیف می گردد.

پس گام نخست را در این خصوص آگاهانه بردارید.از آنجا که مراحل ثبت دارای پیچیدگی های مختلفی می باشد عدم اطلاع دقیق در این خصوص میتواند ثبت یک شرکت را تا ماهها به تاخیر بیندازد.

مجله حسابدارا تلاش میکند رسانه‌ای شایسته برای حسابداران باشد.

برای استارت آپ یک کسب و کار در حوزه بازاریابی اینترنتی چه شرکتی بهتر است ثبت کنیم ؟ من از خیلی جاها پرسیدم و دو نوع شرکت را پیشنهاد کردن شرکت سهامی خاص + شرکت با مسئولیت محدود .

ثبت شرکت در ایران به دو دسته تقسیم می شود که یه شرح زیر می باشد:

در این قسمت نمونه اساسنامه و آگهی تاسیس شرکت با مسئولیت محدود را مشاهده خواهید نمود.

مدت و موضوع فعالیت، اطلاعات مورد نیاز در مرحله بعدی است. در مورد این اطلاعات قبلاً با شرکاء و سهامداران خود مشورت کنید.

استخدام نیرو های زبده تر که غالبا راغب هستند در شرکت ها فعالیت نمایند تا در کسب و کار حقیقی

باید آگهی ثبت شرکت را در روزنامه رسمی چاپ کنید. شما در آینده برای هرکاری که بخواهید انجام دهید اصل یا کپی برابر اصل این آگهی را لازم دارید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *