اما بهترین ایمپلنت دندان چه شرایطی داد؟

آیا ایمپلنت های کره ای با کیفیت است؟ خوردن ماست شیرین نشده برای کمک به بازگرداندن و حفظ سطح سالم از باکتریهای خوب در دهان مفید است. به طوری که اکثر بیمارانی که ترس از درد کاشت دندان دارند، بعد از اتمام عمل جراحی از میزان سادگی و بی دردی عمل شگفت زده می شوند. در صورت ادامه خونریزی این عمل را تکرار نموده و از تعویض گاز با فاصلههای زمانی کمتراز 30 دقیقه خودداری نمائید. در صورت شکستن باید تعویض شوند. در صورت مواجه شدن با هرگونه آسیب دیدگی و کاسته شدن زیبایی های اولیه به راحتی قابل ترمیم و تعویض است. افرادی که می خواهند بیش از یک دندان خود را تعمیر کنند بهتر است به فکر کاشت گسترده ی آن باشند که به اصطلاح به آن ماوس یا ایمپلنت کامل می گویند. جنس ایمپلنت دندان از تیتانیوم خالص است که با بدن انسان سازگاری کامل دارد. اوردنچر در فرآیند کاشت ایمپلنت سبکی شبیه به همان دندان مصنوعی دارد اما تفاوت این دو روش در این است که پروتز دندانی در روش اوردنچر بر روی پایه ایمپلنت سوار می شود و دیگر روی لثه قرار داده نمی شود. برخی از کلینیک ها یک بخش را به دندانپزشکی کودکان اختصاص داده و در بخش های دیگر به ارائه سایر خدمات دندانپزشکی می پردازند.

دندانپزشک خوب

This data was generated by GSA Content Generator Demoversion!

  1. ضخامت بسیار کم
  2. استفاده از تجهیزات بزرگنمایی برای دید دقیق تر
  3. تهوع و استفراغ
  4. سرکار خانم دکتر شاهوی ، پزشک عمومی
  5. دردناک نیست

دکتر مصطفویان که با شرکت در سلسله برنامههای شبکه تلویزیونی مازندران برای ارائه نکات آموزشی درخصوص بهداشت دهان و دندان، نشان داده اهمیت زیادی برای مقوله آموزش قائل است، از این فرصت هم برای طرح توصیههای کاربردی استفاده کرده و میگوید: «بهداشت دهان و دندان، تک عاملی نیست و عوامل زیادی در آن دخالت دارد. درمانهای بیماری سرطان از جمله شیمی درمانی و پرتودرمانی سلولهای سالم را تخریب کرده یا از بین میبرند که این امر باعث میشود فرد بیشتر نسبت به آفت دهان و سایر عفونتها حساس باشد. به طور کلی هر بیماری که شرایط کشیدن دندان را داشته باشد میتواند کاندید مناسبی برای کاشت ایمپلنت باشد. بزرگسالان جوانتر در صورت نقص سیستم ایمنی بدن برفک دهانی میزنند به عنوان مثال، بزرگسالان در صورت داشتن سابقه برخی از بیماری ها، درمانهای پزشکی یا عادتهای ناسالم زندگی بیشتر دچار برفک دهانی میشوند. یکی از شایع ترین مشکلات حساس شدن دندان های فرد به خوراکیهای سرد و گرم است(حساسیت های دندانی). یکی دیگر از مزیت های ایمپلنت های کره ای در ایران ، رایج بودن و در دسترس بودن قطعات آن و مدل های متفاوت تر از آن است.

ایمپلنت ها در کشورهای مختلف، تحت برند های متفاوت و با مواد اولیه متفاوتی تهیه می شوند. ایمپلنت های کره ای نیز دارای درجه بندی هستند و ایمپلنت های با کیفیت آن ها می تواند با ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی رقابت کند اما از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر ایمپلنت های کشورهای مختلف هستند و دسترسی به آن ها در ایران بسیار راحت است. از نظر هزینه مورد نیاز برای انجام این دو روش قطعا هزینه بریج دندان کمتر از هزینه ایمپلنت دندان است. زیرا ایمپلنت دندان دارای هیچ اتصالی بین خود و دندان های مجاور نیست و نخ دندان راحت از بین آن عبور خواهد کرد. لطفا وقت خود را آنلاین تعیین کنید یا از ما بخواهید تا با شما تماس بگیریم. یکی از مواردی که باعث بوی بد دهان یا به اصطلاح پزشکی هالیتوز (halitosis) می شود التهاب و عفونت لثه است. اما در صورتی که از بریج دندان به خوبی مراقبت نشود ممکن است منجر به پوسیدگی دندانی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت ، قیمت ایمپلنت به همراه انواع برندها می توانید به لینک زیر مراجعه کنید و از قیمت ایمپلنت در سال 1400 مطلع شوید.

عفونت هر دندان میتواند مناطق گوناگونی از سر و گردن را درگیر کند که بعضی از آنها خطرناک خواهند بود: عفونت دندانهای قدامی فک پایین: میتواند فضای زیر چانه را درگیر کند. برای اطلاع بیشتر از ایمپلنت های کره به لینک زیر مراجعه کنید. در بعضی موارد مثلا اگر چند ایمپلنت دندانی در یک ناحیه کاشته شده باشد و پروتزی به شکل بریج روی ایمپلنت ها نصب شده باشد مقاومت بریج مانع از رشد اسکلتال در آن ناحیه می شود و بنابراین فرد دچار دفرمتی صورت می شود ولی پس از سن 18 سالگی هیچ محدودیتی وجود ندارد و تا هر سنی میتوان ایمپلنت دندانی انجام داد. در این روش، اگر شرایط فکی فرد اجازه دهد، می توان کاشت پینهای ایمپلنت و پروتز را در یک جلسه انجام داد. ایمپلنت یک روزه یا فوری یک روش کاشت ایمپلنت است که به منظور جایگزین کردن دندان های از دست رفته و شکسته مورد استفاده قرار می گیرد.در روش های کاشت ایمپلنت سنتی دوره بهبود پس از کاشت پایه و پیش از نصب تاج دندان بسیار طولانی است در صورتی که فرایند ایمپلنت یک روزه روشی کاملا خاص و کاربردی است که با استفاده از آن جای خالی دندان در یک روز توسط پایه ایمپلنت و تاج دندانی پر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *