انواع برند و قیمت ایمپلنت دندان – دندانپزشکی زعفرانیه

و استفاده از بهترین متریال و مواد مصرفی و بالاترین درجه از حدود استریلیزاسیون که علاوه بر بالا بردن کیفیت درمان و احتمال موفقیت ایمپلنت دندان شما، خطر ابتلا به انواع بیماری های عفونی و قابل انتقال از طریق دندانپزشکی را به صفر میرساند تعیین شده. پیچ هایی که در این مدل استفاده می شود از نظر ارتفاع و عرض دارای انواع مختلفی است و بر روی هر کدام از ایمپلنت ها می توان یک و یا چند دندان را نصب کرد. این نوع یمپلنت را در صورتی می توان استفاده کرد که استخوان فک پایین برای استفاده از ایمپلنت دندان ریشه ای شکل بسیار نازک باشد یا این قصد را داشته باشید که از ایمپلنت ساب پریواستیل استفاده کنید. اگر اخیرا با مشکلات تنفسی مواجه شده اید، پس از مشورت با پزشک خود به دندانپزشک نیز مراجعه کنید. پروتز بکار رفته برای این روش اغلب به صورتی است که به سرعت با استخوان فک و لثه شما سازگار شده و می تواند حکم دندان طبیعی را برای شما فراهم نماید. در واقع روکش های کامپوزیت که گاهی به آن کامپوزیت ونیر هم می گویند یکسری پوشش کامل و یا جزئی هستند که باید بر روی سطح دندان قرار داده شوند.

متخصص دندانپزشکی

Data has been created with GSA Content Generator DEMO.

  • عدم پوشش درمانی
  • تغییر رنگ لثه به صورتی تیره، قرمز، آبی یا بنفش
  • نق زدن
  • عفونت لثه
  • روکشهای از جنس زیرکونیوم که تماما سرامیکی و سفید است
  • آنرا با آب گرم مخلوط کنید
  • ناراحتی معده ، اسهال ، کاهش وزن

بریج فقط برای کسانی که دارای یک واحد بی دندانی هستند توصیه می شود اما با این حال این روش درمانی معایبی نیز دارد از جمله اینکه برای استفاده از بریج به ناچار باید دندان های سالم اطراف ناحیه بی دندانی برای قرارگیری بریج تراشیده شود، علاوه بر اینکه بریج باعث جلوگیری از تحلیل استخوانی نمی شود و محل بی دندان زیر روکش با وجود بریج باز هم دچار اتروفی استخوان خواهد شد. در صورتی که جای خالی دندان یا دندانهای افتاده به مدت طولانی باقی بماند، لثه و استخوان پیرامون آن پسروی کرده و برای جایگذاری ایمپلنت، عملهای دیگری پیش از ایمپلنت لازم می شود. بعضی اوقات ممکن است ایمپلنت های دندانی وقتی که برای قرار دادن دندان کاذب بر روی آنها استفاده می شوند، نسبت به استخوان های موجود در فک، به اندازه ی کافی زودتر جوش خورده و پایدار شوند. بهتر است بدانید که چه زمانی و در چه شرایطی ایمپلنت یا روکش دندان توصیه می شود.

دندانپزشکی خوب

از لحاظ زیبایی می بایست فاکتورهای مختلفی را مدنظر قرار داد. برای استفاده از این مدل به جراحی نیاز می باشد و به این صورت ایمپلنت در داخل استخوان قرار داده می شود. خوشبختانه شما می توانید این روش را برای اصلاح طرح لبخند خود استفاده نمایید و هزینه آن را به صورت مرحله ای پرداخت کنید. در نظر داشته باشید که برای دندان های جلویی این روش گزینه ای زیباتر و مورد پسندتر می باشد. ایمپلنت دندان از دو جزء اصلی و یک قسمت رابط تشکیل شده است که قرار است در یک یا چند نقطه بی دندانی، یک قسمت از جزء اصلی، نقش ریشه دندان و قسمت دیگر، نقش تاج دندان و “جزء رابط” که این دو قسمت را به هم متصل می نماید را ایفا نماید. مکان دندانپزشکی یکی از نکاتی است که بسیار حائز اهمیت می باشد که افراد باید مد نظر قرار دهند که آیا باید به مکان های عمومی مانند درمانگاه ها و کلینیک ها مراجعه نمایند یا به مطب های خصوصی؟ در روش ایمپلنت کردن دندان، دندان با استفاده از یک پروتز بادوام در فضای خالی اعمال می شود و دندان های اطراف به هیچ عنوان درگیر نخواهد شد، در این روش شما هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت در این روش اغلب دائمی نامیده می شود.

در بررسی های انجام شده مشخص شد که این روش دارای ظاهری طبیعی تر بوده و اغلب گزینه ای مناسب تر می باشد، بهترین دندانپزشکی زیبایی با توجه به فاکتورهای زیبایی به سادگی می تواند تشخیص دهد که استفاده از این روش برای شما مناسب تر خواهد بود و یا بریج. ایمپلنت اندو استیل:این مدل به صورت دو مرحله ای است و از جمله پرکاربرد ترین انواع ایمپلنت است. ایمپلنت های کره ای، از دسته محبوب ترین ایمپلنت ها و همچنین اقتصادی هستند. مراقبت های دهان و دندان بسیار بهتر از بریج دندان است. مراقبت از دندان در روش بریج دشوارتر است. دندانپزشک متخصص بر اساس نیاز شما و ساختار و آمادگی فک یکی از روش های ایمپلنت و بریج را انتخاب می کند اما قبل از انجام بهتر است خود شما نیز در این رابطه بیشتر بدانید. پس از نصب می توان بخشی از تاج را بدون نیاز به جراحی بر روی آن نصب کرد. ایمپلنت های دندانی را می توان هم به صورت تک به تک و هم به صورت گروهی به هم متصل و یا به شکل دندان های مصنوعی متکی بر پایه ایمپلنت مورد استفاده قرار داد. سپس یک روکش به عنوان تاج دندان روی این ایمپلنت قرار داده می شود تا ضمن پر کردن فضای خالی بین دندانی، به عنوان دندان مصنوعی نیز کاربرد داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *