انواع عفونت ها و بیماری دهان و دندان ها را بشناسید – نخ دندان مینا

برای پاسخ به این سوال لازم است که دندانپزشک وضعیت دندان بیمار را بررسی نماید و بعد از آن بسته به نوع ایمپلنت و مواد مورد استفاده هزینه را به شما بگویند. در کلینیک تخصصی Dencare کلیه موارد فوق رعایت شده است و همیشه اولویت مورد نظر ما کیفیت بوده است . کادر حرفهای کلینیک تخصصی مانادنت بهترین گزینه برای انجام هر گونه خدمت در زمینه ایمپلنت دندانهای شما خواهد بود. ایمپلنت دندان دارای یکسری هزینه های جانبی دیگر می باشد که پس حین درمان و در هنگام تشخیص متخصص ایمپلنت دندان شناسایی می شود، مواردی همچون جراحی لثه یا پیوند استخوان از این دست هزینه های جانبی ایمپلنت دندان هستند. مقدار هزینه لازم برای ایمپلنت دندان را فقط بعد از معاینه توسط دندانپزشک خود می توانید بدست آورید و به همین دلیل اول از هر چیزی نمیتوان قیمت را پرسید. ایمپلنت دائمی ترین روش برای پر کردن دندان های شکسته شده یا آسیب دیده است و مشکلات فقدان دندان ها را رفع خواهد کرد. This article has been generated with the help of GSA Content Generator Demoversion!

  • عصب کشی کانال ریشه
  • نیاز به پولیش هر چند وقت یکبار
  • سوپ خانگی
  • کاشت دندان و پروتزهای دندانی
  • دو عدد چوب دارچین داخل آن بیاندازید
  • نمونه های سرامیکی

این روش برای درمان مشکلات دهان و دندان و هم چنین زیبایی و اصلاح طرح لبخند در اصفهان کاربرد زیادی دارد. سرکه سیب اولین و مهم ترین درمان خانگی برای عفونت گلو و دهان است. لمینت و ایمپلنت از درمان های پرطرفدار زیبایی است و مهم ترین روش اصلاح لبخند محسوب می شود. کاشت ایمپلنت دندان به روش و نوع درمان توسط متخصص ایمپلنت در طی چند مرحله انجام می شود. 3. مرحله حساس بعدی این است که سطوح جلویی دندان ها تخلخل می یابند، این فرایند با استفاده از مواد اسیدی انجام می شود. دندانپزشک ایمپلنت ما ممکن است انتخاب کند که مواد پیوند استخوان را درون حفره ها قرار دهد تا از نتایج قابل پیش بینی بیشتر اطمینان حاصل کند. در این روش از مواد اکسیدکننده مانند پراکسید هیدروژن برای سفید و روشنتر کردن دندانها استفاده میشود که یک روش غیر تهاجمی به حساب میآید. برای تمیز کردن این نوع دندان به هیچ عنوان از مسواک سفت، خمیر دندان های تند و شوینده های قوی استفاده نکنید. ونیر دندان کامپوزیتی، برای کودکان و نوجوانان مناسب نمی باشد؛ زیرا به دلیل رویش دندان ها امکان تغییر موقعیت لب و لثه وجود دارد که منجر به نازیبایی ظاهر دندان ها می شود.دندانپزشک می تواند با استفاده از این روش دندان های شکسته شده و پوسیده، ترک خورده یا سیاه شده را ترمیم کند.

ایمپلنت دندان

این استخوان بسیار متراکم بوده طوری که پیچش ایمپلنت درون آن به سختی انجام میشود یس بنا بر این سایز حفره ایجاد شده باید نزدیک به سایز ایمپلنت باشد تا تنش بیش از حد بین فیکسچر ایمپلنت و استخوان وجود نداشته باشد فشار بیش تر از 60 نیوتن میتواند منجر به عدم خون رسانی شود و در نتیجه ایمپلنت جوش نخورد .بعلاوه اصطکاک بیش از حد فیکسچر با استخوان میتواند موجب ساییده گی فیکسچر ایمپلن بشود و در نتیجه اتصال مطلوبی بین فیکسچر و استخوان ایجاد نمی گردد . در این صورت پزشک با توجه به تشخیص خود میتواند با توجه به ناحیهای که شما دندانها را در کنار هم از دست دادهاید و ویژگیهای استخوان فک و حتی لثه در آن ناحیه، از پلهای مشترک برای ایمپلنت استفاده کند. اگر دندانهایی که فرد از دست داده است تعداد بیشتری را شامل شود، در این صورت از دسته دندان استفاده خواهد شد که دارای اصطلاحات خاص پزشکی و شرایط جراحی پیچیدهای نیز میباشد. اگر شما دو دندان مختلف را در دو جای مختف دهان از دست داده باشید، بدیهی است که نیاز به انجام دو ایمپلنت برای جایگزینی آنها خواهید شد. اگر فقط یک یا دو دندان نیاز به کاشت ایمپلنت داشته باشند احتمالاً فقط از بی حسی موضعی استفاده میشود.

باتوجه به شرایط بیمار و ساختار فک و دندان و لثه بیمار،کاشت ایمپلنت ۱ جلسه یا بیشتر طول می کشد. اگر می خواهید در مورد روکش دندان بیشتر بخوانید، نکات طلایی اینجا هست. بیشتر دندانهای متصل شده به ایمپلنت ها فقط توسط یک دندانپزشک، قابل نصب و برداشتن هستند. به دلیل عدم نیاز به تراش زیاد مینای دندان، در رش کامپوزیت روکش ها به سرعت، آماده و نصب میشوند (معمولا در یک جلسه). بعد از اینکه اباتمنت بر روی فیکسچر سوار میشود، روکش را بر روی آن نصب خواهند کرد. دیگر نیازی به نگرانی از اینکه برای مثال پروتزهای متحرکی که جایگزین دندان خود کردهاید، هنگام صحبت کردن، خوردن یا خندیدن از جای خود حرکت کرده و یا از دهان شما خارج شوند. در صورتی که دندانهای از بین رفته سه یا چهار عدد باشد، میتوان از روکشهایی که بهم متصل میباشند برای تاج آن ها استفاده کرد. اگر تعداد دندانهایی که فرد از دست داده است به چند عدد رسیده باشد، نحوه ایمپلنت آن ها ممکن است با هم متفاوت باشد. مدت زمان ایمپلنت دندان برای هر فردی متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *