انواع کامپوزیت دندان

فیلم مراحل ایمپلنت در ادامه می توانید فیلم مراحل ایمپلنت دندان را مشاهده نمائید. گاهی اوقات به دلایلی ناچار می شویم حداقل تعداد پایه ایمپلنت استاندارد را استفاده کنیم و این پایه ها را با پروتز دندان (روکش ها) پر کنیم. دندانپزشک در مرحله پنجم روکش هایی که آماده شده است را با دقت بر روی سطح دندان می چسباند و سپس با استفاده از ابزارهای مخصوص و مهارت خود از محکم بودن روکش اطمینان پیدا می کند. برای نصب روکش سرامیکی باید از دندان ها قالب گیری شود و سپس به لابراتور فرستاده شود، ولی ونیر کامپوزیت دارای قالب های آماده است و در همان دندانپزشکی ساخته و نصب می شود. آماده سازی روکش توسط لابراتوار ممکن است 1 الی 2 هفته زمان ببرد. افرادی که به دلیل برخی بیماریها یا مصرف بعضی داروها، سیستم ایمنی شان ضعیف میشود، بیش تر از سایر افراد ممکن است دچار عوارض شوند. This article was done by GSA Content Generator DEMO.

دندانپزشکی خوب

رنگ A1 : این رنگ روشن ترین و سفید ترین رنگ لمینت است و از مقاومت بسیار بالایی دارد. 3. میزان سفید شدن دندان ها بعد از بلیچینگ دندان چقدر است؟ دغدغه بسیاری از افراد انتخاب رنگ لمینت است زیرا برخی از افراد تصور می کنند که مجبور به انتخاب لمینت های خیلی سفید هستند، در صورتی که باید رنگ روکش دندانی با صورت همخوانی داشته باشد تا زیبایی صورت و لبخند را چند برابر کند نه اینکه مصنوعی به نظر برسد! انواع دیگر معمولاً با تیتانیوم ساخته می شوند، زیرا این فلز برای انسان ضرر ندارد و نسبت به سایر فلز ها سازگاری بالایی با بدن فرد دارد اما بدن برخی از افراد به فلز تیتانیوم واکنش نشان می دهد و نمی توانند از آن استفاده کنند، در این صورت به این افراد روکش زیرکونیا پیشنهاد می شود که در مقایسه با تیتانیوم سازگاری بالاتری با فرد دارد و افرادی که حساسیت دارند به راحتی می توانند از این روکش استفاده کنند. در صورت مشاهده عفونت بلافاصله باید به دندانپزشک مراجعه کرد تا با درمان به موقع از گسترش آن جلوگیری شود تا آسیب جدی به لمینت و سایر دندان ها وارد نشود. حتما باید قبل از اتمام هفته تمام ایمپلنت شبیه سازی شده در محل کاشته شود زیرا بعد از دو هفته حفره استخوانی که قبلا دندان در آن قرار داشته با بافت های ترمیمی پر می شود و این نوع ایمپلنت قابل جایگزین نخواهد بود.

دندانپزشک خوب

یک ایمپلنت دندان ۵۰ درصد هزینه ابتدا اخذ میگردد و مابقی ۳ ماه بعد. هزینه کامپوزیت های سوئيسی در حدود هر واحد 700000 تومان (هفتصد هزار تومان) تا 800000 تومان (هشتصد هزار تومان) است. کامپوزیت هیبریدی: این روش برای کامپوزیت های خلفی و یا همان عقبی مورد استفاده قرار می گیرد. در لابراتور روکش مورد نظر را با توجه به فرم دندان های قالب گرفته شده می سازند. نصب آن بسیار ساده است و پس از اینکه قالب گیری از دندان ها انجام شد روکش متحرک توسط دندانپزشک بر روی دندان ها گذاشته می شود. متحرک یا اصطلاحاً اسنپ اسمایل، همانند لمینت ثابت برای تغییر شکل دندان، اصلاح بد رنگ بودن، از بین بردن فاصله زیاد دندان ها و… افرادی که پوست تیره دارند باید دقت کنند که رنگ های خیلی روشن مناسب آنها نیست، چرا که باعث می شود دندان ها غیرطبیعی به نظر برسند. مراحل نصب لمینت در مقایسه با سایر روش های زیبایی ساده تر است ولی باید توسط متخصص انجام بشود زیرا پزشک باید به فاصله خط لثه و روکش دقت داشته باشد و به درستی روکش را قرار دهد تا باکتری اجازه نفوذ به زیر دندان و لثه را پیدا نکند. This data was created by GSA Content Generator DEMO!

  1. کارگزاری روکش های دندانی
  2. درد ایمپلنت تا بیش از یک ماه پس از ایمپلنت
  3. مکان دندان یا دندانهای از دست رفته
  4. ویروس هرپس سیمپلکس

شرکت Megagen در سال 2002 توسط عده ای از جراحان خبره دندان که به دنبال دستیابی به ایمپلنت های بهتری بودند ، آغاز شد. دندان های زیبا در داشتن چهره زیبا بسیار موثر است، کامپوزیت دندان جز روش های درمانی بدون عوارض روکش دندان است که افراد به جهت زیباتر شدن و حتی داشتن رنگ یک دست دندان ها از از این خدمات در کلینیک دندانپزشکی استفاده می کنند. این مورد بسیار اهمیت دارد در صورتی که بهداشت دهان و دندان رعایت شود طول عمر لمینت دندان از 15 سال به 20 سال هم می رسد! در نتیجه هر کدام از این نوع کامپوزیت ها که مورد استفاده قرار بگیرند، می توانند هزینه را افزایش و یا کاهش دهند. در جلسه اول با مراجعه به دندانپزشک باید دندان و دهان کاملا بررسی شوند تا بتوان درمان مورد نظر را را انتخاب کرد. از روزی که اولین دندان کودک می روید ، وظیفه والدین جهت حفاظت از دندان ها در مقابل پوسیدگی آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *