ایمپلنت بدون درد و جراحی توسط متخصص ایمپلنت از آلمان به روش پانچ و لیزر

چندین عامل وجود دارد که ممکن است دندان شما، نیاز به درمان داشته باشد و بتوانید کاندید مناسبی برای کاشت دندان شناخته شوید. به عنوان مثال، اگر تراکم استخوان کافی در فک خود ندارید متخصص دندانپزشک، پیوند استخوان برای حمایت از ایمپلنت دندان را توصیه می کند. اگر به بیماری لثه یا سایر مشکلات بهداشت دهان و دندان مبتلا هستید، واجد شرایط این روش نبستید و باید قبل از کاشت دندان، درمان شوید. در صورتی که استخوان فک تراکم کافی را نداشته باشد و یا خیلی نرم باشد، قبل از انجام جراحی نیاز به پیوند استخوان فک وجود دارد. در واقع اهمیت این پیوند به این دلیل است که در هنگام جویدن، فشار زیادی به استخوان فک وارد می شود که اگر استخوان نتواند پشتیبان ایمپلنت باشد، کاشت ایمپلنت موفقیت آمیز نخواهد بود.

  • روش All in-4 پروتز ثابت دندانی که غیرقابل‌ جابه‌جایی است را در دهان ایجاد می‌کند و دندان‌ها در مقایسه با روش‌های قدیمی یعنی دندان‌های مصنوعی شباهت بیشتری به دندان طبیعی خواهند داشت.
  • با قرار دادن قطعه موقتی ایمپلنت دندانی که همچون پیچ است سر ایمپلنت دندانی از لثه خارج می شود و قابل دیدن است.
  • در واقع این روز ها، ایمپلنت دندان انقلابی بزرگ در کاشت دندان و جایگزینی دندان های از دست رفته، به پا کرده است.

وجود تورم و درد در روزهای اولیه پس از جراحی کاملا طبیعی است اما در افراد مختلف کاملا متفاوت است. با این وجود راه های بسیار زیادی وجود دارد که در ۷ تا ۱۰ روز نخست درمان می توانید با استفاده از مطب دندانپزشکی آن ها، درد ناشی از جراحی خود را کاهش داده و به حداقل برسانید. نخستین نکته ای که باید به دقت به آن توجه داشته باشید، مجموعه دستورالعمل هایی است که دندانپزشک شما در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت ایمپلنت کامل دو فک با اوردنچر Over Denture

تیتانیوم به جنس بدنه استخوان فک بسیار نزدیک می باشد و در زمانی کم شروع به سازگاری و استخوان سازی می نماید. این روال به این صورت است که پایه وارد شده با استخوان مجاور شروع به استخوان سازی می نماید و در نهایت همچون یک ریشه محکم دیده می شود. در صورت نیاز در این مرحله پیوند لثه و پیوند استخوان برای بازسازی بافت های از دست رفته انجام میشود ایمپلنت دندان . پس از کاشت ایمپلنت می بایست لثه بخیه شود، در این قسمت اغلب دارو نیز تجویز می شود . در این جلسه باید تمام سوالاتی که در ذهن‌تان ایجاد شده است را از پزشک بپرسید تا با خیال راحت این روش درمانی را انتخاب کنید. در این بخش مشخص می شود که نیاز به پیوند استخوان دارید یا خیر که به تشخیص دندانپزشک شما و تصاویر دهان و دندان شما دارد.

امروزه دندانپزشکی ایمپلنت را هنر جایگزینی دندان‌های از دست رفته توصیف می‌کنند. ایمپلنت‌ها برای جایگزینی یک یا چند دندان و برای نگه داشتن و تامین ریتنشن پروتز کامل اوردنچر به کار می‌روند. اگر فردی دندان خود را از دست بدهد ایمپلنت در اندازه همان ریشه به جای آن قرار داده می‌شود. ایمپلنت‌ها توسط ابزار بسیار دقیقی کنترل می‌گردند و توسط دستگاه‌های بسیار دقیق ساخته می‌شود. به دلیل خصوصیات ذکرشده برای ایمپلنت دندان، هنگامی در فک بیمار قرار بگیرد، یک جسم خارجی به‌شمار نمی‌رود و با قرارگرفتن در فک بیمار با آن سازگار می‌شود. ایمپلنت باعث رشد استخوان‌های کنار دندان هم می‌شود و از تحلیل استخوان فک جلوگیری به عمل می‌آورد.

کاشت دندان طی چندین مرحله انجام می شود و برای انجام آن تجهیزات ویژه ای نیاز است. برای بهره مندی از کاملترین خدمات در این زمینه و کسب هرگونه اطلاعات بیشتر همین اکنون با شماره های موجود با ما در تماس باشید. اگر یک، دو یا سه دندان شما نیاز به جایگزین کردن ( ایمپلنت ) داشته باشد، ممکن است در خلال آن یک پروتز دندانی ( دندان مصنوعی ) موقت برای شما کار گذاشته شود. اگر از قبل یک دست کامل پروتز ( دندان مصنوعی ) را دارید، می توانید در مدت زمانی که ایمپلنت ها در حال بهبود هستند، از آنها ( دندان های مصنوعی ) استفاده کنید. در کنار مزایای فوق ایمپلنت دندان می تواند در بهبود لبخند و سلامت دندان های شما نیز نقش بسیار مهمی را بازی کند.

هزینه کشیدن دندان سال ۱۴۰۰

بعد از اینکه پایه ایمپلنت به خوبی با استخوان فک جوش خورد؛ مرحله دوم عمل جراحی انجام می‌گیرد تا کانکتور به بالای ایمپلنت متصل شود. در نهایت تاج روی اباتمنت متصل شده و با سیمان مخصوص به دندان مستحکم شده و با یک پیچ کوچک پایدار باقی می ماند. ایمپلنت دیجیتال از مدل سازی کامپیوتر سه بعدی برای بررسی شرایط استخوان فک و موقعیت قرار گیری رشته های عصبی استفاده می کند. دندانپزشک با داشتن این اطلاعات معتبر می‌تواند عمل کاشت ایمپلنت را با کمترین شکاف در فک طراحی کند. در این روش کاشت ایمپلنت دندان پزشک پایه ایمپلنت، اباتمنت و تاج دندان مصنوعی موقت را در همان جلسه اول در دهان بیمار قرار می دهد.

ایمپلنت دندان

با گذشت زمان، روش های مختلفی را امتحان کرد اما در نهایت این دکتر برینمارک سوئدی بود که موفق شد بهترین و علمی ترین جایگزین، یعنی ایمپلنت یا همان کاشت دندان در داخل فک را ارائه کند. بعد از معرفی این روش بود که به مرور پیشرفت های علم دندانپزشکی معطوف به ایمپلنت دندان شد و توانست موفقیت های بسیاری را با گذشت زمان تجربه کند. تا چند سال پیش، کاشت دندان عملی لوکس محسوب می شد که هم تعداد کمی از افراد می توانستند آن را انجام دهند و هم تعداد کمی از دندانپزشکان به انجام آن تسلط داشتند. خوشبختانه امروز با پیشرفت تکنولوژی و علم، روند کاشت دندان برای همه میسر شده است. در ادامه آماری از میزان از دست دادن دندان در سنین مختلف و میزان موفقیت روش نوین ایمپلنت را مشاهده می کنید.

یکی از مزایای اصلی ایمپلنت های دندانی این است که شبیه دندان های طبیعی هستند و یک روش بسیار مطمئن برای جایگزینی یک یا چند دندان از دست رفته میباشند. با این حال ، هنگامی که لثه عقب می رود و محل اتصال بین پروتز دندان و تکیه گاه را نمایان میشود ، می توان ظاهر زیبایی کاشت دندان را از بین برد. انجام پیوند لثه ، مقدار مناسبی از بافت لثه را حفظ می کند ، به طوری که این محل اتصال به درستی زیر خط لثه پنهان می شود. [newline]این امر نه تنها ظاهر جذابی را حفظ می کند بلکه از تجمع باکتری ها در این محل جلوگیری می کند. اگر این نوع ایمپلنت با توجه به شرایط لثه شما امکان پذیر نباشد، متخصص ایمپلنت ناچار است تا بعد از چند هفته کاشت را انجام دهد. به این روش ایمپلنت فوری تاخیری گفته می شود که در چند هفته کوتاه قابل انجام است.

تکمیل آنها بیشتر طول می کشد، به تعهد بیشتری از بیمار نیاز دارند و بیمار را در معرض خطر بیشتری برای عفونت و بیماری قرار می دهند. اگر استخوان کافی برای قرار دادن ایمپلنت های دندانی وجود ندارد، ممکن است به روش های جراحی مانند لیفت سینوس یا تقویت استخوان نیاز داشته باشید که ممکن است هزینه عمل و زمان بهبود را افزایش دهد. اگر بیمار به دنبال نتایج فوری دندان های از دست رفته است، ایمپلنت دندان راه حل نیست. معایب اصلی ایمپلنت های دندانی این است که مدت زمان زیادی طول می کشد تا بهبود یابند. درون‌کاشت دندانی یا پروتز ایمپلنت دندانی، بخشی از درون‌کاشت (ایمپلنت) دندانی است که به صورت دندان برساخته (پروتزی) در دهان بیمار، جایگزین دندان طبیعی وی می‌گردد.

ایمپلنت ها یک راه حل فوق العاده برای دندان های از دست رفته هستند زیرا از نظر ظاهری مانند دندان های طبیعی عمل می کنند. با این حال ، ایمپلنت دندان اگر به طور صحیح مورد مراقبت قرار نگیرد منجر به تعدادی از مشکلات بزرگ و کوچک دندانپزشکی خواهد شد. در ابتدا ، ممکن است تعیین اینکه چرا ایمپلنت دندان شما بوی بد ایجاد می کند ، دشوار باشد. با این وجود چند دلیل وجود دارد که ممکن است ایمپلنت شما باعث بوی بد دهان ایمپلنت دندان شود. کاشت دندان یک روشی است که یک جسم خارجی وارد استخوان می شود و بنابراین داشتن میزان کمی درد پس از ایمپلنتهای دندان طبیعی و معقول است .

other