ایمپلنت دندان، عوارض و جایگزین های ایمپلنت

به طور کلی ایمپلنت دندان فوری یک روش کاشت دندان است که بلافاصله پس از کشیدن دندان ، ایمپلنت در فک قرار می گیرد. شنبلیله دارای خواص ضد باکتری و سابقه طولانی در استفاده به عنوان یک درمان خانگی برای بهبود زخم و کاهش التهاب و عفونت دندان است. طول درمان کوتاهتر است: در روش عادی ایمپلنت، معمولا باید جای خالی دندان پر شود و لثه به طور کامل بهبود پیدا کند. علاوه بر این فتنولیک اسید موجود در آن، قادر به دفع میکروب ها و باکتری های مضر است. تمیز کردن اطراف دندان هایی که به ایمپلنت ها متصل هستند سخت تر از تمیز کردن دندان های طبیعی شما نیست. دندان های نامرتب و فاصله دار و یا دندان هایی زرد و کدر می تواند از زیبایی شما بکاهد اگر می خواهید مانند هنرپیشه های هالیوودی بدرخشید باید به زیباسازی دندان ها اهمیت دهید برای اینکار خوشبختانه این روزها راهکارهای زیادی بر سر راهتان وجود دارد که با مراجعه به یک کلینیک دندانپزشکی زیبایی به راحتی می توانید از مشاوره آن ها برای انجام خدمات دندانپزشکی استفاده نمایید. ۷-چه مراقبت هایی بعد از ایمپلنت دیجیتال باید انجام شود؟ با مراقبت خوب، بسیاری از آنها یک عمر قابل استفاده خواهند بود. Post was created by GSA Content Generator Demoversion.

کامپوزیت دندان

این شرکت، یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده ملزومات دندانپزشکی در کشور کره می باشد که دارای کیفیت قابل قبولی می باشد. در این حالت، دندان ها شبیه به دندان های طبیعی خواهد شد لذا از نظر زیبایی، ارجحیت دارند. عفونت و التهاب لثه ها ممکن است باعث بیماری پریودنتال شود. از آنجا که بسیاری از فضاهای سر و گردن با هم مرتبط هستند، انتشار عفونت میتواند از ناحیهای به ناحیه دیگر صورت بگیرد. به طور کلی استفاده از آنتی بیوتیک ها در جراحی به منظور جلوگیری از عفونت ایمپلنت، در صورت گسترده بودن عمل جراحی یا چنانکه جراحی در مکان های آلوده انجام شود و در مواقعی که وقتی مواد خارجی زیادی در بدن کاشته می شود، فقط برای افراد در معرض خطر توصیه می شود. گاها دیده می شود که این دندان ها لق می شود در چنین مواردی حتما باید موضوع را با متخصص در میان بگذارید.

This data has been written by GSA Content Generator Demoversion.

  • درمان بیماران با نهایت احترام و توجه به حساسیتها
  • پرسنل مطب
  • دندان قروچه در خواب
  • حداقل روزی دو بار مسواک بزنید. (روش صحیح مسواک زدن)
  • هر روز یک مولتی ویتامین مصرف کنید
  • مهار کنندههای پروتئین
  • استامینوفن برای هرگونه درد و یا تب

این موضوع در مواردی بیشتر اهمیت دارد که از دندان مصنوعی جزئی استفاده می کنید چون باید وضعیت دندان های طبیعی نیز کنترل گردد. در صورت عدم استفاده از ریتینر یا نگهدارنده به مرور زمان ممکن است دندان ها دوباره نامنظم شوند. بعد از هر بار غذا خوردن باید دندان ها به بشویید. در واقع از بین بردن پوسیدگی های فعال باید قبل از انجام لمینت انجام شود تا بعد از آن به مشکل نخورید. معمولاً می تواند طی دو هفته پس از کشیدن دندان انجام شود و هنوز هم یک ایمپلنت دندان فوری در نظر گرفته می شود. به دو صورت ایمپلنت فوری برای بیماران انجام می شود، در مورد اول برای بیمارانی که هنوز ریشه دندان قبلی در استخوان فک آنها باقی مانده دندانپزشک در همان لحظه که ریشه را خارج می کند ، ایمپلنت دندان کاشته می شود و در صورت لزوم بازسازی یا پیوند استخوان نیز انجام می شود، در روش بعدی برای بیمارانی هست که می خواهند در همان روز جراحی روکش دندان را نیز تحویل بگیرند ، در این روش همانند ایمپلنت دیجیتال با استفاده از تکنیک های خاصی در همان روز یا نهایتا ظرف مدت یک هفته روکش دندان به بیمار تحویل داده می شود.

توجه داشته باشید وقتی دندان از دست می رود، سرعت تحلیل فک، دو برابر حالت طبیعی خواهد شد. جراحی سینوس باز در جاییکه به بیش از سه میلیمتر فضا جهت کاشت ایمپلنت احتیاج است انجام می شود و معمولا به نحوی انجام می شود که ابتدا جراحی سینوس انجام شده و پس از گذشت حداقل 4 ماه از زمان جراحی کاشت ایمپلنت در ناحیه سینوس انجام می شود که معمولا این مرحله نیاز به انجام جراحی سینوس بسته نیز دارد . قبل از جراحی، دندانپزشک برای کاهش و کنترل درد گزینه های بیحسی مانند بی حسی موضعی و عمومی را بر اساس سابقه پزشکی و جسمی تان برای شما در نظر میگیرد. جرمگیری هم مانند بلیچینگ باعث روشنتر شدن رنگ دندانها میشود ولی نوع سفیدکردن و میزان روشنتر کردن آنها متفاوت میباشد. همین چند مورد باعث شده است که قیمت کامپوزیت ونیر نسبت به دیگر مطب و کلینیک ها تفاوت داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *