ایمپلنت دندان : قیمت ایمپلنت دندان , کاشت دندان در تهران

در این روش لثه و دندان با آسیب کمتری مواجه شده و ایمپلنت دندان پش از جای گذاری در مدت زمان کمتری ترمیم و جوش میخورد. کاشت دندان بدون عمل جرای با روش پانچ، ایمپلنت دندان بدون جراحی با روش پانچ پیشرفته، استفاده از فناوری لیزر در ترمیم و ایجاد بستر مناسب برای ایمپلنت و مواردی از این قبیل بیانگر پیشرفت کاشت دندان به مرور زمان است. اگر به دنبال ترمیم دندان هایی هستید که بنابر دلایل مختلفی بخشی از آن خرد شده یا از دست داده اید، یا تغییر رنگ داشته اند یا فاصله زیادی بین آنها وجود دارد هستید بهتر است برای این کار کامپوزیت دندان را انتخاب نمائید. معمولا کاشت دندان همزمان با پیوند استخوان انجام می گیرد که نتیجه بهتری را به دنبال دارد . زیرا پس از انجام کار عدم مراقبت به موقع از دندانها به دلیل تراشیده شدن ضعف و در نهایت پوسیدگی دندان را به دنبال دارد. دندان ها اولین قسمت های بدن هستند که شروع به پوسیدگی و فرسایش می کنند دلیل آن هم تغذیه است. در چنین مواردی اگر چند دندان سالم در فک پایین باقی مانده باشد، ابتدا آن ها را عصب کشی کرده و سپس به حدی کوتاه می کنند که امکان قرارگیری دندان مصنوعی روی ان وجود داشته باشد.

  • رفع مشکلات تلفظی و گفتاری
  • جایگزینی همه دندان ها
  • ظاهر زیبایی دارد
  • تا حداقل یک روز بعد از عمل ناحیه کاشت را مسواک نزنید
  • معاینات اولیه و دادن مشاورههای لازم به بیمار
  • قابل فرم دهی و تطبیق سایز روی دندان ها هستند
  • مزایای لمینت دندان

در ابتدا بیمار برای تهیه قالب به مطب دندانپزشکی مراجعه می کند. اما ماهیت این سبک کاشت دندان مصنوعی محترک است زیرا بیمار قادر است در صورت لزوم آن را در بیاورد. پریودنتیکس (تخصص بیماریهای لثه و بافتهای نگه دارنده دندان): این افراد در تشخیص بیماری های لثه، گذاشتن ایمپلنت، عملکرد و زیبایی ساختار لثه تخصص پیدا می کنند. ایمپلنت نگه دارنده دست دندان مصنوعی کامل: در این حالت دو یا چند ایمپلنت استاندارد و یا مینی ایمپلنت، برای تثبیت دست دندان مصنوعی و حفظ استخوان زیرین استفاده میشوند. این روکشها از جنس فلزی، سرامیکی و یا ترکیبی از این دو ماده هستند. از جنس اکریلیک بوده و گاهی با کرومات استحکام بخشیده میشود. مزیت این روکش داشتن حد بیشتری از استحکام روکش فلزی با زیبایی روکش سرامیکی در کنار هم برای کاشت دندان است. استحکام این نوع روکش گاها از روکشهای فلزی نیز برای کاشت دندان بیشتر است. این نوع ایمپلنت دندان از یک چارچوب فلزی تشکیل شده است که روی استخوان فک و زیر بافت لثه قرار داده میشود. یک دست کامل از دندان مصنوعی بر روی لثه قرار میگیرد. امروزه دیگر نگرانی از این بابت برای افراد وجود ندارد زیرا با پیشرفت علم و فناوری راه هایی برای جایگزین کردن دندان از دست رفته مانند ایمپلنت دندان و بریج دندان به وجود آمده است.

کامپوزیت دندان

همچنین اگر روکش کامپوزیت برای نیازهای دندانپزشکی شما مناسب نباشد ، می تواند گزینه های درمانی جایگزینی مانند لمینیت دندان ، ایمپلنت دندان ، ارتودنسی یا سفید شدن را ارائه دهد تا بتوانید همچنان از لبخندی زیبا و دلنشین لذت ببرید. قیمت ایمپلنت دندان بر اثر به عواملی خارج از عوامل کلینیکی مانند مکان و موقعیت کلینیک دندانپزشکی نیز می تواند گران باشد. این نوع کاشت دندان از قدیمی ترین نوع کاشت بوده و با قیمت ارزانی نسبت به دیگر روشها صورت میگیرد. متخصص و دندانپزشک در این زمینه با مشاهده وضعیت دندان بیمار بهترین روش کاشت دندان را در نظر میگیرد. در صورتی که اثبات شود، محل مورد نظر برای قرار دادن ایمپلنت مناسب است، بیمار برای انجام عمل جراحی کاشت دندان مراجعه خواهد کرد. اگر نیاز به تعویض دندان طبیعی برای شما تشخیص داده شده است، اولین کاری که باید انجام دهیم معاینه است تا مشخص شود آیا کاشت دندان یک راه حل مناسب است. دندانهایی که با این روش بازسازی شدهاند، دندانهایی هستند که به شما اجازه می دهند، که نه دندانهایتان، بلکه زندگیتان را هدایت کنید. Data has been created with GSA Content Generator Demoversion!

اگر دهان به طور مزمن خشک است با پزشک خود برای گرفتن روند درمانی مناسب مشورت کنید. در نهایت تا جای ممکن داروهایی مثل آنتیهیستامینها، مسکنها و داروهای ضدافسردگی را در مدت روزهداری کمتر مصرف کنید تا از خشک شدن دهان جلوگیری کنید. این کار را روزی سه بار و تا زمانی که آبسه به کلی از بین برود انجام دهید. در حالی که لثه و استخوان اطراف آن بر روی موقعیت جدید خود تنظیم می شود و می توان آنها را جدا یا ثابت کرد. کاشت دندان با چسب یا کاشت دندان مصنوعی بر اساس سه روش بیان شده بصورت زیر انجام میشود. این نوع کاشت با تکیه بر دندانهای مجاور بر جای خود ثابت میشود. در بریج دندان از دندانهای کنار برای پل و تکیه گاه دندان روکش دار استفاده میشود که این امر به مرور زمان به دندانهای مجاور در کاشت دندان آسیب وارد میکند. در واقع استفاده از لیرز کار آماده سازی بستر جای گیری ایمپلنت دندان را با کمترین آسیب به لثه و دندان انجام میدهد و شرایط را برای کاشت دندان و قرار گرفتن دندان جدید فراهم میکند. در واقع در صورتی که فرد از لحاظ شرایط پزشکی و روانی سالم باشد. در واقع مزایای ایمپلنت در کاشت دندان نسبت به بریج بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *