ایمپلنت – کلینیک دندانپزشکی فوق تخصصی ایده آل – همه چیز درباره ایمپلنت دندان

کاشت دندان یا ایمپلنت در واقع نوعی عمل جراحی مربوط به دندان است که در طی آن یک پایه پیچ مانند فلزی داخل لثه و استخوان فک بیمار قرار داده می شود و به عنوان ریشه دندان کارایی دارد و یک دندان مصنوعی که خیلی شبیه دندان طبیعی است روی آن قرار داده می شود. با این حال کامپوزیت از مزیت قابلیت ترمیم برخوردار است و در بسیاری از مواقع میتوان لب پر شدگی یا ترک آن را ترمیم کرد در حالی که لمینت سرامیکی معمولا باید تعویض شود. در روش اول ایمپلنت ها درون استخوان قرار گرفته که به طور معمول شکلی مانند پیچ سیلندر دارد و می توان گفت جزو محبوب ترین گزینه ها می باشد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، در موارد نادر سفید شدن رنگ زبان ممکن است نشانه بیماریهای جدی مانند عفونت یا سرطان اولیه باشد. روی دندان مصنوعی: برای تثبیت دندان مصنوعی و حفظ استخوان زیر آن میتوان از دویا چند ایمپلنت کوچک یا استاندارد استفاده کرد. پل موقت: تا زمانی که ایمپلنت های دائمی بهبود یابند و تاج دندان ها قرار داده شود، می توان یک پل موقت از دندان را با ایمپلنت های خیلی کوچک در محل قرار داد. ایمپلنت های دندانی کوچک (MDI): این ایمپلنت از ایمپلنت های معمولی باریکتر هستند.

  1. برنج و ماکارونی
  2. زخمهای کوچک اغلب در زخمهای بزرگتر شکل میگیرند
  3. قرار دادن روکش در کاشت دندان
  4. بیمه بانک صادرات

در ایمپلنت معمولی بین مرحله اول که کاشت پایه ایمپلنت است و مرحله دوم که نصب روکش دندان است یک وقفه زمانی 3 الی 6 ماهه میدهند تا پایه و استخوان به خوبی بهم پیوند بخورد. مشکلات سینوسی، هنگامی که ایمپلنت های دندانی در فک بالا قرار می گیرند، به یکی از حفره های سینوسی شما منتهی می شود و ممکن است این بخش دچار مشکل شود. در اولین قدم و در صورتی که شما با این مشکل روبهرو هستید، راه حل دوری از مصرف آن است چرا که مواد بسیار مضر و سمی در دود سیگار وجود دارد. مسواک زدن های اشتباهی، ضماد کردن، شست وشو دادن دهان به وسیله دهانشویه ضد باکتریال می تواند باعث شود که پلاک نتواند (تارتار) تولید کند، تارتار یک ماده سختی است که بر روی دندان ها ایجاد می شود و کار تمیز کردن حرفه ای دندان ها و یا حتی جرمگیری دندان ها بر عهده آن است، باعث می شود که به تحلیل لثه منجر شود. ایمپلنت فوری یا ایمپلنت دندان در یک روز همواره نسبت به دیگر روش های کاشت دندان هزینه های بیشتری دارد.

میزان موفقیت بالاتری دارند.

برای درمان عفونت دندان با قرار دادن چند قطره روغن میخک روی یک توپ پنبه، آن را مستقیما به منطقه آسیب دیده اعمال کنید. خیر، در صورت استفاده صحیح و رعایت نکات مراقبتی، طول عمر ایمپلنت بسیار زیاد است و تنها در صورتی که به دندان ایمپلنت شده آسیب جدی وارد شود، لثه عفونت کند و یا تاج ایمپلنت شکسته شود، باید ایمپلنت دندان تعویض شود. برای محافظت از دندان ها با آسیب ساختاری تاج های پرسلن کمک کننده است. ایمپلنت دندان با موفقیت نود و شش ال نود و هشت در صد موفق ترین درمان دندانپزشکی است. ایمپلنت دندان دارای 10 سال موفقیت بیش از 98٪ . میزان موفقیت بالاتری دارند. عواملی که عمدتا موجب ایجاد استرس دندانپزشکی در افراد میشوند عبارتند از : محیط نامناسب درمانی که تداعی کننده و یاداور درمانهای دردناک میباشند، اطلاعات ناکافی مراجعین راجع به کم و کیف درمانی که قرار است برایشان انجام شود، تجربه دردناک حین و پس از درمان به دلیل ضعف در حصول بیحسی عمیق و مهمتر از همه خود پروسه تزریق و بی حس کردن دندانها میباشند که در سیستم مذکور ضمن ارائه خدمات با کیفیت بسیار بالا این عوامل استرس زا که موجب ترس و ناراحتی و گریز بیماران از مراکز دندانپزشکی میشوند به کمترین میزان ممکن رسیده و یا کاملا حذف میشود.

دندانپزشکی تهران

در کلینیک تخصصی روشا درمان ایمپلنت توسط بهترین متخصص لثه یا بهترین متخصص فک و صورت یا بهترین متخصص ایمپلنت یا کاشت دندان با دارا بودن بهترین و به روزترین تجهیزات دندانپزشکی انجام میشود. دندانهای مصنوعی قدیمی روی لثه و استخوان زیر آن فشار می آورند و باعث از بین رفتن استخوان می شوند. درنتیجه دوام بالایی دارد و به راحتی تغییر رنگ نمی دهد؛ اما اگر به درستی بر روی دندان ها قرار نگیرد می تواند باعث متورم شدن لثه شود. گسترش لبه: در افرادی که فکشان برای نگهداری ایمپلنت ها به اندازه کافی فضا ندارد، مواد کاشت دندان را بر روی یک لبه یا فضای باریک که بالای فک ایجاد شده است، اضافه می کنند. روش همه روی 4 : این روش که “قوس کامل” هم نام دارد، برای قراردادن کل دندان های بالا یا پایین به کار می رود. تقویت سینوس: در مواردی که استخوان طبیعی به دلیل از دست رفتن دندان های پشتی فاسد شده و رو به زوال رفته است کاربرد دارد.

دندانپزشکی خوب

This article has been done by GSA Content Generator DEMO!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *