بایگانی‌های درمان زیبایی دندان

و همچنین می‌توانید با شماره‌های درج شده در صفحه تماس با مابا کارشناسان ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که هر نوع کامپوزیتی مناسب زیباسازی و سفید کردن دندان ها نیست. درواقع کامپوزیت ها انواع گوناگونی دارند که فقط نوعی از آن ها به طور تخصصی برای درمان های زیبایی به کار گرفته می شود. صرفا کامپوزیتی که استحکام داشته باشد و دارای رنگ سفید و یک دست باشد، کامپوزیت مناسب این کار نیست. باید کامپوزیت مورد استفاده برای این منظور، قابلیت بازسازی لایه به لایه مینا و عاج دندان را داشته باشد و از طرفی طیف رنگی و استحکام قابل قبولی داشته باشد تا دندان ها را از حالت طبیعی خارج نکند و همانند یک دندان واقعی و طبیعی جلوه دهد. به هر حال کسانی که نیش دارند، با توصیه ی دندانپزشک بهترین روش برای آن ها انجام ارتودنسی است که با استفاده از این روش دندان های آن ها مرتب می شود و هم چنین دیگر خبری از وجود نیش نسیت.

زیبایی دندان

از دیگر روش های ترمیم برای کلینیک دندانپزشکی ها می توان از ارتودنسی، لمینت، ایمپلنت و جرم گیری دندان نام برد که هر کدام از آنها در شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرند. در فرآیند معاینه برای انجام اقدامات ترمیمی و زیبایی، دندانپزشک طی جلسات منظم وضعیت سلامت دهان و دندان شما را با استفاده از عکس‌های رادیوگرافی و انجام معاینات بررسی می‌کند و قبل از انجام اقدامات زیبایی، به ترمیم دندان‌های خراب و آسیب دیده می‌پردازد. درمان‌های دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی ممکن است نیاز به جلسه های متعدد باشد.

بریج دندان Dental Bridge

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا با یک متخصص دندانپزشک برای زیبایی دندان خود مشاوره بگیرید تا بهترین روش زیبایی دندان خود را متناسب با شکل، رنگ و ظاهر دندان هایتان پیشنهاد دهد. اگر یک یا چند دندان از دست رفته دارید، ممکن است در صحبت کردن، غذا خوردن و لبخند زدن با مشکلاتی مواجه شوید. دندان مصنوعی کاملا متحرک تمام دندان‌ها را در یک قوس دهان جایگزین می‌کند و دندان مصنوعی جزئی زمانی قرار می‌گیرد که چند دندان طبیعی در دهان وجود دارد. امروزه با توجه به پیشرفت‌های حاصل در فن آوری و مواد دندانی، دندان‌های مصنوعی نتایج زیبایی فوق العاده‌ای را ایجاد می‌کنند. با این وجود، عادت کردن به دندان مصنوعی یک کار پیچیده است که نیاز به صبر دارد.

  • در لمینت کامپوزیتی دندان به میزان کم تری نسبت به لمینت سرامیکی تراش داده می شود و هزینه کمتری دارد.
  • باید کامپوزیت مورد استفاده برای این منظور، قابلیت بازسازی لایه به لایه مینا و عاج دندان را داشته باشد و از طرفی طیف رنگی و استحکام قابل قبولی داشته باشد تا دندان ها را از حالت طبیعی خارج نکند و همانند یک دندان واقعی و طبیعی جلوه دهد.
  • در این مقاله با ما همراه باشید تا صفر تا صد سوالات شما در رابطه با کامپوزیت دندان و انتخاب بهترین دکتر کامپوزیت دندان پاسخ داده شود .
  • پیشنهادات نت‌برگ به طور کلی به دو دسته آنی و غیر آنی تقسیم می‌گردند که «نت‌برگ‌های آنی» بلافاصله پس از خرید تا لحظه پایان زمان استفاده آن‌ها، دارای اعتبار بوده و قابل استفاده می‌باشند.
  • یکی از درمان های دندانپزشک زیبایی بلیچینگ می باشد که در راستای سفید کردن دندان انجام می شود.

اما همه بیماران می توانند از این روش برای سفید کردن دندان های خود استفاده کنند و افرادی که دارای دندان های طبیعی هستند می توانند از این روش استفاده کنند . این در حالی است که دندانپزشکی زیبایی فقط به دنبال زیباسازی بوده و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و مواد به دنبال زیبایی دهان افراد می باشند. پیشرفت قیمت ایمپلنت دندان فناوری نیز در این مسیر کمک بسیار شایانی را برای پزشکان و بیماران داشته است به گونه ای که درمان ها به شکل موثر، سریع و با درد بسیار کمتری مواجه هستند. البته امروزه بسیاری از دندانپزشکان عمومی قدرت و توانایی انجام بسیاری از اقدامات دندانپزشکان زیبایی را دارند و دوره های مختلف را در این خصوص طی کرده اند.

خانم دکتر رز سمسارزاده

زمانی که دندان‌های بیمار مرتب در کنار هم قرار گرفته‌اند، اما فاصله بین آن‌ها زیاد است، این روش کاربرد دارد. در حالی که اگر دندان‌‌‌ها نامرتب باشد، برای از بین بردن فاصله باید از روش ارتودنسی استفاده شود. اقداماتی که در جهت بهبود ظاهری دندان ها، لثه ها یا کام، انجام می شود دندانپزشکی زیبایی نامیده می شود. با این حال برخی از درمان های زیبایی دندان باعث افزایش سلامت دندان نیز می شوند. به عنوان مثال پرکردگی های سرامیکی رنگ دندان ظاهر بهتری دارند و حتی در مقایسه با پرکردگی های فلزی، نیازمند تراشیدن مقدار کمتری از مینای دندان می باشند.

در واقع زمانی که پوسیدگی و یا پر کردن قبلی گستردگی زیادی داشته باشد ، دندان باید روکش یا به انگلیسی کران داشته باشد. خوشبختانه روکش های جدید زیبایی بسیار جذاب تر و بهداشتی تر از روکش های قدیمی تر هستند. این روکش ها روی نسوج باقی مانده دندان را کاملا میگیرند و درخشش طبیعی مثل دندان طبیعی خود شخص را دارند.

دندان پزشکی

با استفاده از لمینت سفیدی و درخشندگی دندان میسر می شود که بر زیبایی دندان تاثیر فراوان دارد. اصلاح ارتفاع دندان از فواید استفاده لمینت است که طول و بلندی دندان روی زیبایی دندان و چهره بسیار تاثیر دارد. یک راه حل فوق العاده برای داشتن لبخندی زیبا می باشد که می تواند اعتماد به نفس را به ارمغان آورده و یک تاثیر مثبت ماندگار را بر جای گذارد.

general