بررسی پلی یورتان صنعتی

کفپوش آنتی الکترواستاتیک در مکان هایی که تجهیزات الکتریکی در آن ها قرار گرفته و یا بیمارستان ها قابل استفاده است.

در صورتی که در پروژه‌ای از رنگ پلی اورتان صنعتی ضد سایش به عنوان پوشش استفاده شده باشد و بعد از گذشت مدتی تصمیم به پوشش مجدد آن باشد، می‌توان از محصولات زیر جهت پوشش مجدد استفاده نمود:

کفپوش پلی اورتان صنعتی، پوششی مناسب برای کف کارخانه جات، پارکینگ ها و… است. زیرا در برابر خطرات صنعتی، شیمیایی و… مقاومت بالایی دارد. از کفپوش صنعتی به عنوان پوشش سطوح لوله ها نیز استفاده می شود زیرا کفپوش پلی اورتان صنعتی هم کیفیت لازم را دارد و هم به راحتی اجرا می شود.

این نوع کفپوش برای تمامی سالن های ورزشی سرپوشیده مثل فوتسال، بدمینتون، بسکتبال، والیبال و زمین های چند منظوره ایده آل است.

هر اندازه که میزان ضخامت ورق پلی یورتان پایین تر باشد قیمت بیشتری دارد.

این نوع کفپوش برای ورزش‌هایی نظیر هندبال، بسکتبال، تنیس، کشتی و ژیمناستیک که در آن‌ها دویدن، توپ و زمین خوردن‌های مداوم وجود دارد گزینه مناسبی است.

آشنایی با انواع سنباده و کاربردهای آن[کاغذی،دیسکی و مداری]

پلی یورتان می‌تواند شرایط بهتری برای فعالیت در فضای ورزشی ایجاد کند و عمر بالاتری نسبت به سایر کفپوش‌ها داشته باشد. 

#اکسیرپرگاس #رنگاپوکسی #رنگ_اپوکسی #کفپوشاپوکسی #کفپوش_پلی_یورتان #کفپوش_اپوکسی_پارکینگ #رنگ_ترافیکی #رنگ_ترافیکی_دو_جزئی #رنگ_ترافیکی_تک_جزئی #رنگ_ترافیکی_گرم #رنگ_ترافیکی_سرد #رنگ_ساختمانی #رنگ_جدولی #تینر #تینر_اپوکسی #رنگ_پلی_یورتان #رنگ_پلی_اورتان #زینک_ریچ_اپوکسی #زینک_فسفات_آلکیدی #پرایمر_اپوکسی #رنگ_میانی_اپوکسی #رنگ_اپوکسی_سازه_فلزی #رنگ_اپوکسی_کف #سیلر_اپوکسی #رزین_اپوکسی #لاک_اپوکسی #ضد_زنگ_طوسی #ضد_زنگ_اخرایی #هاردنر_اپوکسی #رنگ_ترافیکی_ترموپلاست

طرح پیشنهادی گرند دکور با کادر مجرب دیزاین و طراحی 3D قبل اجرا

اکنون با توجه به عدم ثبات قیمت ورق های پیلی یورتان (اورتان) ( مایع فوم پلی یورتان ) قیمت دقیقی نمی توان ارائه کرد.

همچنین به رنگ این اجازه را می‌دهد تا براق‌تر باشد. این بالا رفتن سطح براقی باعث خواهد شد تا چرک و غبار موجود بر روی رنگ به راحتی با آب و مواد شوینده پاک شوند.

پیگمنت مواد آلی یا معدنی ، رنگی ، سفید یا سیاه هستند که عملا در محیطی که در آن پراکنده شده اند حل نمی شوند آن ها ذرات مشخصی هستند که به محیط رنگ و کدری می بخشند . رزین

ورق های پلی اورتان با توجه به نیاز صنایع و براساس سفارشات درخواست شما آماده و عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *