بهترین خوراکیها برای سلامت دندان ها شما چیست؟

بعضی اوقات درمان طولانی تر می شود و تیم دندانپزشکی شما قادر خواهد بود تا در مورد اینکه چقدر درمان طول می کشد، با شما صحبت کند. طبق نظر انجمن دندانپزشکی آمریکا این روش بهترین روش برای کسانی است که دندانهای خود را در یک فک یا هردو فک از دست داده اند. کارهایی که بر روی آن صورت می گیرد Implant را در فک بیمار تبدیل به یک دندان قابل استفاده می نماید.در تعیین قیمت ایمپلنت دندان عوامل زیر موثر هستند. تا کنون از دندان طبیعی برای کاشت دندان استفاده نشده است و ایمپلنت بهترین روش کاشت دندان است. در این روش نیازی به انجام جراحی لثه و دندان برای کاشت قطعه ایمپلنت نبوده و شما می توانید با قرار دادن دندان های مصنوعی یا روکش هایی، عملیات کاشت دندان را انجام دهید. تا زمانیکه لثه التیام پیدا کند و ایمپلنت ها با استخوان شما پیوند بخورد باید از یک رژیم غذایی اصلاح شده پیروی کنید. گاهی اوقات که مدت زیادی از از دست رفتن دندان گذشته باشد، استخوان فک فرد تحلیل می رود و نیاز است که قبل از عمل کاشت دندان، عمل پیوند استخوان انجام گیرد. پایه های کاشت باید با استخوان فک پیوند برقرار کنند، بنابراین استخوان های فرد قبل از انجام عمل جراحی کاشت باید سالم باشند.

  • استحکام کمتری نسبت روش پر کردن دندان با نقره دارد
  • کم شدن بافت لثه
  • ضایعات ممکن است عودکننده باشند
  • قابلیت رنگ آمیزی زیر آنها وجود دارد
  • تغییر رنگ و سفید کردن دندان ها
  • اگزودا ندارد
  • همدلی و مهربانی نسبت به بیماران

این بافت استخوانی جایگزین شونده را از طرق زیر بدست می آورند: استخوان خود فرد، حیواناتی مثل گاو، مواد مصنوعی و جسد. برای آن که از سلامت دندان خود مطمئنن شوید ، در کلینیک دندان پزشکی دکتر نیک زاد، از شما معاینه های دقیقی به عمل می آید و مناسب بودن یا نبودن شرایط شما بررسی می شود. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام نخل مارکت، در ایران، اکثر گیمرها با پلتفرمهای PlayStation و Xbox آشنایی بیشتری دارند و معمولا یکی از این دو را برای کنسول خانگی خود انتخاب میکنند. جایگزینی چندین دندان: اگر چند دندان از بین رفته باشد می توان از دو ایمپلنت استفاده کرد که یک واحد سه تایی از دندانها را نگه داشته است و اگر تعداد بیشتری دندان از بین رفته باشد برای نگهداری دندان ها از تعداد بیشتری ایمپلنت استفاده می شود. لنگر برای حرکت دندان (ارتودنسی): امروزه از ایمپلنت های استاندارد، کوچک یاخیلی کوچک استفاده می شود تا به عنوان لنگری بسیار ثابت و پایدار عمل کند که حرکات دندان ها در ارتودنسی ها سریع تر و آسان تر انجام شود. بهترین روش برای جایگزینی دندانهای از دست رفته ایمپلنت یا کاشت دندان میباشد زیرا در این روش هیچگونه اسیبی به دندانهای مجاور زده نمیشود.

باد کردن لثه

به نام های “ایمپلنت در یک روز” یا “دندان در یک روز” هم نامیده میشود. همه پروب ها میله فلزی نازک هستند که انتهای آنها با اشکال مختلف و یا زاویه دار می باشد. انواع بریج دندان را می توان به روکش فلزی، FPM روکش، روکش سرامیکی و روکش زیرکونیوم تقسیم کرد که متناسب با شرایط کاشت دندان از هر کدام آن استفاده می کنند. از همه این روش ها برای کاشت دندان استفاده می شود، اما اگر دندانپزشک آن ها را مناسب نداند، هنوز چند تکنیک دیگر وجود دارد که میتوان آنها را پیشنهاد کرد. این مشکلات به اشکال مختلفی بروز میکنند که هر یک دلایل خاص خود را دارد. باز هم میگم درآمد دندانپزشک ها خیلی با هم فرق میکنه و عوامل مختلف روش تاثیر داره که به خود آدم بستگی داره باهاشون کنار بیاد یا نه. 3. با ایمپلنت دندانی، دندانهایتان را در دهان خود نگه دارید، نه به مانند پروتزهای متحرک درون فنجان. در کاشت دندان به صورت پل ثابت معمولا سه دندان در جای خالی قرار می گیرند که دندان وسط مانند یک پل سبب چسبیدن دندان های کناری به هم می شود. این روش در مواردی کاربرد دارد که فرد استخوان طبیعی کافی را دارد و ایمپلنت به اندازه کافی برای قرارگیری فوری و تحمل فشار روی دندان، قوی هست. This has been created with GSA Content Generator Demoversion.

دندانپزشکی خوب

تقویت سینوس: در مواردی که استخوان طبیعی به دلیل از دست رفتن دندان های پشتی فاسد شده و رو به زوال رفته است کاربرد دارد. امروزه کاشت ایمپلنت یکی از روش های رایج در دنیا است که ماندگاری و عمر بالایی دارد. با عدم قناعت، این شرکت همیشه در حال کار و تحقیق بر روی روش های جدیدی برای توسعه علوم دندان پزشکی و ایمپلنت دندان بوده و یکی از بزرگترین پیشرو های این زمینه بوده است. همیشه برای سالم نگه داشتن بدن، پیشگیری بهتر از درمان است. از طریق عمل های جراحی اعمال می شوند که خاصیت تهاجمی کم تری دارند و برای تثبیت و ثابت نگه داشتن پروتز رویی کاربرد دارند. اگر عادت به خوردن چای و قهوه دارید، احتمالاً یک بار مسواک زدن در طول روز برای شما کفایت نمی کند تا بتوانید دندان هایتان را سفید نگه دارید. میتوان از رنگهای کاملا طبیعی گرفته تا رنگهای بسیار سفید و یخچالی را برای دندان در نظر گرفت. روی دندان مصنوعی: برای تثبیت دندان مصنوعی و حفظ استخوان زیر آن میتوان از دویا چند ایمپلنت کوچک یا استاندارد استفاده کرد. امکان خارج شدن و افتادن روکش ایمپلنت ها را میتوان یکی از اصلی ترین معایب آنها نامید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *