بهترین دندانپزشک در تهران-بهترین دکتر دندانپزشک در تهران

دندانپزشک با معاینه دقیق، مشخص می کند که بلیچینگ دندان برای فرد قابل انجام است یا خیر. زیبایی ایمپلنت به بخش پروتز ایمپلنت آن مربوط می شود، که در داخل دهان بالاتر از لثه قرار دارد و در معرض دید است. در افرادی که لثه های حساس تری دارند ممکن موقع بستن و باز کردن قطعات درد مختصری وجود داشته باشد ، که با استفاده از بی حسی موضعی این درد رفع می شود. مواد مصرفی یا متریالی که در لابراتوار استفاده می شود نقش بسیار مهمی در زیبایی پروتز ایمپلنت دندان دارد و هر چه از مواد مرغوب تری استفاده شود، مسلماً زیبایی کار بیشتر خواهد بود. هزینه خدمات دندانپزشکی و قیمت ایمپلنت همیشه نسبت به سایر خدمات پزشکی بیشتر بوده و علت آن نیز مسئولیت کاری بالایی که بر دوش دندانپزشک است و همچنین مواد و متریال گران قیمتی است که باید استفاده شود. اولین نکته که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که دندانپزشکی که در یک مطب فعالیت می کند باید سال های کاری خود را در همان مطب گذرانده باشد، و به تازگی آن مطب را تأسیس نکرده باشد ، علاوه برآن از مراکز درمانی نزدیک آن مطب راجع به اینکه کدام پزشک بهتر می باشد می توان پرس و جو و تحقیق به عمل آورد.

  • دکتر عصمت جعفر پور ، دندانپزشک
  • بزرگتر و عمیقتر از آفت کوچک هستند
  • از بهم ریختن ظاهر شما جلوگیری می کند
  • • کاشت ایمپلنت دندان
  • پس از استفاده از یک داروی استنشاقی دهان خود را بشویید
  • بنزوکائین و لیدوکائین، بیحسکننده موضعی برای کاهش درد
  • این عمل را دو بار در روز تکرار کنید

ایمپلنت دندانی شامل دو بخش تاجی و ریشه ای می باشد، بخش ریشه ای غالبا به شکل پیج و مهره از طریق جراحی داخل استخوان فک قرار می گیرد و بخش تاجی بر روی آن سوار می شود. بعد از درمان ممکن است عوارضی از جراحی متوجه بیمار باشد این عوارض میتواند درد و تورم باشد، که معمولا با خوردن داروها و مسکن هایی که جراح تجویز می کند درد کاشت ایمپلنت دندان کنترل میشود. هرچه استخوان فک تراکم بهتری داشته باشد و ابعاد آن استاندارد تر باشد و فرد از نظر جسمانی سالم تر باشد و بهداشت بیمار بهتر باشد طول مدت کاشت دندان کمتر می شود. ایمپلنت دندان از جنس پایه تیتانیوم است که متخصصین دندانپزشک که تجربه علمی و عملیاتی دراین زمینه را دارند در استخوان فک زیر لثه جای می دهند تا روکش را نگه دارد. پایه های ایمپلنت از جنس تیتانیوم است که به طور کامل با بافت های بدن سازگار می باشد. جنس ایمپلنت دندان در تعیین هزینه درمان نقش مهمی دارد. همچنین رنگ روکش ها و پروتز ایمپلنت نقش بزرگی در زیبایی دارد، که در تعیین رنگ و انتخاب آن، هم نظر بیمار و هم نظر تیم درمانی که با رنگهای دندان ها و تنوع آنها و در واقع با طبیعی بودن رنگ های پروتز آشنایی بیشتری دارند لحاظ می شود.

دندانپزشکی تهران

This was generated by GSA Content Generator Demoversion.

متخصص دندانپزشکی

10 روز کاملا طبیعی است؛ اما چنانچه پس از گذشت دو هفته همچنان دردهای مداومی را تجربه کردید ممکن است این ایجاد درد به علت عوامل مختلفی مانند: عفونت در محل جراحی، پس زدن ایمپلنت، جابجایی ایمپلنت، فشار بیش از اندازه در محل جراحی، عدم انجام مراقبت های بهداشتی، عدم خون رسانی به بافت های اطراف ایمپلنت، خوردن و یا جویدن ناصحیح، صدمه رسیدن به رشته های عصبی و بسیاری دلایل مختلف دیگر باشد. این ترک ها محل تجمع باکتری ها می شوند و به مرور دندان ها تغییر رنگ می دهند. از دیگر عوارض ایمپلنت دندان ممکن است تورم و کبودی و خون ریزی باشد که این عوارض طبیعی بعد از جراحی هستند و با مرور زمان طی روزهای بعد از جراحی این عوارض رفع می شوند. اغلب تکنیک های دیگر بین 3 الی 6 ماه زمان می برند. هدف این شرکت ارائه محصولات با بالاترین کیفیت با کمترین تعداد قطعات و اجزا تشکیل دهنده است با این ایده که زمان و هزینه های درمانی به صورت قابل توجهی کاهش یابد. اگر دندان عفونی دارید باید بدانید که عفونت دندان اگر درمان نشود عفونت می تواند به فک، گردن، سر و یا سایر قسمت های بدن گسترش یابد. پوسیدگی دندان باعث ایجاد طیف گسترده ای از مشکلات سلامتی از جمله بیماری های قلبی عروقی ، سکته مغزی ، پوکی استخوان و کاهش اثر انسولین در دیابتی ها می شود، به همین دلیل ، در چنین شرایطی ممکن است ایمپلنتلوژیست، روش کاشت فیکسچر را به جای حفظ دندان پوسیده ترجیح دهد.

باد کردن لثه

افرادی که بیماری های زمینهای دارند یا از دارو هایی مثل کورتون که تضعیف کننده سیستم ایمنی است استفاده میکنند یا افرادی که دارای دیابت هستند، افرادی که بیماریهای خود ایمنی دارند، افرادی که پوکی استخوان دارند یا داروهای خاصی مصرف میکنند، طول عمر و دوام ایمپلنت دندان در این افراد کمتر است. گاهی اوقات افرادی مراجعه میکنند که دندان های بسیار نا مناسبی دارند و دندان هایشان در قوس فکی تقارن ندارند و دچار فرسودگی، شکستگی، پوسیدگی، ترک، بدرنگی و مشکلات ایمپلنت دیگری هستند، زمانی که این دندان ها کشیده می شوند و ایمپلنت دندان جایگزین آنها می شود، پروتز بسیار زیبایی بر روی پایه ایمپلنت آنها قرار می گیرد که از دندان های قبلی به مراتب زیباتر می باشند. در این حالت بلع، دشوار خواهد شد و بیمار نمیتواند دهان خود را به راحتی باز کند.- عفونت دندانهای قدامی فک بالا (به خصوص اگر ریشه عمیق داشته باشند): میتواند باعث انتشار عفونت به حفره بینی شود.- عفونت دندانهای نیش فک بالا (به خصوص اگر ریشه بلند داشته باشند): میتواند فضای زیر چشم یا سینوس را درگیر کند.- عفونت دندانهای آسیای فک بالا: میتواند باعث انتشار عفونت در فضای کام یا گونه شود.از آنجا که بسیاری از فضاهای سر و گردن با هم مرتبط هستند، انتشار عفونت میتواند از ناحیهای به ناحیه دیگر صورت بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *