بهترین طرف تاسیس شرکت

– در صورت از دست دادن و یا نداشتن لیست سهامداران آیا امکان دسترسی به آن ها وجود خواهد داشت؟

از معروف ترین نوع شرکت هایی که بیشتر به گوشمان می خورد موارد زیر هستند

من دانشجو هستم ودر حال تحصیل در رشته ی مهندسی برق گرایش کنترل بنده اموزش های مرتبط با رشته رو در موسسات فنی حرفه ای دیده ام و اکنون سعی دارم در حیطه ی هوشمند سازی و اتوماسیون کار انجام بدم و با شرکت های مختلف کار کنم و پروژه بگیرم اون طور که من بعد از مطالعه مطالب بالا متجه شدم بهتر است برای اینکار یک شرکت ثبت کنم نظر شما در مورد ثبت شرکت برای کار من چیست و اگه نیاز باشه ثبت شرکت انجام بدم این شرکت از چه نوعی است و هزینه ی اولیه برای تاسیس شرکت چقدر است وایا نیاز به داشتن یک مکان برای ثبت شرکت است یا نه ؟

امکانپذیر است ولی می بایست از آدرس پستی صحیح استفاده نمایید

من میخواستم شرکت تاسیسات و تجهیزات ثبت کنم.خواستم بدونم شرکت باید مسولیت محدود باشه یا سهامی خاص واسه این کار؟


آیا شرکت ثبت شده ای هست که سهام اونو بخریم و مالک بشیم ؟؟ ممنون

پاسخ سوال اول را از کانون وکلا جویا شوید – ثبت برند امکان پذیر است

بنابراین هزینه ثبت شرکت در پایتخت ایران که در شیوه حضوری حدود سه میلیون تومان خواهد بود، برای افرادی که به شیوه آنلاین اقدام به این کار می‌کنند، به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت. در عین حال شما این نکته را هم باید مدنظر قرار دهید که فقط در صورتی می‌توانید اقدام به ثبت شرکت آنلاین کنید که تسلط و آگاهی کافی نسبت به انجام کارهای اینترنتی داشته باشید.

در عین حال مطمئن شوید که انجام امور مربوط به ثبت درخواست خود و نحوه کار با سایت‌ مربوط به اداره ثبت شرکت آنلاین را به خوبی فرا گرفته‌اید. چرا که در صورت عدم آگاهی صحیح از روند کار، در زمان ثبت شرکت آنلاین در تهران، با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد

پس از آن مدارک توسط مؤسسه بررسی شده، صورتجلسات صادر و اقدامات مورد نیاز از طرف نخستین ثبت به عنوان وکیل پرونده به نیابت از شما انجام می گردد، سپس مدارک توسط کارشناسان فوق حرفه ای مجموعه به سازمان و ارگان مربوطه ارسال شده و کارشناس پرونده تا زمان حصول نتیجه پیگیر کار شما می شود.

چرا ؟ چون به زمانی که می گذارید و آزمون و خطا هایی که انجام می دهید و هزینه های قانونی که به خاطر آزمون و خطاهایتان چندباره پرداخت می کنید نمی ارزد.

چه شرکتی برای کاراهای خدمات جرثقیل بزنم که بتوانم با راه هان قرارداد ببندم وتخلیه بار واگن هایشان را انجام دهم

آیا کارمند رسمی دولت امکان ثبت شرکت را دارد و اگر نه به عنوان فردی غیر از مدیر ، امکان فعالیت دارد؟

بله می بایست در صفحات دارای سربرگ که دارای بارکد می باشد چاپ و به امضا اعضا برسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *