تاثیر رژیم غذایی بر سلامت دندان – سلامت دهان و دندان دانتوس

برای مشاهده جداول هزینه دندانپزشکی کلینیک سیمادنت می توانید به ادامه صفحه بروید و یا اینکه فایل PDF جدیدترین تعرفه ها را دانلود کنید. ایمپلنت لیزری روشی از ایمپلنت است که درآن برش لثه توسط لیزر انجام می شود که آسیب کمتر به بافت لثه را سبب می شود و درد، خونریزی و تورم در ناحیه کاشت نیز کمتر می شود.از طرفی لیزر خاصیت ضدعفونی هم دارد که می تواند امکان ابتلا به عفونت را تا حد زیادی کاهش دهد. در صورتیکه ایمپلنت بطور صحیح و علمی و با برند های خوب گذاشته شود در تجربه بیست ساله ما و هزاران ایمپلنتی که گذاشته ایم هیچ تاثیری در طول عمر درمان و موفقیت آن نداشته و تا کنون هیچ موردی را نداشته ایم که به علت کشیدن سیگار پس زده باشد .هر چند که برای سلامتی فرد توصیه می کنیم که سیگار کشیده نشود ولیکن صرف سیگاری بودن منعی برای گذاشتن ایمپلنت ندارد. لمینت هیچ تاثیری در بالا بردن مقاومت دندان شما در خوردن این خوراکی ها ندارد. آیا لمینت مقاومت دندان را بالا می برد؟ پس این دسته از افراد می توانند از نمونه های مختلف کاشت دندان مانند اندوستیال و یا ساب پریوستیال استفاده کنند و به طور مداوم با دندان هایی مصنوعی زیبایی خود را به چهره بازگردانند.

  • تحریک پذیری
  • جدیدترین تکنولوژی کاشت دندان
  • ابتلا به پوکی استخوان و بیماری های مانند آن
  • رنگ لمینت دندان

با فعال شدن اکسیژن در ماده سفید رنگ (بلیچینگ)، با گذشت زمان رنگ دندان زردتر می شود. از بین این موارد، فقط (دسته ایمپلنت های داخل استخوان) برای بازسازی استخوان فک، مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع روکش برای دندان هایی که بافت آن ها نسبتا کامل و خوب است مورد استفاده قرار می گیرد و حداکثر میزان درخشندگی و زیبایی را برای دندان های فرد به وجود می آورد. برای پیشگیری از بروز تورم در ناحیه، یک پارچه سرد یا کیف یخ را در روی ناحیه قرار دهید. روشی که برای قرار دادن روکش ها مورد استفاده قرار می گیرد ، حداقل تهاجمی است چرا که نیاز است مقدار کمی مینای دندان برداشته شود . در روش جرم گیری فقط رسوبات از روی دندان ها برداشته می شود و تغییری در رنگ دندان صورت نمی گیرد، اما در روش بلیچینگ رنگ دندان تغییر می کند. این دو روش تفاوت هایی در میزان سفید کنندگی دندان ها دارند که به جز آن، دارای تفاوت دیگری نیز می باشند. امروزه با به وجود آمدن روش های گوناگون برای ترمیم دندان، نیازی به کشیدن دندان نمی باشد. جهت دریافت مشاوره تحصیلی با کارشناسان مجرب موسسه آتیه آفرینان ایرانیان، می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

پیدا کرده و جراحی های آن ساده تر شده .

اقدام به جلوگیری از عفونت آن بخش از دهان می کند. چه عواملی باعث بوی بد دهان میشود؟ خردههای غذا در بین دندانها فاسد و بد بو میشوند و ایجاد بوی نامطبوع میکنند. با ناراحتی تمام بگویید که قسمتی از دندان هایتان شکسته و از بین رفته و یا قسمت بیرونی دندان شما سیاه شده است و برای ترمیم هر یک وقت بگیرید. اهمیت آن به این دلیل است که با اسید شور کردن خلل و فرجی در ابعاد 2 تا 4 میکرون بوجود می آید که این پروسه باعث می شود مساحت ایمپلنت با ستد بلاست و اسید شوری دقیق تا 400 برابر بزرگتر شود و به همین خاطر موفقیت ایمپلنت افزایش پیدا کرده و جراحی های آن ساده تر شده . برای این منظور ابتدا لازم است تا از شر میکروب هایی که باعث التهاب در دندان می شود، خلاص شویم. برای این طرح لازم است تا بخش کوچکی از مینای دندان برداشته شود که این امر برگشت ناپذیر است. ناگفته نماند که پزشکان از این لایه های سرامیکی و کامپوزیتی برای ایجاد طرح لبخند استفاده می کنند. ونیرٍ کامیوپزیت که امروزه اشخاص با کمک آن اقدام به ایجاد طرح لبخند زیبا می کنند، از ترکیب ذراتی به نام فیبر به وجود می آید. Data was created by GSA Content Generator DEMO!

در چه صورت نیاز به عصب کشی وجود دارد ؟

خدمات ارائه شده در مطب شامل درمانهای ترمیمی و زیبایی، لامینیت، عصب کشی(اندو) ،جراحی لثه، جراحی دندان عقل، جراحی ضایعات و کیستهای دندانی(اپیکو)، جرمگیری و بورساژ دندانی،سفید کردن دندانها (بلیچینگ)با لیزر، پروتزهای ثابت (انواع روکشهای چینی، تمام سرامیک،زیرکونیاو….)، پروتزهای متکی بر ایمپلنتهای دندانی، پروتزهای متحرک(ساخت دندانهای مصنوعی وپارسیل)، جراحی ایمپلنت، جراحی ضایعات و کیستها و تومورهای فکی می باشد. کاهش تیر کشیدن دندان پس از عصب کشی، می تواند به دلیل خروج خون و کاهش فشار داخل پالپ نیز باشد. در چه صورت نیاز به عصب کشی وجود دارد ؟ این کار معمولاً پس از چند ماه که بافتها به خوبی التیام یافتند، انجام میشود و ممکن است پیش از آن نیاز به پیوند استخوان وجود داشته باشد. در موارد بسیار نادر ممکن است فرد دچار وضعت مرگ استخوان (استئونکروز) شود، این امر بیشتر برای افراد سرطانی رخ می دهد. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که برای ترمیم دندان هایتان به مطب دندان پزشکی زنگ بزنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *