تاثیر سلامت دهان و دندان بر باروری – کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مینوسا

به طور کلی ایمپلنت دندان را نمی توان کاملا در گروه دندانپزشکی زیبایی قرار داد. پس از آن که دندان و دهان بیمار به خوبی مورد بررسی قرار گرفت باید طبق لبخند شما تعداد دندان هایی که یاز به لمینت دارند مشخص شود. تعداد دندان هایی که به کامپوزیت نیاز دارند، بستگی به طول لبخند و هدف شما از کامپوزیت دارد. پس از اینکه ایمپلنت در دهان قرار داده شد ، برای اینکه استخوان اطراف ایمپلنت کامل شکل بگیرد دو تا جهار ماه یا حتی در برخی مواقع تا شش ماه بعد از جراحی کاشت ایمپلنت دندان در استخوان فک زمان نیاز است . این کار معمولاً پس از چند ماه که بافتها به خوبی التیام یافتند، انجام میشود و ممکن است پیش از آن نیاز به پیوند استخوان وجود داشته باشد. چند قطره روغن پونه کوهی را مستقیماً روی دندان و لثه آسیب دیده بمالید و حداقل بگذارید15 دقیقه در دهان بماند. مدت زمان اتمام کار:از 2 هفته تا 3 ماه متفاوت است.مقاومت و عملکرد استخوان هر بیمار با بیمار دیگر متفاوت است که همین موضوع باعث تفاوت چند هفتگی در قابل استفاده شدن ایمپلنت میگردد.ابتدا قسمت داخل استخوانی ایمپلنت کاشته میشود سپس قسمت تاجی و روکش روی آن نصب میگردد. This data was generated with GSA Content Generator DEMO!

سلامت دهان و دندان

۲. تاثیر گذاری مثبت در گفتار بیمار از دیگر مزیت های دیگر آن هستند، دندان های لق با حرکت در دهان ممکن است موجب کاستن از کیفیت صحبت کردن افراد شود، و به شما اجازه می دهد با اعتماد به نفس بیشتر و به بهترین شکل با دیگران ارتباط برقرار کنید.می توانند اعتماد به نفس شما را بسیار بالاتر ببرند و لبخند زیبا تری برای شما بوجود بیاورند. برای بهبود سلامت دندان های خود و شاید باروری چه کاری باید انجام دهید؟ معمویلا دندانهایی که نمیتوان نگهداری کرد کشیده میشوند و دو تا سه ماه بعد از آن استخوان سازی در قسمت بدون دندان انجام میشود اما در برخی شرایط ممکن است متخصص ایمپلنت یا دندانپزشک تشخیص دهد که ریشه دندان دچار عفونت فعال نیست و میتوان همزمان با کشیدن دندان ایمپلنت انجام شود . ایمپلنت یعنی تجهیز دندانی که به جای دندان های خالی از آن استفاده می کنند، جنس اکثر ایمپلنت ها از تیتانیوم است و با جراحی در قسمتی که دندان وجود ندارد قرار می گیرد به گونه ای که در ریشه دندانی جای می گیرد و از آنجایی که دندان یکی از عوامل اصلی زیبایی است جای خالی آن می تواند تاثیر بسیاری روی چهره و زیبایی داشته باشد.

وضعیت سلامت عمومی بیمار در نظر گرفته شود.

و بلافاصله بعد از ترمیم استخوان فک یا چهار ماه بعد از پیوند استخوان فک برای جراحی ایمپلنت میتوان فیکسچر ایمپلنت را در استخوان فک قرار داد . با برنامه ریزی دقیق درمانی میتوان احتمال بروز عوارض جانبی و خطرات عمل را تا حد قابل توجهی کاهش داد. بیماریهای زمینه ای مانند اختلالات خونی ، عفونت، آلرژی، دیابت و مصرف برخی داروها میتوانند احتمال عوارض جراحی را افزایش دهند بنابراین باید پیش از عمل کاشت ایمپلنت دندان، وضعیت سلامت عمومی بیمار در نظر گرفته شود. خوشبختانه نرخ موفقیت عمل کاشت ایمپلنت بسیار بالا بوده و احتمال عدم موفقیت آن و خطراتی مانند عفونت بعد از جراحی ایمپلنت، شکستن ایمپلنت، صدمه دیدن بافتهای پیرامون و نامناسب بودن محل کاشت ایمپلنت دندان بسیار کم است. در صورت آلرژی به فلز، میتوان ایمپلنت کاشت؟ در بسیاری از موارد حتی در صورت شکست درمان اولیه، میتوان مجدداً کاشت ایمپلنت را امتحان کرد. ام با توجه به شرایط ممکن است در برخی موارد که استخوان فک مناسب باشد روکش موقت یا دایم همزمان با جراحی ایمپلنت دندان قرار داده شود . افرادی که زمان زیادی از کشیدن دندان های خلفی فک بالایشان می گذرد به دلیل اینکه سینوس استخوان فک بالا درون استخوان گسترش یافته ، استخوان کافی برای قرار دادن فیکسچر ندارند ، بنابراین لازم است قبل از قرار دادن پایه در استخوان فک ، استخوان فک ترمیم شود . This data was done with the help of GSA Content Generator Demoversion!

  • پوسیدگی دندان
  • ممکن است شکسته یا گم شود
  • کاهش درد بعد از کاشت دندان
  • بسیار سبک هستند
  • جناب آقای دکتر سیامک ضیایی ، پزشک عمومی
  • ویزیت و مشاوره دندانپزشکی

از بهترین کشور های تولید ایمپلنت در سطح جهان می توان به سوییس ، کره جنوبی ، آمریکا ، آلمان ، سوئد ، ایتالیا ، فرانسه و اسپانیا اشاره کرد. بسیاری از افرادی که با دندان درد شدید به دندان پزشکی مراجعه می کنند، نمی دانند که آیا دندان پوسیده شان باید کشیده شود یا نه و آیا گذاشتن ایمپلنت دندانی ضروری است؟ مسواک زدن دندان ها با خمیردندان های حاوی فلوراید، یک بار در آخر شب و حداقل یک بار در طی روز ضروری است. اگر شما هم نیازمند انجام ایمپلنت فوری هستید ولی در حاضر امکان پرداخت یکجای هزینه ایمپلنت را ندارید میتوانید بصورت حضوری به محل کلینیک مراجعه کنید و بعد از مشاهده دندانهایتان توسط پزشک , مشخص شدن هزینه های کلی , نوع ایمپلنتهای مورد نیازتان و دریافت مشاوره با پزشکان و امور مالی کلینیک یاس در مورد نحوه پرداخت اقساطی به توافق برسید. جراحی ایمپلنت در اغلب افراد انجام میشود و محدودیت ندارد ، مگر در مواقع بسیار نادر و کم مثل بیمارانی که تحت رادیوتراپی هستند . تجویز ایمپلنت برای این دسته از افراد به تشخیص متخصص ایمپلنت دندان یا دندانپزشک بستگی دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *