ثبت شرکت می تواند برای همه خوش بگذرد

اجازه داشتن برای تاسیس شرکت در تهران و دیگر شهر های کشور بدین معناست که در حقیقت قانونگذار به چه گروهی از افراد حقیقی و حقوقی اجازه ایجاد شرکتی جدید را میدهد برای پاسخ به این موضوع باید عرض کنم که در قانون جمهوری اسلامی ایران اجازه ایجاد شرکت به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی و خارجی داده شده و حتی مجرمین و اشخاصی که سوء پیشینه نیز دارند میتوانند با عنوان موسس و سهام دار ، اقدام به ثبت نمایند.

فرم ثبت شرکت زیر را تکمیل و جهت بررسی و مشاوره رایگان با موسسه تماس بگیرید. بعد از بررسی فرم ثبت شرکت موسسه با متقاضی تماس حاصل می کند.

در ابتدا ثبت شرکت در تهران و دیگر شهرهای ایران برای قانونمند شدن روابط فیمابین دو یا چند شریک در .

ولیکن اینگونه از افراد تا رفع سوء پیشینه کیفری نمیتوانند درسمت های مدیرعاملی ، رئیس و یا عضو هیات مدیره و بازرس شرکت قرار بگیرند .

در نتیجه ثبت هرگونه شخصیت حقوقی را به موسسه ثبت شرکت ذهن ناب بسپارید.

مدارک ثبت شرکت در ایران به دو دسته اوراق ثبت شرکت و مدارک مورد نیاز ثبت شرکت که برای اداره ثبت شرکتها ارسال می شود تقسیم بندی می شود که در زیر هر دو مورد را به صورت کامل و جامع توضیح می دهیم.

در این مقاله با مواردی از قبیل ثبت شرکت, مراحل ثبت شرکت, نحوه ثبت شرکت, راهنمای ثبت شرکت, مدارک ثبت شرکت و هزینه ثبت شرکت آشنا می شوید.

حالا باید در فرمی که در مرحله بعد پیش رویتان قرار می ‌گیرد مشخصات سهامداران و اعضای اصلی شرکت را وارد کنید.

افتتاح حساب بانکی و پرداخت های قانونی قبل از ثبت و ارائه شماره شباء.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه مقاله تخصصی تاسیس شرکت تضامنی را مطالعه فرمایید.

همانطور که مستحضر هستید، امروزه روال زندگی تمامی انسان ها در سرتاسر دنیا تغییرات عمده ای داشته است، شیوع ویروس منحوس کرونا موجب شده که افراد ترس از حضور فیزیکی برای انجام کارهای اداری و یا تمامی کارهای زندگی خود داشته باشند.

توجه داشته باشید که عدم سوء پیشینه و اشخاصی که دارای شغل دولتی هستند و همچنین اشخاصی که مدیریت عاملی شخصیت حقوقی دیگری را بر عهده دارند می تواند در تاسیس شرکت مشکل ایجاد کند.

شخصیت های تعیین شده جهت برگزاری جلسات خود نیاز به تشریفات خاصی می باشند. ولی در ابتدا انواع جلسات رایج را بیان می کنیم:

اوراقی که در اکثر شخصیت های حقوقی یکسان می باشد به شرح زیر می باشد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *