جنس پایه ایمپلنت از تیتانیوم است

بعد از ایمپلنت غذاهای نرم بخورید. رعایت بهداشت دهان و دندان و استفاده از مسواک و نخ دندان در افزایش طول عمر ایمپلنت تاثیر دارد. باید گفت که لثه ها بافت حساسی دارند و ممکن است در جریان این اعمال نیرو، آنهم به صورت نادرست آسیب ببینید.در هنگام انتخاب مسواک بهتر است ، مدل هایی را انتخاب کنید که فرچه آنها از جنس پلاستیک نرم باشد و انتهای آنها تیز نبوده و به اصطلاح کند باشد. دهان خود را با مسواک و نخ دندان تمیز نگه دارید. ممکن است برای تمیز کردن بین دندان ها به مسواک ویژه ای نیاز داشته باشید. حتماً یک برنامهی روتین و همیشگی را برای مسواک زدن کل دندانهایتان داشته باشید. عکس های رادیوگرافی و سی تی اسکن کمک کرده که آسیب به رشته های عصبی در استخوان فک را به حداقل برساند. انجام این کار به اطمینان از عمر طولانی مدت دندان ها کمک میکند و بیشترین پشتیبانی، زیبایی، و کارآیی را برای دندان های بیمار به همراه دارد. This article has been generated by GSA Content Generator Demoversion.

جوش خوردن ۳-۴ ماه طول میکشد.

متخصص با تجویز آنتی بیوتیک و دهانشویه خطر عفونی شدن را کاهش می دهد. مدت زمان لازم برای بهبودی با توجه به شرایط دندان ها و روش درمان دندانپزشک متفاوت است. امروزه از ایمپلنت های سابپریوستیال استفاده نمی شود زیرا در بلند مدت استحکام کمتری دارند. مدت زمان جوش خوردن در فک بالا سه تا ۶ ماه طول می کشد. جوش خوردن ۳-۴ ماه طول میکشد. پس از 3 ماه درپوش روی ایمپلنت (Cover Screw) برداشته شده و اباتمنت (اتصال دهنده ایمپلنت به تاج آن) بر روی آن متصل میگردد که نقش دندان تراش خورده را ایفا میکند و پس از آن مراحل قالبگیری یا اسکن دیجیتال و ساخت روکش یک الی دو هفته طول میکشد. پین یا فیکسچر روی استخوان فک و داخل بافت لثه قرار داده شده و سپس اباتمنت روی آن نصب میشود. همه این عوامل روی درآمد یک فیزیوتراپیست تاثیر داره. در این مرحله تاج ساخته شده در آزمایشگاه را بر روی پایه تیتانیوم قرار می دهند. عکس رادیوگرافی دندان ها بررسی شده و در صورتی که نیاز به پیوند استخوان نباشد، پایه فلزی را در فک قرار می دهند. یکی از موادی که امروزه در دندانپزشکی زیاد استفاده میشود روکش دندان است که رایجترین آن روکش فلزی PFM به صورت گستردهای در دندانپزشکی استفاده میشود و به نوعی هر زمانی که بیمار برای درمان به کاربرد روکش نیاز داشت اولین گزینه روکش PFM بود.

کنید تا اثر بی حسی تمام شود.

لبخند زیبا و سفید یکی از مهم ترین عوامل در زیبایی است و اگر به دنبال لبخند سفید و مرتب هستید، لمینت دندان بهترین راه حل برای شماست. هشدار؛ سفید شدن زبان زنگ خطر این بیماریهاست! بنابراین رفته رفته با گذشت زمان ما شاهد تحلیل استخوان و لثه در این قسمت ها هستیم که منجر به تحلیل و تخریب استخوان های اطراف شده و ایمپلنت را در جای خود سست می کند. دندانپزشک برای هزینه ها باید نیاز بیمار را بررسی کند تا هزینه حقیقی را اعلام کند. اگر بیهوشی عمومی داشتید به همراه نیاز دارید. عوارض جانبی شامل تورم و احساس ناخوشایند، خون ریزی زیاد و واکنش به بی حسی یا بیهوشی است. اگر اعصاب آسیب ببینند ممکن است احساس سوزن سوزن شدن، بی حسی موقت یا بی حسی دائمی داشته باشید. بعد از انجام ایمپلنت استراحت کنید تا اثر بی حسی تمام شود. هزینه تمام شده این پروسه در کلینیک ایده آل 1.200 به بالا است. دلیل اصلی مزایای کامپوزیت دندان برای ترمیم دندان این است که پر شدن دندان با رزین شباهت زیادی به رنگ دندان طبیعی دارد، به این معنی که می توان از آن برای پر کردن حفره های دندانهای جلو و عقب بدون این که مشخص شود، استفاده کرد.

  • میزان موفقیت بالاتری دارند
  • محل ایمپلنت در استخوان
  • جنین و بافتشناسی فک و دهان
  • اصلاح دندان لب پر شده
  • بگذارید 3 دقیقه بماند
  • بی نظیر102

البته معمولا 8 دندان جلو را، یا نهایتا 10 دندان جلو را کامپوزیت می کنند. آیا کامپوزیت برای دندان ضرر دارد؟ قرار دادن و کاشت پایه در استخوان فک برای سوار کردن پروتز دندانی از مهم ترین مراحل است. اگر ایمپلنت با استخوان فک ادغام نشود ایمپلنت نمی تواند پروتز ها را حمایت کند و باید دوباره عمل انجام شود. پس از گذاشتن پیچ فلزی ایمپلنت داخل فک تا قرار دادن پروتز حدودا ۳ ماه زمان نیاز است تا بین ایمپلنت و استخوان فک جوش و اتصال ایجاد شود و ایمپلنت در جای خود کاملا سفت شود. بعد از پیوند استخوان، ایمپلنت بر روی دندان قرار می گیرد سپس استخوانسازی شروع شده و استخوان فک به ایمپلنت کامل جوش می خورد. برند ایمپلنت: روی طول عمر آن تاثیر گذار است. ایمپلنتهای دندانی ماندگاری زیادی دارد و استحکامش به تیتانیوم و اتصال آن به استخوان بستگی دارد. به عنوان مثال ایمپلنت زیرکونیوم نیز جدیداً از محبوبیت بالایی برخوردار شده است که شاید بتواند به زودی به عنوان جایگزین مناسبی برای ایمپلنت تیتانیوم استفاده شود. بهتر است پس از صرف میوه به عنوان میان وعده، مواد قلیایی مانند پنیر مصرف شود. از مصرف خودسرانه دارو جدا خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *