درمان عفونت ریشه دندان و لثه – کلینیک دندانپزشکی سروش

  • عصب کشی کانال ریشه
  • نیاز به پولیش هر چند وقت یکبار
  • سوپ خانگی
  • کاشت دندان و پروتزهای دندانی
  • دو عدد چوب دارچین داخل آن بیاندازید
  • نمونه های سرامیکی
  • دندانهای اطراف کامپوزیت را سفید کنید

دندانپزشکی زیبایی شاخه ای از دندانپزشکی است که با رفع نقایص مربوط به دندان ها ، لثه ها ، فک ها به تقویت زیبایی شناسی چهره و لبخند فرد تمرکز دارد. ویژگی ای ساختاری و ظاهری کامپوزیت های نسل جدید به قدری حیرت آور است که بیماران و مراجعان به خوبی لزوم استفاده ازآن ها را درک کرده اند و از آن رضایت کامل دارند. با توجه به زمان اختصاص یافته، مواد استفاده شده و تخصص لازم برای قرار دادن روکش های لمینت، هزینه شما بسیار بیشتر از اتصال کامپوزیت است. دیابت، بیماری دیگری است که بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر می گذارد و میتواند به افزایش خطر ابتلا به برفک دهانی کمک کند. اگرچه، افراد مبتلا به ایدز ممکن است بیشتر از افراد فاقد این بیماری دچار زخمهای شدید دهانی شوند. بلیچینگ دندان یک پروسه رایج و در دسترس برای سفید کردن دندانهایی است که دچار تغییر رنگ شدهاند یا دارای لکه هستند. بعضی از دانشجویان متقاضی تحصیل در آمریکا نیز تمایل دارند برای ادامه تحصیل در آمریکا وارد کالج ها و دانشگاه های خصوصی این کشور شوند. بهترین نوع کامپوزیت دندان نیز ممکن توسط یک دندانپزشک با تجربه کم به شکست بیانجامد. Post was generated with the help of GSA Content Generator Demoversion.

کامپوزیت دندان

در این روش، ابتدا دهان شما اسکن شده و CBCT نیز تهیه میشود و تمام اطلاعات به صورت دقیق در کامپیوتر ادغام و بازسازی میشوند و ما احاطهی کاملی به وضعیت لثه، استخوان و دندانهای شما خواهیم داشت و کیفیت استخوان و ابعاد آن، موقعیت اعصاب و سینوسها به دقیقترین صورت در اختیار ما قرار میگیرند تا کم خطرترین و بهترین ایمپلنت حاصل شود. خشکی و میزان رطوبت کم هوا موجب خشک شدن غشا های مخاطی و در نتیجه خشکی دهان می شود. دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که امکان گذاشتن Implant برایشان میسر است و این ممانعت بی مورد بوده است. روکش های کامپوزیت یک گزینه جایگزین برای کسانی است که ممکن است به دنبال دندانپزشکی زیبایی جزئی باشند. تکنیک All-On-4 جایگزین دندان مستحکم را برای فرد به وجود می آورد که در مقایسه با جایگزین های قدیمی مانند دندان های مصنوعی متحرک، احساسی همانند دندان طبیعی به فرد می دهد.

اما با وجود لثه ها دندان ها هم زیباتر هستند.

در صورت وجود هر گونه نگرانی در مورد آفتها، به یک متخصص مراقبتهای بهداشتی یا دندانپزشک مراجعه کنید. یک دست کامل دندان مصنوعی اشاره به پروتزهای کامل دارند و منظور دندان مصنوعی برای هر دو قوس فکی است. در این روش با کمک دو دندان مجاور اقدام به نصب روکشی به فرم پل میکنند تا خلاء به وجود آمده در پیوستگی دندان ها جبران شود. اما با وجود لثه ها دندان ها هم زیباتر هستند. این متخصصین برای زیباتر کردن دندان ها، از مواد و تجهیزات مختلفی مثل انواع روکش ها و لمینت ها استفاده میکنند. بیشتر این عفونت ها با استفاده از آنتیبیوتیکهای تجویز شده توسط پزشک درمان میشوند.مسکن های OCT (بدون نیاز به نسخه) نیز ممکن جهت درمان ناراحتیهای ناشی از عفونت لازم باشند. از اهداف این کلینیک خدمت رسانی به هموطنان عزیز مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد، لذا همواره با بکارگیری بهترین و مرغوب ترین مواد دندانپزشکی همتراز با معتبر ترین کلینیک ها، سعی در ارتقاء کیفیت خدمات در جهت حفظ و بهبود سلامتی مراجعین محترم دارد. از پرسیدن سؤال در مورد مناسب ترین روش درمانی متناسب خود ، پرداخت هزینه ، صرف وقت ، هزینه های اضافی دریغ نکنید. This has been generated with the help of GSA Content Generator Demoversion!

زیبایی قرار داده شود.

یکی از شایع ترین مشکلات حساس شدن دندان های فرد به خوراکیهای سرد و گرم است(حساسیت های دندانی). تحقیقات نشان میدهد که از هر 100 ایمپلنت دندانی کاشته شده ممکن است 2 عدد از آنها با شکست مواجه شوند یعنی نرخ شکست در کاشت ایمپلنتهای دندانی 98 درصد است. به عبارت دیگر، هر زمان که نیاز باشد، می توان مواد کامپوزیتی را برداشته یا جایگزین کرد؛ زیرا تغییری در شکل دندان های شما ایجاد نمی کند. مواد غذایی که حاوی فیبر زیاد هستند میتوانند جایگزین این مواد شود و از بروز بوی بد دهان پیشگیری کنند. نوشیدن آب و لیموی تازه و نمک همراه پالپ لیمو نیز دهان را خوشبو میکند، به خصوص این مورد ، بوی بد سیر و پیاز را تا حد زیادی کاهش میدهد. بریج دندان نه تنها باعث بازگرداندن نیروی جویدن و حفظ عملکردهایی مانند ادای صحیح کلمات میشود، بلکه زیبایی را نیز به لبخند باز میگرداند. یکی از نمونه های آن کلینیک دندانپزشکی سیب سفید است که نه تنها دسترسی به دندانپزشکان با تجربه بلکه برنامه درمانی دندانپزشکی را نیز با تخفیف و بصورت اقساط فراهم می کند. بهتر است ایمپلنت دندان توسط متخصص ایمپلنت دندان انجام شود و تنها قسمت تاج آن توسط متخصص دندانپزشکی زیبایی قرار داده شود. This article has been generated by GSA Content Generator DEMO.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *