دندانپزشک زیبایی چه مشکلاتی را میتواند برطرف کند؟

1- مطب های دندانپزشکی: در این مراکز معمولا یک دندانپزشک کلیه مراحل درمان را به تنهایی انجام می دهد. جالب است که در طول این دوره، حتی یکبار نیز به مراجعه به دندانپزشکی فکر هم نکرده اند! در پزشکی مخصوصا دوره عمومی درس خواندن دوره دانشجویی و تسلط کافی به مباحث کتاب ها در کنار کار بالینی مهم تر از دندانپزشکی است. جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آمریکا و مخصوصا تحصیل و زندگی در شهر نیویورک ، که جزو برترین ایالت های آمریکاست ، این مژده را به شما بدهیم که شرایط ورود و تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کشور آمریکا را در برترین دانشگاه های ایالتی فراهم ساخته و با همکاری با یک وکیل می توانید از دانشگاه های این ایالت پذیرش بگیرید . در ادامه با مهمترین کارهایی که این متخصص برای مراجعان انجام میدهد آشنا خواهید شد. در مرحله دوم جراحی و هنگامی که بافت شما بهبود می یابد ، متخصص شما یک پایه را به ایمپلنت متصل می کند. برخی ممکن است برای هر دندان از دست رفته یک پایه ایمپلنت لازم داشته باشند ، برخی دیگر با تراکم استخوانی بیشتر ممکن است برای چند دندان از دست رفته فقط به یک پایه ایمپلنت نیاز داشته باشند.

دندانپزشکی خوب

از آنجا که ایمپلنت های دندانی در طی چندین عمل جراحی اعمال می شوند ، بنابراین دندانپزشک شما یک ارزیابی کامل دهانی و دندانی از جمله عکس برداری با اشعه ایکس و مدل های دندانی انجام می دهد تا بررسی کند آیا کاشت دندان می تواند از نزدیک با دندان های طبیعی شما مطابقت داشته باشد یا خیر. اما اگر استخوان فک شما به طور طبیعی رشد نکرده یا کاهش یافته باشد ، دندانپزشک بررسی می کند که آیا می توانید برای تجمع استخوان، پیوند استخوان (روش افزودن استخوان به استخوان فک که پیوند استخوان نامیده می شود.) انجام دهید یا خیر. اما هنگامی که قارچ به طور غیر قابل کنترل شروع به رشد میکند، این عفونت میتواند در تمام قسمتهای دهان و حلق گسترش یابد. نحوه گفتار را اصلاح می کند : با استفاده از کاشت دندان ، دیگر نیازی به نگرانی نیست که دندان های شما در مواقعی که بر روی دندان مصنوعی هستند می لغزد و یا ممکن است دندان های شما درون دهان شما بلغزد و باعث لرزیدن یا لهجه کلمات شما شود. این یک افسانهی رایج است که بوی بد دهان از درون دهان نشات میگیرد و در آنجا پایان مییابد.

  • ممکن است شکسته یا گم شود
  • کاهش درد بعد از کاشت دندان
  • بسیار سبک هستند
  • جناب آقای دکتر سیامک ضیایی ، پزشک عمومی

ایمپلنت شامل یک پایه تیتانیومی است که به صورت جراحی در استخوان فک کاشته می شود و از آن به عنوان یک لنگر برای تاج ، پل یا دندان مصنوعی کامل یا جزئی استفاده می شود. سه تا شش ماه بعد ، بعد از اینکه استخوان فک با پایه ایمپلنت پیوند خورد و آن را در خود ادغام کرد ، یک ماده فلزی به نام اباتمنت (Aboutment) در داخل ایمپلنت پیچ می شود تا از لثه ها خارج شود. اندکی پس از کشیدن دندان بیمار ، پایه فلزی ایمپلنت به صورت جراحی در استخوان فک قرار گرفته و سطح لثه با بخیه بسته می شود. قیمت دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت برای شما بسیار کم هزینه تر از روش بدون پایه دارد و از ایمپلنت معمولی نیز بسیار کم هزینه تر می باشد. قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟ آسان غذا خوردن : از آنجا که عملکرد ایمپلنت دندان همان دندان های خود شما است بنابراین می توانید همه چیز را بدون درد بخورید.

وضعیت دهان بیمار می تواند متفاوت باشد.

ممکن است این مدت انتظار برای دریافت ایمپلنت ناراحت کننده باشد بخصوص موقعی که اگر دندان جلویی خود را از دست داده باشید. به طور کلی ، نیازهای ایمپلنت دندانی ، داشتن لثه سالم ، استخوان کافی در فک برای نگه داشتن ایمپلنت و سلامت عمومی خوب است. ایمپلنت دندان ساختار کلی دهان را حفظ می کند و از حرکت دندان های دیگر از وضعیت طبیعی خود جلوگیری می کند و گاز و جویدن طبیعی را حفظ می کند. سن هیچ مانعی نیست ، اما برای پشتیبانی از ایمپلنت نیاز به داشتن لثه های سالم با استخوان کافی دارید و باید از سلامت کلی کافی برخوردار باشید تا بتوانید با جراحی دهان مقابله کرده و به درستی بهبود یابید (بنابراین افراد سیگاری و افراد مبتلا به دیابت که ضعیف هستند ، گزینه ضعیفی برای ایمپلنت دندان هستند). بعد از اینکه استخوان با پایه ایمپلنت دندان پیوند خورد ، حدود سه ماه بعد تاج دائمی قرار می گیرد. تعداد پایه های ایمپلنت بسته وضعیت دهان بیمار می تواند متفاوت باشد. این وضعیت به عنوان کاندیدیاز دهانی-حلقی نیز شناخته شده است. ظاهر را بهتر میکند : کاشت دندان همانند دندان های طبیعی شما است و حتی همان احساس دندان های خود را دارید. This data has been done by GSA Content Generator DEMO!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *