رازهای کفپوش صنعتی

خدمات انجام شده: ترکیب کاغذ دیواری و پوستر هلندی و به پیشنهاد کمپانی

کفپوش ورزشی پلی یورتان ، کفپوشی مقاوم و ایمن برای ورزشکاران

ماستیک پلی یورتان ساختمانی از نظر ساختاری مقدار بیشتری چسبی داخل خود دارد. اتصال فلز به فلز، اتصال فلز به بتن، اتصال فلز به شیشه از مواردی‌ست که می‌توان از چسب پلی یورتان استفاده کرد.

تمامی این مزایا در کنار مقاومت بالایی که در برابر مواد شیمیایی و مواد خطرناک صنعتی دارند باعث شده اند تا این نوع کفپوش ها در بسیاری از مصارف مخصوصا محیط های صنعتی به کار گرفته شود، برای مثال اجرای آسان و راحت آن ها باعث شده تا در سطوح لوله استفاده شوند.

پروژه کفپوش اپوکسی پارکینگی تعاونی مسکن شهرک فرزان شهرقدس

همچنین در تابستان‌ها نقش مهمی در خنک نگه داشتن ساختمان‌ها خواهد داشت. به بیان دیگر عایق بندی خوب به منظور نگه داشتن گرما در هوای سرد و خارج کردن آن در هوای گرم است که این عایق‌ها معمولا در دیواره‌ها، سقف‌ها، اطراف لوله‌ها و بین طبقات به کار برده می‌شوند.

آشنایی با انواع سنباده و کاربردهای آن[کاغذی،دیسکی و مداری]

#کفپوش_سه_بعدی #کفپوش_پی_وی_سی #کفپوش_بتنی #کفپوش_ضدآب #کفپوشسهبعدی #کفپوشاپوکسی #کفپوش_لمینت #کفپوش_گرانول #کفپوش_متحرک

ماستیک پلی یورتان در دو دسته تک جزئی و دو جزئی تولید می‌شود که ما در این مقاله منحصرا انواع تک جزئی آن را بررسی خواهیم کرد.

پلی یورتان صنعتی پیشنهادی گرند دکور با کادر مجرب دیزاین و طراحی 3D قبل اجرا

همانطور که می‌دانید ماستیک پلی یورتان یک چسب بسیار قدرتمند بر پایه رزین‌های پلی یورتان می باشد که پس از اجرا در درز موجب اتصال دائمی و پر شدن درز بصورت موثر خواهد شد. ماستیک پلی یورتان پس از گیرش کاملا سخت نخواهد شد و پس از خشک شدن کامل مانند یک لاستیک با خاصیت الاستیسیته بالا رفتار می‌کند و همین باعث شده تا در برابر تنش های سازه ای مقاومت ایده آلی از خود نشان داده و از هم گسیخته نشود.

کفپوش پلی اورتان یک رزین مایع است که برای پوشش کف بتنی و سایر سطوح مانند اپوکسی و غیره استفاده می شود. این نوع کفپوش، در دو نوع پایه آب یا روغنی عرضه می شود. کفپوش صنعتی با پلی یورتان بر پایه آب آسانتر و خشک شدن آن سریعتر است، اما سریعتر از سطح روغنی فرسوده می شود.

شما هم اگه به خدمات و مشاوره رایگان ما نیاز داشتین، با ما در ارتباط باشین

هر رنگ صنعتی که مورد مصرف شماست با هر رال و فام بدون هیچ گونه محدوديت در ساخت #سرآمد_رنگ_شمال برای شما مشتریان محترم تولید می نماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *