طرح گام به گام جدید ثبت شرکت

ثبت شرکت در تهران است. این عدد با در نظر گرفتن حداقل تعداد اعضا و کمترین سرمایه محاسبه شده است. برای محاسبه دقیق هزینه‌های تاسیس شرکت می‌توانید به سامانه هوشمند ثبت شرکت آسان‌ثبت مراجعه فرمایید.

پس از ثبت درخواست در سامانه ، اطلاعات وارد شده توسط دبیرخانه کارگروه به کارگزاران مربوطه فرستاده می شود تا مورد ارزیابی قرار گیرند .

این مبلغ در یک حساب بانکی به نام شرکت بلوکه می‌شود و پس از کامل شدن فرایند ثبت قانونی شرکت قابل برداشت خواهد شد. گفتنی است که حداقل سرمایه برای تاسیس شرکت سهامی خاص یک میلیون ریال (صد هزار تومان) است.

با سلام خدمت ریاست محترم ثبت واسناد کل کشور به محظر حضرت عالی میرسانم که ثبت واسنا د فامنین یکی ازشهرستانهای همدان حدود هشت ماه هست برای سند منزل اقدام کردیم هنوز سند خانه مان درست نشده دوماه هست بخاطر امضای قاضی معطل مانده مراجعه میکنیم میگن…

شما باید به انتخاب نام مناسبی برای شرکت بپردازید که در این جا هم عبارت مسئولیت محدود باید ذکر شود. پس از انجام این مراحل باید مبلغ حق الثبت را بپردازید و تاییدیه مربوط به نام شرکت را بگیرید. در مرحله بعدی مدارک مورد نیاز را به اداره، پست کنید. این مدارک عبارتند از :

در قانون تجارت ایران برای ثبت شرکت‌های گوناگون مدارک مستقلی در نظر گرفته شده است. مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که برخی مدارک برای تاسیس انواع شرکت‌ها یکسان است، اما شیوه تنظیم رسمی آنها با یکدیگر متفاوت است. همچنین آماده کردن این مدارک احتیاج به تخصص حقوقی و تجربه در این زمینه دارد. کوچک‌ترین نقصی در پرونده شما موجب بازگشت آن می‌شود.

این اتفاق در ثبت شرق تهران افتاده است کسی پاسخگو نیست چه باید کرد ؟؟؟

– صورتجلسه انحلال شرکت با مسئولیت مخدود ( که کلیه اعضای شرکت و مدیر تصفیه آن را امضا کرده اند)

جهت اخذ مشاوره حقوقی رایگان عدد ۳ را به ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ پیامک کرده و یا اینجا کلیک کنید.

اطلاعات مربوط به سهام و میزان سهامی که هرکدام از اعضا شرکت به صورت نقدی و غیرنقدی دارند باید ثبت شوند.

ثبت شرکت دانش بنیان: احتمالا این روزها نام شرکت‌های دانش بنیان را زیاد می‌شنوید ، در صورتی که تمایل دارید در مورد این شرکت‌ها و نحوه‌ی ثبت آن‌ها بیشتر بدانید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

– اصل دعوت‌نامه از شرکا برای شرکت در مجمع فوق العاده (اگر دسترسی به برخی سهامداران بسیار مشکل و در برخی مواقع ناممکن می باشد)

کلیح حقوق این سایت متعلق به موسسه حقوقی ثبت ونک می باشد.

سپس می بایست تغییر اطلاعات مورد نظر شرکا ( در صورت تغییر در مدیر یا شرکا شرکت )وارد گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *