قیمت ایمپلنت در مطب ما

جایگزین نمودن دندان یا دندان های از دست رفته با کاشت دندان، از جمله راه کارهایی است که برای جایگزینی دندان یا دندان های از دست رفته مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع ایمپلنت دندان برای دندان هایی که دچار پوسیدگی شدید شدند و دیگر امکان باقی ماندن آن ها در دندان بیمار نمی باشد انجام می گیرد .ایمپلنت های دندان مانند دندان های واقعی عمل می کنند. برای دستیابی به نتیجه مطلوب بعد از کاشت دندان، بیمار باید دستورالعمل هایی که جراح توصیه می کند را با دقت دنبال کند. ناحیه های که این تراکم استخوانی را ندارند می تواند موجب نقص ایمپلنت دندان شوند. به طوری که موقع حرف زدن ، جوییدن غذا و همچنن انجاکم کار های روزانه ایمپلنت را محکم نگه داشته و از آن پشتیبانی لازم را بکند. قبل از انجام مراحل ایمپلنت دندان باید پوسیدگی دندان ها به خوبی بررسی شده و در صورت وجود پوسیدگی آن را رفع کرد.

قیمت ایمپلنت دندان

استفاده از دندان مصنوعی سبب محدودیت هایی را در خوردن بود که باعث آزار بیماران می شد. اما خوشبختانه ایمپلنت ها، براساس ساختار فک هر بیمار طراحی شده و می توانند تا پایان عمر نقش دندان واقعی را ایفا نماید. تراش ندادن دندان های کناری و حفظ ساختار دندان ها و انتقال نیروهای جویدن به استخوان سبب مزیت ایمپلنت شده است. به دلیل خصوصیات ایمپلنت یا کاشت دندان، هنگامی که در فک بیمار قرارمی گیرد با آن سازگار می شود و یک جسم خارجی محسوب نمی شود. هزینه ی کلی که شما برای ایمپلنت دندان های خود می پردازید شامل اعمل جراحی برای کاشت پایه ایمپلنت، اباتمنت و تاج ایمپلنت است.

بهترین زمان برای ایمپلنت چه سنی است ؟

پس از کاشت این قطعه، با گذشت یک دوره زمانی برای جوش خوردن قطعه با استخوان فک، تاج و روکش روی پایه سوار شده و دندان مصنوعی ایجاد می شود. بسیاری از مردم به دلیل بالارفتن سن یا مراقبت نکردن از دندان های خود تعدادی از دندان های اصلیشان را از دست می دهند. این مشکل نه تنها بر روی ظاهر تاثیر می گذارد بلکه مشکلات دیگری نیز به همراه خود دارد.مشکلات ناشی از خوردن یک غذا با لذت کامل و مسائل زیبایی باعث شده که خیلی ها به دنبال جایگزینی دندان های خود باشند. امروزه این روش انقلابی نو در زمینه ی جایگزینی دندان ایجاد کرده است.

با توجه به شرایط و تعداد دندان‌ها مدت زمان انجام عمل کاشت دندان متفاوت خواهد بود. ممکن است دندانپزشک شما درمان چندین دندان را بتواند در یک عمل کلینیک دندانپزشکی جراحی انجام دهد. برای جراحی کاشت دندان از بی حسی موضعی استفاده می شود، در این حالت درد در دهان فرد از بین رفته و می تواند حین عمل بیدار بماند.

  • عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت دنداندر این بخش سعی داریم با ارائه ی اطلاعات کافی در مورد ایمپلنت و البته مزایا و معایب آن شما را یاری کنیم تا بتوانید برای دندان از دست رفته جایگزین مطلوبی پیدا کنید.
  • برای اینکه بتوانید از ایمپلنت ۱ روزه بهره مند شوید باید تراکم و کیفیت استخوان مناسب باشد در غیر این صورت معایب ایمپلنت فوری تشدید می یابد و حتی ممکن است این فرایند با موفقیت نیز انجام نشود.
  • عوامل مختلفی در تعیین قیمت ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۰ موثر هستند یکی از این عوامل نوع ایمپلنت است، از آنجا که انواع مختلفی از ایمپلنت های دندان وجود دارد و توسط برندها و شرکت های مختلفی تولید می شود لذا قیمت ایمپلنت دندان نیز متفاوت خواهد بود.
  • اگر پزشک مربوطه تخصص کافی نداشته باشد ممکن است در جراحی انجام شده در فک بالا یکی از سینوس ها یا به عبارت دیگر حفره های بینی سوراخ شود و این امر تاثیر نامطلوبی بر عملیات ایمپلنت داشته باشد.
  • دندانپزشک بعد از انتخاب نوع ایمپلنت دندان و برآورد قیمت کاشت دندان با توجه به شرایط بیمار پین فلزی را در استخوان قرار می دهد.

کیفیت قطعات ایمپلنت از دیگر مواردی است که در قیمت کاشت دندان تاثیر گذار است . در حقیقت هزینه تولید ایمپلنت برای شرکت های معتبر در این امر بالاتر است چون از بهترین مواد مصرفی در ساخت قطعات ایمپلنت استفاده می کنند که این موضوع هم کار را برای دندانپزشک متخصص راحت تر کرده و هم استرس را از بیمار سلب می کند. قطعات همراه ایمپلنت که شامل کاور درب ایمپلنت و هلینگ که متخص آن ایمپلنت است در قیمت ایمپلنت بی تاثیر نیست. ست یکبار مصرفی که حین جراحی به صورت پک کامل استفاده می شود شامل انواع گوناگونی است که قیمت های مختلفی دارد. اگر بخواهیم در مورد هزینه ایمپلنت خوب صحبت کنیم، باید بگوییم تقریبا تمامی برند ها و مارک های ایمپلنت دندان از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. اما با کاشت دندان در کلینیک روشا و استفاده از ایمپلنت دندان اقساطی می توانید با خیالی آسوده و قیمتی مناسب عمل کاشت ایمپلنت دندان را انجام دهید.

علت دیر پریود شدن، نگران کننده است؟

پس نمی توان به نبود آنها در دهان و یا بد رنگ بودن آنها بی تفاوت بود. به همین دلیل است که امروزه ایمپلنت یا همان کاشت دندان های مصنوعی مورد توجه واقع شده است. و همچنین لمینت دندان ایمپلنت دندان که به آنها روکش دندان جهت سفیدتر نشان دادن دندان گفته می شود، طرفداران زیادی پیدا کرده اند. همگی سعی می کنند با انجام اصلاح طرح لبخند یک چهره هالیوودی را در خود ایجاد کنند.

جالب است بدانید افراد مسن تمایل بسیاری به کاشت دندان دارند زیرا یا دچار مشکلات عظیم بی دندانی هستند و یا دیگر استفاده از دندان های مصنوعی برای آن ها سخت شده است. استفاده از ایمپلنت یا کاشت دندان سبب ایجاد دندان های دائمی برای شما خواهد بود دندان های ثابت که کارایی بسیار بالاتری نسبت به دندان های مصنوعی دارند. در صورت وجود هرگونه مشکل پزشک مربوطه قبل از انجام این روش اطلاعات لازم را در اختیار بیمار قرار می دهد.

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید دندانپزشک متخصصی را برای انجام لمینت و کاشت دندان های خود انتخاب کنید به شما پیشنهاد می کنیم حتما از بخش خدمات وب سایت ما نیز دیدن کنید. اوردنچر برای کل فک بالا و پایین همراه با پروتز دندان مصنوعی ثابت، می تواند بیشترین هزینه ایمپلنت دندان را به خود نسبت داده باشد. این فرایند نشان می دهد که تمام دندان ها به جایگزینی نیاز دارند که معمولا بین eight تا 10 ایمپلنت در هر فک نیاز است. این نوع ایمپلنت می تواند هزینه ای در حدود 3 یا 4 برابر دندان مصنوعی متحرک داشته باشد، اما باید گفت که به همین میزان نیز دارای کیفیت عالی می باشد.

uncategorized