مرکز ایمپلنت آصف

با استفاده از ایمپلنت دندان می توان جوان تر به نظر رسید و ساختار چهره را بازسازی نمود. طبیعی به نظر رسیدن هر کدام از روکشهای کامپوزیت و لمینت تا حد زیادی به مهارت و تجربه دندانپزشک شما نیز بستگی دارد. روکشهای از جنس زیرکونیوم که تماما سرامیکی و سفید است. اما آنچه در میان آن ها متفاوت است، جنس مواد به کار رفته در سطح ایمپلنت و شکل بدنه آن ها است. ایمپلنت های این کشور طیف گسترده ای دارد و سایر کیفیت ها و قیمت های متفاوت در میان آن ها دیده می شود. ایمپلنت کره ای در کشور ما و همچنین نزد سایر جهانیان محبوبیت بالایی دارد. همچنین میتوانید جهت اطلاع از هزینه و قیمت ایمپلنت دندان به صفحه هزینه ایمپلنت دندان مراجعه فرمایید. پس از مراجعه مجدد در ابتدا اباتمنت و سپس تاج دندان بر روی آن سوار می شود و پس از انجام عمل جراح توضیحات تکمیلی جهت نحوه مراقبت از ایمپلنت را برایتان توضیح می دهد تا طول عمر ایمپلنت را تا حد امکان بالاتر ببرید. در روش ایمپلنت دومرحله ای، ابتدا پایه ایمپلنت یا فیکسچر درون استخوان فک کار گذاشته می شود، به طوری که کاملا درون لثه قرار می گیرد. ایمپلنت در ابتدا با مراجعه به یک مرکز ایمپلنت آغاز شده و پس از مشاهده رادیولوژی های دهان و دندان روزی برای عمل تعیین می شود.

  1. زیبایی دندان
  2. درد و احساس ناراحتی و کبودی
  3. اغلب به درمان نیاز دارد
  4. برای معاینه هر شش ماه یک بار به دندانپزشک مراجعه کنید
  5. از همه مهمتر، عدم رعایت بهداشت دهان توسط بیمار
  6. اجتناب از تحریک کننده ها
  7. نخ حداقل یک بار در روز

ما در کلینیک دندانپزشکی آرکا از گرید A ایمپلنتهای سوئیسی به نام اشترومن استفاده میکنیم که جزو ۲ ایمپلنت برتر دنیا است. ما در کلینیک دندانپزشکی آرکا از گرید A ایمپلنتهای کره جنوبی به نام Dentis استفاده میکنیم. افرادی هستند که به پیوند استخوان یا عمل های سینوس نیاز دارند قطعا طول درمان طولانی تری نسبت به افرادی که به این عمل ها احتیاج ندارند، دارند. بهترین روش برای بیمارانی که عرض استخوان بسیار کمی دارند و به آنها جراحیهای وسیع پیوند استخوان پیشنهاد شده است. از آنجایی که لبخند سهم بسیار بزرگی از زیبایی چهره ما را به خودش اختصاص می دهد زمانی که ما دندانی را از دست میدهیم یا دندان های ما دچار پوسیدگی و بدرنگی و شکستگی میشوند زیبایی چهره هم به خطر میافتد، کاشت ایمپلنت دندان یا همان کاشت دندان که بهترین جایگزین دندان است، ضمن اینکه باید نیاز به جویدن و تکلم ما را تامین کند، باید زیبایی ما را هم در حد قابل قبولی تامین کند. به عنوان مثال ایمپلنت زیرکونیوم نیز جدیداً از محبوبیت بالایی برخوردار شده است که شاید بتواند به زودی به عنوان جایگزین مناسبی برای ایمپلنت تیتانیوم استفاده شود. This data has been written by GSA Content Generator Demoversion.

های کشور کره جنوبی دارای ۳ گرید A , B , C میباشد.

به عنوان نمونه از برند های ایمپلنت دندان کره ای می توان به CMI ، Snuc ، Luna و چندین مورد دیگر اشاره کرد. در مورد تاثیر منفی سیگار بر دندان باید گفت، خطر بیماریهای لثه و پوسیدگی دندان ناشی از نیکوتین در افراد سیگاری دو برابر افراد معمولی است. تیتانیوم به علت خوردگی بسیار کم در دراز مدت ، مقاومت بالا و هماهنگی بسیار بالا و مناسب با بدن انسان بسیار محبوب و مطلوب است و اکثر شرکت های ایمپلنت از این ماده در تولید محصولات خود استفاده می کنند. بالاترین سازگاری را با بدن جنس ” راکسالید اکتیو شده ” دارا میباشد و طبیعتا دارای قیمت بالاتری نسبت به سایرین دارد. ایمپلنتهای کشور کره جنوبی دارای ۳ گرید A , B , C میباشد. برند ” اشترومن ” دارای ۲ جنس پایه تیتانیوم و راکسالید میباشد. برند Dentis دارای پایهای از جنس تیتانیوم است. جنس آن معمولا از تیتانیوم و یا زیرکونیا بوده که سازگاری کاملی با بدن دارند و هیچ حساسیتی را برای محیط دهان ایجاد نمی کنند.

کامپوزیت دندان

ایمپلنت مناسب در ناحیه استخوانی اطراف خود، استخوان سازی را تحریک می کند و باعث ایجاد بافت استخوانی سالم در اطراف خود می شود. فیکسچر یا همان پایهای که در استخوان شما کار گذاشت میشود. پس از قرار دادن فیکسچر باید دو سه ماهی به استخوان فک استراحت داد تا با فیکسچر پیوند برقرار کند. ایمپلنت های باریک: برای اشخاصی که بین دندان های آنان و درمیان لثه، فضای کافی برای قرار دادن ریشه دندان مصنوعی یا ایمپلنت وجود ندارد.همچنین در افرادی که تراکم استخوانی کافی ندارند، از این نوع ایمپلنت استفاده می شود. وی در پایان گفت: ریفلاکس نیز از علل بد بویی دهان است که با خوردن خاکشیر و آب جوش در یک ساعت قبل از غذا و همچنین مصرف هویج پخته با روغنزیتون نیز در از بین بردن این حالت تأثیرگذار است. همچنین ایمپلنت مناسب دارای بافت ریز متخلخل است، این ویژگی سبب می شود تا استخوان اطراف ایمپلنت با آن بیشتر در تماس باشد و زمان یکپارچه سازی ( استئواینتگریشن) استخوان با ایمپلنت یا اصطلاحا جوش خوردن کاهش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *