مطالب زیبایی دندان – زیبا بمان

البته در ایمپلنت فوری مدت زمان و طول درمان کوتاه تری مورد نیاز است، اما ایمپلنت فوری برای هر فردی قابل اجرا نمی باشد. تفاوت این نوع ایمپلنت با مورد قبلی، یک قالب فلزی است که داخل لثه قرار می گیرد و با استخوان فک نیز چفت شده و در نهایت دندان مصنوعی روی آن قرار می گیرد. اگر دندانپزشک شما کاردان باشد استفاده از هر کدام از آنها نتیجه ی مثبتی خواهد داشت در غیر این صورت حتی بهترین نوع کاشت دندان نیز اگر به کار رود نتایج دلخواه به وجود نخواهد آمد. باکتریها در دهان جمع میشوند تا از این بقایا تغذیه کنند و بوی بد دهان را به وجود میآورند. بزرگسالان بهتر است دندانهای از دست رفته خود را با ایمپلنت دندان جایگزین کنند. برخی تصور می کنند عدم پر کردن جای خالی دندانهای از دست رفته و یا غیر قابل ترمیم، مسئله مهمی نیست! آیا امکان جایگزینی ایمپلنت از دست رفته وجود دارد؟ تاکید ما بر اهمیت کاشت ایمپلنت، خطراتی است که در پی عدم انجام آن وجود دارد. یکی از رسالت های دندانهای ما تأمین زیبایی ماست. استفاده از این نوع ایمپلنت به کسانی پیشنهاد می شود که استخوان فک کم ارتفاعی داشته و نمی خواهند از دندانهای مصنوعی قدیمی استفاده نمایند. This post was written with GSA Content Generator Demoversion!

دندانپزشک خوب

چرا که انجام ایمپلنت با استخوان فک نامناسب، احتمال معایب و مشکلاتی هنگام جراحی را بالا می برد. لمینیت دندان موادی بسیار نازک با طول عمر بالا است که با کمک مواد رنگ دندان ساخته شده و با پوشاندن سطح بیرونی دندان و داشتن حداقل عوارض موجب بهبود ظاهر آن می شود. عوارض ایمپلنت دندان چیست؟ بلیچینگ دندان از جمله راه کارهایی است که برای پاک کردن دندان و حذف انواع رنگدانه های تیره موجود بر روی دندان به کار می رود. این دوره، که ممکن است تا 9 ماه به طول بیانجامد، می تواند برای بیماران بسیار دشوار باشد، اما باید توجه داشته باشید که این یک سرمایه گذاری تقریبا دائمی و مادام العمر بر روی زیبایی و سلامت دندان هایتان است، پس راه دوری نمی رود کمی برای آن هزینه و وقت بگذارید. اگر در حال حاضر اکثر دندان های خود را از دست داده اید و دندان های باقیمانده شما از وضعیت بدی برخوردار هستند، ایمپلنت دندان یک راه حل عالی است. Post has been created with the help of GSA Content Generator DEMO.

شما ممکن است دندان های خود را به دلایل مختلفی مانند پوسیدگی، عدم رعایت بهداشت، کهولت سن، ضربات فیزیکی از دست بدهید . یکی از مهمترین و رایج ترین نگرانی ها و دغدغه های موجود در خصوص کاشت دندان، پس زدن و یا نیاز به خارج نمودن پایه و پروتزهای آن از دهان بیمار است. اگر برای کاشت ایمپلنت دندان، تراکم یا حجم استخوان فک کافی نباشد بهطوریکه درمان با خطر عدم دوام طولانی همراه باشد، باید حتماً پیوند استخوان انجام گیرد. یکی از کم خطر یا بهتر است بگوئیم بی خطر ترین روند های درمان در حوزه دندان پزشکی زیبایی روش استفاده از لمینت دندان است که نیاز به دو جلسه مراجعه دارد. این روش، ساده ترین و ارزان ترین و از همه مهمتر بی آسیب ترین روش برای زیبایی دندان است. در روش ایمپلنت دیجیتال به همه نواحی کامل درسترسی داریم، در حالیکه در روش غیر دیجیتال دسترسی محدود است. نکته دیگر اینکه ، اگر قرار است ایمپلنت دندان انجام شود، دندانهای مجاور نیز قطعا باید اجازه این درمان را بدهند و سالم و بدون پوسیدگی باشند. میزان استرس وارد بر ایمپلنت و ثابت آن در طول فعالیت طبیعی نیز مورد ارزیابی قرار می­گیرد.

  • اصلاح ترک خوردگی و ترمیم دندانی
  • کاهش وزن
  • بی خوابی
  • جلوگیری از شکسته شدن دندانها
  • اختلال در بهبود بافت

دندان مورد کاشت باید در شرایطی باشد که به طور کامل از بین رفته یا به هیچ وجه نمی توان آن را به روش های دیگر حفظ کرد. برای این نوع ویزای تحصیلی آمریکا نیز باید فرم DS-160 تکمیل شود. پس از 3 ماه انتظار برای انجام ایمپلنت، چند جلسه پروتز پس از ادغام ایمپلنت با استخوان فک نیز اعمال می شود. طول عمر ایمپلنت بسیار زیاد و مدت زمان انجام آن در ایمپلنت فوری، یک جلسه و در ایمپلنت معمولی تا دو هفته می باشد. 2. عمر دندان های ساخته شده : بریدجهای دندانی سنتی به طور معمول تنها بین پنج تا هفت سال عمر دارند و در صورت مراقبت مناسب اغلب بیش از 10 سال طول عمر میکنند، اما در نهایت نیاز به جایگزین شدن دارند. این که هزینه کاشت دندان چقدر است، سوالی است که تنها با ویزیت پزشک پاسخ داده می شود. به هر حال این که ایمپلنت دندان بهترین روش کاشت و جایگزینی دندان است را کسی نمی تواند انکار کند و امکان پرداخت قسطی برای انجام ایمپلنت نیز به دلیل اهمیت کلینیک ما به سلامتی شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *