هزینه ایمپلنت دندانی در ترکیه

افرادی که دارای لثه های سالم و استخوان فک کافی هستند کاندیدای خوبی برای کاشت دندان ایمپلنت هستند. در مواردی که استخوان فک برای کاشت ایمپلنت کافی نیست از پیوند استخوان می توان استفاده نمود. افراد مبتلا به بیماری های پریودنتال قبل از انجام ایمپلنت دندان درمان شوند.

لازم به ذکر است که طول دوره درمان این روش می تواند 4 الی 9 ماه طول بکشد. اگر استخوان فک شما به اندازه کافی تراکم نداشته نباشد یا خیلی نرم باشد، ممکن است قبل از انجام عمل جراحی ایمپلنت دندان به پیوند استخوان احتیاج پیدا کنید. پیوند استخوان به این دلیل است که در فرایند عمل جویدن، دهان شما فشار زیادی به استخوان شما وارد می کند و اگر استخوان نتواند ایمپلنت را پشتیبانی کند، احتمالاً عمل جراحی ایمپلنت به شکست منتهی می شود. پروتزهای نامناسب و بی توجهی به دندان های از دست رفته نقش موثری در از بین رفتن بافت استخوان فک دارند. پیوند استخوان یک راهکار فوق‌العاده برای جایگزینی بافت‌های استخوانی از دست رفته است که باعث رشد مجدد استخوان می‌شود. پیوند استخوان یک راهکار جامع و قابل پیش بینی است که کارکردهای فراوانی دارد.

ایمپلنت دندان چگونه است

دکتر متخصص جراحی ایمپلنت ابتدا ارزیابی های لازم را انجام می دهد با توجه به بررسی های انجام شده دکتر متخصص ایمپلنت به آسانی تصمیم می گیرد که کدام یک از انواع ایمپلنت می تواند گزینه ی مناسب باشد. قبل از انجام کاشت دندان معمولا یک جلسه ی مشاوره ای بین متخصص ایمپلنت و بیمار صورت می گیرد، در این جلسه می توانید اطلاعات کامل در مورد فرایند کاشت دندان کسب کنید. اگر پزشک مربوطه تخصص کافی نداشته باشد ممکن است در جراحی انجام شده در فک بالا یکی از سینوس ها یا به عبارت دیگر حفره های بینی سوراخ شود و این امر تاثیر نامطلوبی بر عملیات ایمپلنت داشته باشد. در واقع در بین فاکتور هایی که برای استفاده یا عدم استفاده از این روش در دست است هیچ گزینه ای به سن فرد اشاره نشده است. ولی ناگفته نماند در گروه های سنی بالا با توجه به برخی از عوامل دیگر از جمله مشکلات خاص ممکن است روش کاشت دندان با موفقیت انجام نشود و به همین دلیل فرد توانایی لازم برای بهره مندی از این روش نداشته باشد.

  • چرا که اگر به سراغ ایمپلنت فوری نروید، برای استخوان فک مشکلاتی پیش خواهد آمد.
  • ایمپلنت های دندانی در مقایسه با دیگر روش های جایگزینی دندان های از دست رفته معایبی نیز دارد.
  • نکته ی بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که به فکر مراجعه به کلینیک های ارزان قیمت نباشید.
  • ایمپلنت دندان دارای یکسری هزینه های جانبی دیگر می باشد که پس حین درمان و در هنگام تشخیص متخصص ایمپلنت دندان شناسایی می شود، مواردی همچون جراحی لثه یا پیوند استخوان از این دست هزینه های جانبی ایمپلنت دندان هستند.

قبل از هر چیزی بهتر است بگوییم که همه ی آنها دارای مزیت های ویژه هستند و فرق زیادی نیست کدام یک از انواع آنها به کار رود. اگر دندانپزشک شما کاردان باشد استفاده از هر کدام از آنها نتیجه ی مثبتی خواهد داشت در غیر این صورت حتی بهترین نوع کاشت دندان نیز اگر به کار رود نتایج دلخواه به وجود نخواهد آمد. مهارت های متخصص مربوط نقش اصلی در این روش دارد.مرکز ایمپلنت دندان تخصصی ایمپلنت شمال تهران ومرکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران همواره سعی کرده است از متخصصین با تجربه در این زمینه بهره مند شوند تا بتواند همواره نهایت رضایت شما عزیزان را کسب کند. برای تصمیم گیری در مورد نوع کاشت دندان به کار رفته می توانید با پزشک خود مشورت کنید و بر حسب سقف بودجه ای که تعیین کرده اید انتخاب مناسب و مطلوبی داشته باشید.

بزرگ شدن سینوس و نیاز به جراحی سینوس لیفت برای کاشت ایمپلنت :

اکثر عواملی که در بالا ذکر شدند بخشی ضروری در هر فرآیند از کاشت به شمار می روند. برخی افراد نیز ممکن است به اندازه کافی از سلامت دهان و دندان برخوردار باشند و نیازی به برخی درمان های مطب دندانپزشکی اضافی نداشته باشند. فراموش نکنید که یک دندانپزشک متخصص و مجرب با تعیین فاکتورهای لازم در دستیابی به اهداف ایمپلنت دندان به شما کمک می نماید تا درک بهتری از تعرفه آن داشته باشید.

قیمت ایمپلنت دندان

uncategorized