هزینه ایمپلنت دندان 1400

اگر به هر دلیلی یک یا چند دندان خود را از دست داده اید نگران نباشید. در جلسه مشاوره با متخصصین دندانپزشکی کلینیک کوروش وضعیت دهان و دندان شما بررسی شده و با توجه به نوع درمان مورد نیاز و همچنین بودجه و شرایط پرداختی شما می توانید بهترین ایمپلنت دندان در مشهد را با کیفیت بالا، خدمات عالی و البته مناسب ترین قیمت انجام دهید. با توجه به عمر و ماندگاری بالای ایمپلنت دندان بسیار بسیار مهم است که بهترین درمان ایمپلنت دندان در مشهد را یکبار هزینه نمایید و سلامت دهان و دندان خود را حفظ کنید. اگر نیاز به این دارید که تمامی دندان های فک بالا یا پایین یا تمامی دندان ها را تعویض کنید، بهتر است از روش ایمپلنت دندان استفاده کنید.

  • بعد از بررسی پزشک درباره ادغام ایمپلنت و استخوان دندان متخصص معالج از ایمپلنت به عنوان بیس استفاده کرده و پروتز دندان را بر روی آن نصب خواهد کرد.
  • ایمپلنت دندان دارای پیچ هایی از جنس فلز است که در زیر لثه و در داخل استخوان قرار می‌گیرد.
  • در این حالت که متداول ترین حالت کاشت ایمپلنت دندان می باشد طول درمان بیشتر است.
  • برخی افراد نیز ممکن است به اندازه کافی از سلامت دهان و دندان برخوردار باشند و نیازی به برخی درمان های اضافی نداشته باشند.

برای اینکه بتوان ایمپلنت را در دهان قرار داد، لازم است که یک جراحی ضروری صورت گیرد. در این جراحی که به آن کاشت دندان ها نیز گفته می شود، ایمپلنت در استخوان فک قرار خواهد گرفت. پس از چند ماه که جراحی انجام شده پین تیتانیومی که در ایمپلنت است در استخوان فک ادغام می شود. پس از مدتی که دندانپزشک از ادغام شدن ایمپلنت به استخوان دندان اطمینان پیدا کرد، می توان از ایمپلنت ها به عنوان پایه ای برای پروتز دندان استفاده کرده و پروتز را روی آن نصب کرد. قیمت ایمپلنت دندان به عوامل مختلفی از جمله نوع ایمپلنت ، دستمزد دندانپزشک متخصص و هزینه لابراتوار دارد. علاوه بر آن ممکن است استخوان فک هر فرد مناسب کاشت ایمپلنت نباشد و نیاز به جراحی های بازسازی از جمله سینوس لیفت و پودر استخوان داشته باشد که در این صورت به هزینه ایمپلنت دندان اضافه می شود.

ازگروه تاپ لول۳ = ۵۶ میلیون تومان

این متخصصان هزینه ایمپلنت دندان یا قیمت ایمپلنت دنان در سال1400 را به صورت منصفانه برای شما لحاظ میکنند. پس از آن که کاشت ایمپلنت دندان به پایان رسید بیمار می تواند به آسانی هر نوع غذایی را جویده و به راحتی تکلم کند، لبخند بزند و از بی دندانی خجالت نکشد و در نهایت نگرانی از بابت لق شدن یا بیرون افتادن دندان مصنوعی نداشته باشد. با استفاده از ایمپلنت دندان می توان جوان تر به نظر رسید و ساختار چهره را بازسازی نمود. این روش از تحلیل استخوان فک جلوگیری می کند و از ابتلا هر گونه بیماری لثه جلوگیری می کند. اگر فردی دندان خود را از دست بدهد ایمپلنت دندان یا فیکسچر در اندازه همان ریشه به جای آن قرار داده می شود.

قیمت ایمپلنت دندان

دکتر دندانپزشک برای جلوگیری از بالا رفتن دمای استخوان از مته استفاده کند که در این بین مراقب باشد که فشار یا سرعت بالاتر از حد مجاز استفاده نکند. در مرحله اول و به هنگام جراحی، فیکسچر یا قطعه اصلی، درون استخوان فک قرار می گیرد، سپس روی فیکسچر، اباتمنت متصل می گردد و سپس روی آن روکش (پروتز ثابت) گذاشته می شود. بنابراین، بعد از انتخاب دندان مناسب، فیکسچر داخل دهان بیمار گذاشته می شود. پروتزی که روی آن گذاشته می شود متفاوت است و می تواند ثابت یا متحرک باشد. انجام تمامی مراحل ایمپلنت حدود 3-2 ماه زمان می برد و بیمار بعد از انجام جراحی باید صبر کند تا استخوان در اطراف آن کامل شکل بگیرد.

زندگی نامه امام حسن عسکری ع + فرزندان، احادیث، علت و تاریخ شهادت

ایمپلنت دندان جلو یک روش درمانی زیبایی برای کسانی می باشد که دندان های جلوی خود را از دست داده اند و طاهرشان به شدت تحت تاثیر قرار گرفته است. از دست دادن دندان جلویی لبخند شمارا به شدت خراب کرده و زیبایی شما را از لحاظ میمیک صورت ضعیف می کندو اعتماد به نفس را کاهش می دهد. البته به گفته ی بسیاری از دندانپزشکان سراسر دنیا برای این که دندان هایی جلویی ایمپلنت شوند باید قیمت ایمپلنت دندان استخوان کافی در قسمت فک موجود باشد. ناحیه های که این تراکم استخوانی را ندارند می تواند موجب نقص کاشت دندان شوند. به طوری که موقع حرف زدن، جوییدن غذا و همچنن انجاکم کارهای روزانه ایمپلنت را محکم نگه داشته و از آن پشتیبانی لازم را بکند. مهمترین و اصلی ترین مزیت استفاده از روش های مختلف کاشت دندان، اصلاح طرح لبخند و از بین بردن فضای خالی دندان های از دست رفته است.

توسط یک برنامه شبیه سازی شده ی سه بعدی می تواند وضعیت استخوان ها و موقعیت عصب های دندان را بررسی کند. با استفاده از اطلاعات بدست آمده، دندانپزشک کلینیک دندانپزشکی می تواند محل دقیق کاشت دندان را بیابد و برش کوچکتری ایجاد کند. در این روش درد به طور قابل توجهی در مقایسه با جراحی ایمپلنت سنتی کمتر است.

other