پیشرفته ثبت شرکت

لازم به ذکر است که شما نیاز به صرف زمان زیادی ندارید در صورتی که با روال و مراحل کار آشنا باشید. یعنی این شرکتها در آنجا نیستند و کارشان فاکتورفروشی و فرار از مالیات است.» این آمارها فارغ از صحت و سقم آنها (آمارهای ۲۸۰۰ شرکت) نشان میدهد طعم شیرین معافیتهای ۱۲گانه بدون شرط تولید و استقرار شرکت موجب شده شرکتهای زیادی بدون استقرار و انجام فعالیت خاصی در مناطق آزاد، صرفا به قصد بهرهمندی از معافیتهای گسترده، اقدام به تاسیس شرکت در این مناطق کردهاند. یعنی در مجموع 5 نفر. شرکت تعاونی نوعی شرکت تجاری است که طبق قانون شرکت های تعاونی اینگونه تعریف می شود که هدف از تاسیس این نوع شرکت ها توسط اشخاص حقیقی و حقوقی این است که برای رفع نیازهای و یا بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی حداقل با ۷ نفر عضو تشکیل می شود و شرکت تعاونی را برای رفع این امر تشکیل می دهند که در زمینه ی تولید و توضیح به فعالیت می پردازند. همانطور که گفته شد جهت تاسیس شرکت سهامی خاص، حضور حداقل 3 عضو به عنوان هیئت مدیره و حداقل ۲ عضو به عنوان بازرس (یکی بازرس اصلی و دیگری بازرس علی البدل ) الزامی است که همگی باید به سن قانونی 18 سال رسیده باشند.

  • واحدهای مسکونی را به صورت اجاره به اعضا واگذار نمایند
  • دارای شفافیت در زمان و هزینه
  • سهم الشرکه و تعداد شرکا
  • تسلیم دو برگ امضاء شده از اظهارنامه شرکت
  • شرکت تعاونی

این نوع شرکت ها بیشتر بین افرادی که رابطه ی خویشاوندی و دوستانه دارند و یا عضو یک خانواده هستند، تشکیل می شود. ـ ارائه اقرارنامه بازرس یا بازرسان در متن صورتجلسه مبنی بر اینکه هیچگونه نسبت فامیلی اعم از نسبی و سببی با مدیران و مدیرعامل شرکت تا درجه سوم از طبقه اول و دوم ندارند و خود و یا همسرشان نیز از مدیران و مدیرعامل شرکت به طور مؤظفی حقوق دریافت نمی دارند. نکته: در صورتی که شرکا بعد از ثبت تقاضای انحلال شرکت سهامی خاص را داشته باشند در صورت موافقت شرکا باید نسبت به ثبت صورتجلسه انحلال شرکت در سامانه ثبت تغییرات شرکتها اقدام نمایند. مرحله چهارم: در صورت عدم وجود نقص در مدارک تقدیمی، کارشناس مربوطه نسبت به تهیه پیش نویس آگهی ثبت اقدام می کند. 7. اساسنامه و شرکتنامه پیش فرضهایی دارند که باید آنها را پر کنید و سپس تصویر برابر اصل شده آنها را در سایت بارگذاری نمایید . ۱. در ابتدا برای انجام مراحل پیش ثبت نام لازم است که نام شرکت و مشخصات شخصی خود را ارسال نمایید. یکی دیگر از مزایای تقسیم سرمایه به سهام این است که هر شخصی می­تواند به اندازه وسع خود اقدام به خرید سهام کند. ᠎Th​is ​po​st was created with the ​he lp of GSA  Conte​nt Generator Demoversi​on!

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد، فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت است. ماده ۱۴- کلیه اشخاص حقیقی ایرانی که طبق قانون تجارت به امور بازرگانی در منطقه مبادرت دارند موظفند نام خود یا مدیران خود را مطابق مقررات این تصویب نامه حداکثر ظرف سه ماه از تاریخ اعلام واحد ثبتی در دفتر ثبت تجارتی واحد ثبتی به ثبت برسانند. پس از ثبت شرکتها باید مواردی را انجام دهید که با نام اقدامات پس از ثبت شرکت شهرت دارند . پس از پذیرش هر تقاضا توسط سامانه، یک کد پیگیری اختصاص داده خواهد شد و در تمامی مراحل، نتایج اقدامات از طریق پیام کوتاه با ذکر کد پیگیری به اطلاع متقاضی می رسد. در ابتدای تاسیس لازم است هر میزان سرمایه که برای شرکت سهامی خاص در نظر گرفته شود ابتدا 35 درصد آن در حسابی که برای شرکت افتتاح می شود واریز شود اما در مراحل ثبت شرکت مسئولیت محدود نیاز به واریز هیچ میزانی از سرمایه به حساب نزد بانک بانک نیست.

موضوع فعالیت هر شرکت که در بند ۲ اساسنامه آن قید می گردد، نشان دهنده هویت و اهدافی است که آن شرکت برای آن منظور تشکیل شده است. مدت زمان مدیریت در شرکت با مسئولیت محدود ازنظر مدت زمانی نامحدود بوده و اگر چنانچه مدت زمانی مشخص جهت مدیریت در نظر گرفته شود در اساسنامه شرکت درج خواهد شد. پس در نهایت حدودا و حداقل 12 روز کاری مدت زمان ثبت شرکت سهامی خاص خواهد بود. مدت زمان ثبت شرکت سهامی خاص در بهترین و سریعترین حالت 7 روز کاری طول خواهد شد اما چنانچه مرحله چاپ آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی را هم در نظر بگیریم ، مدت زمان ثبت شرکت حداقل 15 روز خواهد بود. مرحله پنجم: پس از تأیید تمامی مراحل و دریافت شماره ثبت، بایستی آگهی ثبت شرکت را در روزنامه رسمی به ثبت برسانید.که در این صورت هزینه انتشار آگهی به صورت اینترنتی پرداخت می شود. در آخر، پس از تأیید تمام مدارک، شماره ثبت به شما داده می شود و باید آگهی رسمی تاسیس را در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار به چاپ برسانید.

ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در بهترین و سریعترین حالت 6 روز کاری تا دریافت آگهی تاسیس شرکت ( مدت زمان پرداخت هزینه آگهی در روزنامه رسمی تا چاپ آن به این مدت زمان اضافه خواهد شد ) طول خواهد کشید. انواع سهام در مراحل ثبت شرکت ۷ نوع می باشد : سهام بی نام ، سهام با نام ، سهام ممتاز ، سهام نقدی ، سهام ممتاز ، سهام انتفاعی و سهام جایزه .اگر شما شرکت ثبت می کنید نمی توانید نام آن شرکت را به عنوان برند خود استفاده کنید بلکه باید آن نام درخواستی را به عنوان برند ثبت کنید یعنی ثبت برند کنید وگرنه شخص دیگری می تواند آن نام را قبل از شما ثبت کند و شما هیچ ادعایی نمی توانید داشته باشید . 5- نقل و انتقال سهام شرکت سهامی خاص منوط به اعلام موافقت مجامع عمومی سهامداران شرکت، یعنی موافقت سایر سهامداران می باشد. به دلیل تقسیم سرمایه شرکت به سهام، نقل و انتقال سهام (که می­توانند بی­نام باشند) به راحتی صورت می­گیرد.

6- صدور سهام قبل از ثبت شرکت غیرقانونی است و جرم شناخته می­شود. مسئولیت هر یک از شرکا در شرکت مسئولیت محدود به میزان سرمایه ای است که به شرکت آورده اند و این سرمایه هیچوقت به قطعات سهام تقسیم نمی شود. هر سهامدار فقط به اندازه سهم خود در شرکت مسئولیت دارد. افراد برای قانونی کردن فعالیتهای تجاری خود و برخورداری از پشتوانهی حقوقی و بر اساس انواعی که در قانون تجارت پیشبینی شده است اقدام به ثبت شرکت میکنند. مقدمات ثبت کردن شرکت ها با یکدیگر متفاوت است. فقط توجه کنید که ذکر عبارت سهامی خاص قبل یا بعد نام ضروری است. مسئولیت مدیران در شرکت مسئولیت محدود به دو صورت مسئولیت کیفری و مسئولیت مدنی تقسیم شده است که حقوق مدنی به قاعدهی حقوقی گفته می شود که خارج از حقوق تجارت باشد و مسئولیت مدنی مدیران در شرکت مسئولیت محدود خلاصه و فشرده می باشد و این موضوع در قانون به عنوان ماده ۱۰۱ مورد بحث قرار گرفته است و مسئولیت دیگر که حقوق کیفری است، طبق ماده ۱۱۵ قانون تجارت در رابطه با کلاهبرداری مورد توجه قرار گرفته است. 3- حداقل سرمایه مجاز شرکت سهامی خاص صد هزار تومان است که پرداخت نقدی ۳۵ درصد آن در زمان تاسیس شررکت و بعد از تایید نام شرکت الزامی است که باید توسط موسسین شرکت به یک حساب که نزد یک بانک افتتاح می گردد واریز گردد.

  • ارائه یک نسخه از اساسنامه
  • متقاضی نباید پلاک انتظامی فعال داشته باشد
  • وارد کردن شعبات دیگر به سامانه
  • حق امضای شرکت

نام شرکت باید دارای ریشه فارسی باشد و در آن از کلملات و عبارات انگلیسی استفاده نشود. بعد از انتخاب موسسه ثبتی معتبر، باید مدارک خود را تکمیل کرده و در اختیار موسسه برای انجام مراحل قرار دهید. بلافاصله بعد از ثبت، اطلاعات شرکت شما از طرف اداره ثبت به صورت آنلاین و برخط به سازمان تامین اجتماعی و اداره مالیات ارسال می گردد. ثبت شرکت ها تسلیم دفاتر به اداره مالیات معمولاً تیر ماه است و باید اواخر سال قبل اقدام به اخذ پلمپ دفاتر قانونی نمود. در نتیجه مدیران کلیه ی اختیارات را برای اداره شرکت دارند ولو این که در اساسنامه چیز دیگری نوشته باشد. راههای مهاجرت به کانادا، آثار اقامتی متنوعی را برای متقاضیان به همراه دارند برخی از این راههای مهاجرت به کانادا نظیر استارتاپ، در همان بدو ورود اقامت دائم کانادا را برای متقاضی به همراه دارند و برخی دیگر نظیر کار یا سرمایه گذاری پس از گذشت چند سال، منجر به اقامت دائم میشود. Galleryهزینه ثبت شرکت در کرج چقد میشود ؟ چنانچه نیاز به مشاوره قبل از ثبت شرکت دارید بهتر است با ما تماس بگیرید. فقط کافیست با ما تماس بگیرید، تصویر کارت ملی خود را برای ما ارسال کنید همین. ✔ آیا برای ثبت شرکت سهامی خاص، داشتن کارت پایان خدمت لازم است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *