کاشت دندان طبیعی

اما در مجموع کاشت دندان مصنوعی بعنوان کاشت دندان مصنوعی متحرک شناخته می شود و بیمار بدون دخالت دندانپزشک می تواند آن را خارج یا وصل کند. در واقع به عنوان ریشه مصنوعی دندان عمل میکند و تاج مصنوعی دندان یا ست کامل این دندان مصنوعی و یا بریج بر روی آن نصب میشود. این ها ویژگی هایی است که دست دندان مصنوعی ( دنچر) نمیتواند انجام دهد. می توانید از مسکن هایی که توسط جراح تجویز می شود برای کاهش درد استفاده کنید. پس از بررسی کامل توسط جراح از بی حس کننده موضعی برای کاهش درد استفاده می شود. اگر در مراحل اولیه ی عفونت ایمپلنتی نسبت به درمان آن اقدام نشود ، معالجه عفونت ایمپلنتهای دندان پس از پیشروی آن با سختی و درد شدید برای بیمار همراه خواهد بود. چه زمانی ایمپلنت دندان دچار عفونت میشود؟ این نوع استخوان هم از تراکم بالایی بر خوردار است و حفره بایستی به اندازه ایمپلنت ایجاد شود با این تفاوت که دریل آخر فقط در ناحیه کرست استخوان (قسمت فوقانی) وارد میشود تا ایمپلنت گیر اولیه مناسبی داشته باشد. در مورد تفاوت ایمپلنتها باید به نکات زیادی توجه کرد که به بخشی از آن اشاره میکنیم.

  • ایمپلنت دندان
  • رادیولوسنسی ندارد
  • ایندکس خونریزی بین صفر تا 1 است
  • قالب گیری
  • درمان لثه با لیزر دندان
  • بیضی شکل و دارای لبه قرمزرنگ هستند

تفاوت اساسی لامینیت دندان (لمینیت دندان) و کامپوزیت در رنگ پذیری آن است.کامپوزیت ها نسبت به لمینت ها هزینه کمتری دارند. برای افرادی که کاشت ایمپلنت کل دهان دارند ، فرایند کمی طولانی تر است. تلفظ صحیح کلمات از طریق چرخاندن زبان و فشار دادن به سقف دهان و دندان ایجاد می شود. نکته اصلی روش ایمپلنت بدون جراحی، تکنیک های پیچیده رادیوگرافی است که با فناوری رایانه همراه است تا بتواند جراحی دقیق قرار دادن کاشت دندان را انجام داد. همچنین تحلیل رفتن استخوان فک هم از بدترین پیامد های از دست دادن دندان ها است. وقتی جای خالی دندان پر شود به شخص اعتماد به نفس بیشتری داده و همچنین باعث داشتن دندانهایی سالم و غذا خوردن راحتتر میشود. تاج دندانی: بعد از بسته شدن اباتمنت، باید چیزی شبیه به تاج دندان واقعی روی اباتمنت متصل شود که به آن پروتز دندانی ایمپلنتی یا دندانی گفته میشود. رابط یا اباتمنت: قطعه ای که بعد از جوش خوردن پایه به استخوان، به آن متصل شده و رابط بین پایه و تاج دندان یا پروتز آن است. Post has been created by GSA Content Generator Demoversion!

کامپوزیت دندان

لبخندهای زیبا باعث جذابیت بیشتر افراد می شود و اعتماد به نفس را در آنها بالا می برد و چهره ای ماندگار و خاطره انگیزی در ذهن اطرافیان باقی می گذارد . مهمترین نقطه ضعف این داروها، درمان غیر انتخابی آنها بوده که ممکن است روی سلول های عادی نیز تاثیر داشته باشد به همین دلیل می تواند روی روند جوش خوردن استخوان به ایمپلنت (اوسءو اینتگریشن) تاثیر منفی بگذارد. جای خالی دندان از دست رفته میتواند در سلامت دیگر دندانها، تکلم و غذا خوردن شخص اثر بگذارد. بنابراین جای خالی دندان ها میتواند تلفظ برخی از حروف را با مشکل مواجه کند. زیرا بیمار به دلایل مختلفی توصیه های بعد از جراحی پزشک را رعایت نمی کند. معمولاً نمی توانید آن را فقط با استفاده از نخ دندان و مسواک زدن بردارید. حداقل دو بار مسواک زدن در فاصله افطار تا سحری و نخ دندان کشیدن تا حد زیادی از بروز بوی بد دهان جلوگیری میکند.

اگر عفونت یا مشکلات پریو دنتال برای شما پیش آید می تواند به مرور زمان گسترش پیدا کند و موجب آسیب به دندان و دهان های شما شود. اگر که عفونت فقط در یک ناحیه از دهان باشد و چرکی باشد، آبسه دندان به وجود میاید. از مسواک و نخ دندان برای پاکیزه کردن دهان استفاده کنید. بهداشت دهان و دندان از شاخص های بسیار مهم در موفقیت درمان ایمپلنت است. ویزیتهای متناوب خود را برای بررسی سلامت کامپوزیت و دندانهایتان در برنامه سالیانه خود بگنجانید. به خاطر داشته باشید که این عادت های بهداشتی در حفظ سلامت و استحکام دندان های خود شما نیز بسیار مهم است. در نهایت در این مطلب به معرفی خوراکیهایی خواهیم پرداخت که نهتنها سلامت دندان ها را به خطر نمیاندازند بلکه به سلامت دندان ها کمک خواهند کرد. یک کلینیک ایمپلنت خوب، بهترین مشاوره را به بیمار می دهد و از هر جهت مراحل درمان، نحوه پرداخت هزینه، انواع ایمپلنت ، و مراقبت های بعد از درمان ایمپلنت توضیح می دهد. جزئیات در زیبایی نهایی کامپوزیت بسیار مهم است و که رنگ کامپوزیت دندان یک عامل اصلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *