کلینیک دندانپزشکی شهاب

یکی از مهمترین مسائل در امور درمانی و زیبایی دندان این است که مراجعه کننده مرکزی انتخاب کند تا همه امور دندانپزشکی را قادر به انجامش باشد این مسئله از آنجائی مهم است که بیمار در کلینیک های متعدد برای درمانهای مختلف و عملیاتهای گوناگون سرگردان نشود،اکنون دندانپزشکی دکتر یگانه تمام خدمات دندانپزشکی را برای شما مراجعه کننده عزیز در کوتاهترین زمان ممکن انجام میدهد. تمام دندانپزشکان توصیه می‌کنند تا با رعایت بهداشت دهان و دندان و هر شش ماه یک بار مراجعه به دندانپزشکی به بهترین وجه از دندان‌ها مراقبت و سلامت این مرواریدهای گرانبها را حفظ کنید. سلامت دهان و دندان در پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های سیستمی مانند پوکی استخوان، سرطان و دیابت موثر است. اگر دچار بیماری لثه هستید، بهتر است مراقب ابتلا به دیابت، ناراحتی‌های قلبی و زایمان زودرس نیز باشید؛ چرا که سلامت دهان و دندان ارتباط مستقیم با پیشگیری از بیماری‌های سیستمی دارد. افزایش سطح اعتماد و رضایتمندی بیماران، توسعه و افزایش توانمندی نیروی انسانی، تحکیم و تقویت اخلاق حرفه ای اعضاء، تکریم مراجعین.

  • اکلوژن عبارتست از روابط و قرارگیری بین دندانها و فکین که به موارد غیر طبیعی آن مال اکلوژن گفته می شود و این یکی از عوملی است که نیاز به ارتدنسی دندان ها را باعث می شود.
  • از مزیت هایی که ارتودنسی متحرک دارد برداشتن آنها هنگام غذا خوردن است که باعث می شود بیمار به راحتی غذای مورد علاقه ی خود را نوش جان کند.
  • از اهداف این کلینیک خدمت رسانی به هموطنان عزیز مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد، لذا همواره با بکارگیری بهترین و مرغوب ترین مواد دندانپزشکی همتراز با معتبر ترین کلینیک های کشور سعی در ارتقاء کیفیت خدمات در جهت حفظ و بهبود سلامتی مراجعین محترم دارد.
  • این امر یک پایداری اولیه را بوجود خواهد آورد سپس حداکثر 6 ماه استخوان حول این پایه رشد کرده و آن را محکم در برگیرد.
  • این مجموعه با دارا بودن محیطی کاملا متفاوت و مدرن و کادری مجرب از دندانپزشکان ارائه دهنده کلیه خدمات رایج و درمان های تخصصی می باشد ،این مرکز مجهز به بخش رادیولوژی ( عکس تمام دندانی ) OPG می باشد .

ارتودنسی، درمان ریشه، پریودانتیکس، آسیب‌شناسی دهان و فک و صورت، بیماری‌های دهان و فک و صورت، جراحی دهان و فک و صورت، رادیولوژی دهان و فک و صورت، پروتزهای دندانی، دندان‌پزشکی ترمیمی و دندان‌پزشکی کودکان تخصص‌های دندانپزشکی موجود در ایران هستند. برای تشخیص بیماری های و مشکلات فک و دندان ها قبل از مراجعه به دندانپزشک باید عکس OPG از فک گرفته شود چه بهتر است که خود درمانگاه دندانپزشکی دارای یک بخش رادیولوژی فک و صورت می باشد و این خدمات را در کلینیک خود در اختیار بیماران قرار دهد و در وقت بیمار نیز صرفه جویی کنند. کلینیک دندانپزشکی دکتر یگانه خود را متعهد می‌داند تا با آموزش دادن به اعضاء خانواده بزرگ خود از بروز بیماری‌های دهان و دندان پیشگیری کند. ما در این کلینیک تخصصی دندانپزشکی روش‌های مختلف پیشرفته و تخصصی را برای درمان مشکلاتی ارائه می‌دهیم که در اکثر کلینیک‌ها فقط یک روش معمول برای مرتفع ساختن آن‌ها عرضه می‌شود. کلینیک دندانپزشکی دکتر یگانه از همکاری متخصصین دندانپزشکی، دستیاران دندانپزشک و کارشناسان بهداشت دهان و دندان بهره می‌گیرد و خدماتی چون معاینه، جرم‌گیری، عکس‌برداری از دندان، پر کردن دندان و دیگر خدمات ضروری را به هم‌میهنان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات دندانپزشکی در کلینیک تخصصی دکتر میقانی

علت اصلی کجی دندان ها عدم هماهنگی بین اندازه دندان ها و فضای موجود در فکها می باشد. در اغلب موارد دندان های شیری که ۲۰ عدد هستند، نظم دندانی قابل قبولی دارند و در روند جایگزینی دندان های شیری با دندان های دائمی، بدلیل بزرگتر بودن مجموع عرض دندان های دائمی درجاتی از بی نظمی و کجی دندان ها ایجاد می گردد. مثلاً فاصله بین دندان های شیری یکی از مکانیسم های جبران اختلاف اندازه دندانهای شیری و دائمی است. هنگامی که مکانیسم های طبیعی موجود باعث برطرف شدن کمبود فضای دندان های دائمی نشوند، کمبود فضا و بی نظمی دندان ها ایجاد می شود.

کلینیک دندانپزشکی

درصد بالایی از پوسیدگی دندانی کودکان ناشی از شیردادن به کودک هنگام شب است.بیشتر مادران در طول شب به دفعات مکرر به کودک به خود شیر می دهند غافل از این‌که همین کار بیشترین تاثیر را در پوسیدگی دندان‌ها دارد. برای پیشگیری از پوسیدگی دندان‌های کودک بعد از یک سالگی باید شیر دادن هنگام شب به صورت کنترل شده باشد.کارشناسان معتقدند، با نزدیک‌شدن به ساعت‌های پایانی شب باید تغذیه کودکان با استفاده از مواد شیرین متوقف شده یا به حداقل برسد، زیرا ترشح بزاق دهان هنگام خواب کاهش می‌یابد و مواد شیرین مدت بیشتری روی دندان‌ها باقی می‌ماند. لمینت سرامیکیوونیر کامپوزیتیهردو جهت برطرف کردن زردی و بدفرمی دندانها و طراحی لبخند به کار می روند و میتوانند در رنگهای دلخواه فرد از همرنگ دندان تا روشن و خیلی سفید استفاده شوند. معمولا برای دندانهایی که در لبخند دیده میشوند توصیه میشود که حدود هشت الی ده دندان در فک بالا وپایین می باشد.

راهنمای مراجعین به کلینیک ویژه تخصصی [newline]کلینیک دندانپزشکی ویستا

همه ی ما روزی به دندانپزشک نیاز داشته ایم و یا نیاز پیدا خواهیم کرد، از طرفی مشکلاتی که در بالا به آن ها اشاره شد وجود دارد، در چنین حالتی راه حل مراجعه به یک کلینیک دندانپزشکی است. نکته ای که برای رسیدن به لبخند هالیوودی وجود دارد این است که لازم نیست تنها افرادی که از دندان هایی نامرتب و خراب رنج می برند از آن استفاده کنند حتی برای کسانی که دندان های خوب و سالم دارند نیز گاهی با تغییراتی کوچک در فرم و یا سفید کردن دندان ها می توان تغییر مثبت و چشمگیری را در ظاهر شخص ایجاد نمود . از آنجایی که مشکلات مربوط به دهان و دندان متنوع است و ممکن است نیاز هر بیمار با بیمار دیگر متفاوت باشد، قیمت و هزینه های کار نیز متغیر خواهد بود.

همچنین به همه بیماران در بدو ورود کاور های یکبار مصرف داده می شود ، مرتب دست ها شست و شو و ضد عفونی می شوند. سلامت دهان و دندان کودکان از آن جایی قیمت ایمپلنت دندان که در سن رشد قرار دارند، اهمیت زیادی دارد. همچنین نوزادانی که شروع به درآوردن دندان می‌کنند، ممکن است که با دردها و حساسیت‌های زیادی روبرو شوند.

بهداشت دهان و دندان ها از اهميت بالايي برخوردار است همچنين نحوه صحيح استفاده از مسواك و نخ دندان مهم است . مسواك ها سه نوع نرم و متوسط وسخت دارند كه نوع نزم و متوسط توصيه مي شود چون بر اثر استفاده مداوم مسواك سخت ميناي دندان ها ساييده مي شوند . مسواك بايد با زاويه30 تا forty five درجه در محل تلاقي دندان و لثه قرار بگيرد و از سمت بالا به پايين حركت داده شود و اين عمل براي هر دندان 15 ثانيه بايستي انجام شود و مسواك خود را هر 3 تا 4 ماه تعويض كنيد تغيررنگ موهاي مسواك حاكي از به پايان رسيدن عمر مسواك شماست . مسواك زدن نه تنها دندانهايتان را تميز مي كند بلكه زبان و مخاط دهان از پلاك هاي ميكروبي زدوده مي شود . کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی هروی یکی از مجهز ترین درمانگاه های دندانپزشکی تهران می باشد که کلیه درمان های مربوط به دندانپزشکی ترمیمی, زیبایی و ایمپلنت بزرگسالان و کودکان را با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و بالاترین استاندارد های بهداشتی در محیطی آرام و بهداشتی در اختیار بیماران قرار می دهد. درمان دندانپزشکی به ندرت با یک جلسه و با یک ملاقات بیمار و پزشک پایان می پذیرد.

uncategorized