گزینه های کفپوش صنعتی

این ورق ها پلی اروتان به عنوان عایق های حرارتی و صوتی در دیوارهای ساختمان و زیر سقف و ضمنا به عنوان پر کننده دیواره های کناف به کار گرفته می شود.

همچنین ترکیب فوق در تخت‌ها به خصوص تشک‌های بیمارستانی استفاده می‌شود و موجب می‌شود تا بیمارانی با سابقه‌ی بستری طولانی مدت دچار زخم بستر نگردند.

شرکت آریا سطح تهران، مجری و ارائه دهنده خدمات کفپوش و رنگ صنعتی و ساختمانی

این کفپوش ها را می توان به راحتی شست و آن ها را استریل کرد.

پروژه کفپوش اپوکسی پارکینگی تعاونی مسکن شهرک فرزان شهرقدس

همچنین در تابستان‌ها نقش مهمی در خنک نگه داشتن ساختمان‌ها خواهد داشت. به بیان دیگر عایق بندی خوب به منظور نگه داشتن گرما در هوای سرد و خارج کردن آن در هوای گرم است که این عایق‌ها معمولا در دیواره‌ها، سقف‌ها، اطراف لوله‌ها و بین طبقات به کار برده می‌شوند.

قبل از اجرای پلی یورتان از سالن بازدید می‌شود تا بررسی‌های لازم روی سطح انجام گیرد تا شرایط مناسبی برای اجرای پلی یورتان داشته باشد. در صورتی که سطح نیاز به آماده سازی داشته باشد این مرحله انجام می‌گیرد. سپس سطح از گرد و غبار و آلودگی‌ها کاملا پاک شده و آماده اجرای پلی یورتان می‌شود. با توجه به نوع کفپوش ورزشی که مورد نیاز است ممکن است چند لایه پلی یورتان اعمال شود.

خدمات اجرای عایق پلی یورتان اجرای عایق حرارتی پلی یورتان

قیمت کفپوش پلی یورتان باتوجه به نیاز شما متفاوت است. به عنوان مثال قیمت کفپوش پلی یورتان ورزشی با صنعتی یا آنتی استاتیک فرق می کند.

#نمونه_کار #شرکت_یخچال_سازی_هیمالیا #کفپوش_ضداب #کفپوشاپوکسی #کفپوش_پلی_اورتان #کفپوش_پلی_یورتان #کفپوش_انتی_استاتیک #صنایع_حمل_و_نقل #رنگرزی #مواد_شیمیایی #بیمارستان_ها #مراکزبهداشتی #تصفیه_آب #تصفیه_خانه_ها #سالن_ورزشی #پارکینگ #مواد_غذایی #مواد_آرایشی #صنایع_بسته_بندی #اتاق_سرور #کفپوش #کفپوش_اپوکسی #کفپوش_های_سه_بعدی #کفپوش_برتر #کفپوش_آنتی_استاتیک #کفپوش_آنتی_باکتریال #اصفهان #شیراز #ارومیه #شرکت_کفپوش_برتر

اگه از اکسپلور میای و دلت میخواد کلی طرح های خوشگل و بادوام برای خونه یا محل کارت ببینی حتما به پیجمون سر بزن.

کفپوش صنعتی از انواع مقاوم کفپوش ها محسوب می شود و بیشتر در مکان هایی که در معرض مواد شیمیایی و اسیدی قرار دارند، بکار می رود.

#کاغذدیواری #کاغذدیواری_لاکچری #کاغذدیواری_مدرن #کاغذدیواری_سه_بعدی #کاغذدیواری_ارزان #پوستر #پوستردیواری #پوسترخاص #پوستر_دیواری #پارکت_لمینت #پارکت #پارکت_کف #کناف_ #کناف_صدف #کناف #کفپوشاپوکسی #کفش #کفپوش_سه_بعدی

در واقع در ساختار کفپوش پلی اروتان ورزشی از پلی الی استفاده می شود که منجر به نرمی لازم برای فضاهای ورزشی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *