5 Simple Statements About ثبت شرکت در تهران Explained

اگر شخص دارای چندین سمت در هیات مدیره باشد، در هنگام ورود اطلاعات، هریک از سمت‌ها باید به صورت جداگانه وارد شود.

شما باید در گام‌های قبل، سمت افراد را هم با عنوان سمت اصلی خود و هم به عنوان سهام دار وارد کنید. با این کار این اسامی در گام مورد نظر نمایش داده خواهند شد.

اولین جای خالی «ردیف» است که افراد بدون در نظر گرفتن سمت خود در شرکت از یک شروع شده و به صورت مسلسل ادامه پیدا می کند. فیلد بعدی «نوع شخص» است. که به دو قسمت حقیقی و حقوقی تقسیم می شود. در نوع شخص حقیقی نام فارسی، نام¬خانوادگی فارسی، نام پدر فارسی ، شماره شناسنامه، جنسیت، تاریخ تولد، شماره همراه و نشانی به عنوان فیلدهای اجباری هستند. و نام لاتین، نام خانوادگی لاتین، نام پدر لاتین، محل تولد، محل صدور نیز اختیاری است که اگر اطلاعات آن وجود داشت وارد می شود. «شماره ملی/شناسه ملی» فیلدی است که در مورد اشخاص حقیقی و حقوقی متفاوت است و اطلاعاتش متفاوت است. شماره ملی برای اشخاص حقیقی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی کاربرد دارد. فیلد «تابعیت» نشان دهنده این است که شخص شرکت ملیت ایرانی دارد یا غیر ایرانی.

این تاریخ باید از تاریخ صورتجلسه تا پایان سال مالی انتخاب گردد.

روش اول؛ پنجره واحد فیزیکی کسب‌وکار برای ثبت شرکت در تهران و شهرهای بزرگ

اگر منظور شما خروج به عنوان سهامدار باشد، به این معنا که دیگر سهامدار آن شرکت نباشید، تنها راه این است که یا خریداری پیدا کنید و سهامتان را به او منتقل کنید (از خود سهامداران یا از اشخاص ثالث) یا اگر یکی از جهات قانونی برای انحلال شرکت وجود داشته باشد، انحلال شرکت را از دادگاه بخواهید.

هنگامی ‌که بخواهید تغییراتی در سرمایه داشته باشید، تکمیل این گام ضروری‌ست.

شرکت‌های دانش بنیان قالب ثبتی مجزا نیستند و باید ابتدا در یکی از قالب‌های مرسوم به ثبت رسیده و سپس برای احراز شرایط دانش بنیان شدن تلاش کنند و مجوزهای مربوطه را اخذ نمایند.

۴۰۰.۰۰۰ است. این عدد با در نظر گرفتن حداقل تعداد اعضا و کمترین سرمایه محاسبه شده است. برای محاسبه دقیق هزینه‌های تاسیس شرکت می‌توانید به سامانه هوشمند ثبت شرکت آسان‌ثبت مراجعه فرمایید.


شما می‌توانید برای اطمینان خاطر بیشتر، تنظیم صورتجلسه را به وکلا و کارشناسان متخصص ما بسپارید تا بدون مشکل بتوانید تغییرات خود را به ثبت برسانید. یا بدون ساده و بدون دردسر، از سامانه آنلاین ثبت‌یار استفاده کنید.

ثبت‌یار مراحل ثبت شرکت را برای شما ساده کرده است. با ورود به سامانه می‌توانید درخواست خود را ثبت و در کوتاه‌ترین زمان خدمت مورد نظر را دریافت کنید.

در این دو صفحه اساسنامه شرکت اولیه که در حال حاضر تقاضای تاسیس شعبه یا نمایندگی دارد نوشته می شود که دو زبان فارسی و انگلیسی می باشد. در انتها با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم. در این مرحله به صورت خودکار اطلاعات وارد شده ذخیره می گردد. این موضوع سبب آن نمی شود که شما نتوانید اطلاعات خود را تصحیح نمایید.

آیا برای ثبت کردن شرکت باید مجوز دریافت شود؟ خیر، اصولا برای ثبت شرکت دریافت مجوز لازم نیست.

حداقل میزان سرمایه‌ای برای هر یک از انواع شرکت‌ها متفاوت است. نکته مهم در سرمایه، مشخص کردن میزان سرمایه نقدی و غیرنقدی شرکت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *