5 Tips about تاسیس شرکت You Can Use Today

در ابتدا ثبت شرکت در تهران و دیگر شهرهای ایران برای قانونمند شدن روابط فیمابین دو یا چند شریک در .

به منظور پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی لازم است که اشخاص اطلاعات مختلفی از جمله هیئت مدیره شرکت، مشخصات شخصیت حقوقی، اطلاعات متقاضی پلمپ دفتر قانونی و … را وارد نمایند.

این شرکت ها توسط دو یا چند نفر برای پیش برد اهدافی تجاری و با نام خاصی تاسیس و ثبت می‌شوند. نکته جالب در مورد این شرکت این است که اگر شرکت دچار بدهی و ضرر شود و سرمایه شرکت برای پرداخت این بدهی کافی نباشد، هر یک از اعضای شرکت مسئولیت دارند که به تنهایی این بدهی را پرداخت کنند.

برچسب ها : سامانه ثبت, سامانه ثبت شرکت, سامانه ثبت شرکت ها, سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری, سامانه ثبت شرکتها, سایت ثبت شرکت, سایت ثبت شرکتها

ثبت شرکت – در سال های اخیر سیاست های اقتصادی کشور در چهارچوب برنامه های توسعه اقتصادی به سوی خصوصی سازی گام بر می دارد و واگذاری فعالیت ها به بخش خصوصی مستلزم آن است که افراد به تأسیس شرکت های مختلف مبادرت نمایند و با انجام فعالیت های تجاری در نظر گرفته شده باعث کاهش تصدی گری دولت در امور اقتصادی شوند این مهم بر عهده اداره ثبت شرکت ها مؤسسات غیر تجاری است تا شرکت ها با طی مراحل اداری مطابق مقررات و مواد قانونی به ثبت برسند .

کاربران کامپیوتر تمام محتویات پرونده شامل مشخصات اساسنامه،شرکت نامه،تقاضانامه و صورت جلسات را وارد سیستم می کنند بعد از آنکه محتویات مدارک وارد سیستم شد به متقاضی که درخواست داده می شود که دستیابی به محتویات پرونده در قسمت های مختلف اداری از طریق وارد کردن که درخواست امکان پذیر است.

پس از امضا صورتجلسات مجمع موسسین و انتخاب مدیران و بازرسان شرکت، مدارک می بایست به سازمان ارسال گردد و تا زمانیکه آگهی تاسیس شرکت از سوی سازمان صادر نشود از نظر قانونی ثبت صورت نگرفته. مراحل زیر نیز برای آشنایی شما به ترتیب ذکر شده است:

پاسخ بهنام امینی ‏۱۸ فروردین ۱۴۰۰ برای ثبت شرکت ساختمانی در اولین گام باید به کجا مراجعه کرد؟

هزینه ثبت شرکت در تهران و سایر شهرها را باید دو بخش در نظر بگیرید. بخشی هزینه‌های دولتی است. بخش دیگر هم هزینه‌ای است که به موسسه و وکیل امور ثبتی باید پرداخت شود.

در این مرحله شما به سایت ثبت شرکت ها وارد می شوید و می توانید از طریق این سایت اقدام به استفاده از خدمات تاسیس شرکت ها کنید.

صورتجلسه ی تشکیل مجمع موسس و اولین مجمع عمومی عادی و اسامی اعضا و هیئت مدیره‌ی منتخب و بازرسان و مدیر عامل شرکت

و به مسؤول ثبت دفاتر تحویل می دهد در این قسمت است که به شرکت شماره ثبت داده می شود مشخصات و محتویات در دفاتر مخصوص ثبت می شود ذیل دفتر توسط فردی که مجاز به امضاء آن است امضاء می شود و آگهی تأسیس در قسمت دبیرخانه مهر و شماره می شود و یک نسخه از آگهی تأسیس به متقاضی برای درج در روزنامه رسمی داده می شود و از هر یک از مدارک یک نسخه به متقاضی داده می شود مهر اداره برای آن زده می شود و به این ترتیب شرکت به ثبت می رسد .

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

ماکرون: تصمیم‌گیری برای اعطای امتیاز ارضی به روسیه، بر عهده اوکراین است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *