Considerations To Know About مراحل ثبت شرکت

ثبت شرکت چه مراحلی دارد؟ مراحل ثبت کردن شرکت در هر یک از روش‌های خدمات پنجره واحد و اداره ثبت شرکتها متفاوت است.

تنظیم اساس‌نامه، شرکت‌نامه و صورتجلسات مجمع عمومی و هیئت‌مدیره معمولاً پرزحمت‌ترین مرحلۀ کار هستند. ثبت نهایی شرکت در تهران با درج آگهی در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و انتشار آگهی در روزنامه کثیرالانتشار به پایان می‌رسد.

در انتها با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم. در این مرحله به صورت خودکار اطلاعات وارد شده ذخیره می گردد. ثبت شرکت در تهران موضوع سبب آن نمی شود که شما نتوانید اطلاعات خود را تصحیح نمایید.

در گام سمت اشخاص، افراد را به سمت سهامدار هم وارد کنید تا در گام‌های بعدی بتوان میزان سهام ایشان را وارد کرد.

با تشکر از پیام دلگرم کننده شما، خوشحالیم که توانسته‌ایم خدماتی درخور و شایسته مخاطبان خود ارائه دهیم.

ثبت‌یار کارشناسان ثبت‌یار برای مشاوره ثبت شرکت با شما تماس می‌گیرند. در صورت بروز هر مشکلی هم می‌توانید با ثبت‌یار در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید که بارکد و تاریخ باید حتما درست و تا آخر همان روز پست کردن مدارک وارد شود وگرنه می‌تواند سبب رد شدن صورتجلسه شما بشود.

دو فیلد «اقرارنامه مدیریتی» و «اقرارنامه سوء پیشینه» نیز برای این است که مشخص کند شخص این دو مدرک را ارائه داده است یا خیر. «کد پستی» نیز جهت افراد حقیقی و حقوقی و «شماره ثبت» جهت افراد حقوقی استفاده می شود. اگر نوع شخص حقوقی باشد فیلدهایی فعال می شود. از جمله نام فارسی، تابعیت، شناسه ملی، شماره ثبت، کدپستی، شماره تلفن، نشانی که تکمیل این قسمت ها اجباری می باشد. سه کلید ثبت اطلاعات، حذف و انصرف وجود دارد. ثبت اطلاعات برای ذخیره اطلاعات در این صفحه می باشد. حذف نیز اطلاعات وارد شده را حذف می کند. انصراف نیز به این معنی است که از تغییر اطلاعات منصرف شده اید. پس از کلیک بر روی کلید ثبت اطلاعات یک ردیف ایجاد می شود.

به نظر این حقیر وبسایت مجموعه شما از تمامی جوانب استاندارد و قابل توجه بوده و از ادبیات بسیار ثلیثی جهت اطلاع رسانی به کار برده شده است.

بعد از رد شدن صورتجلسه تغییرات نشانی ؛ بعد از اصلاح و ارسال مجدد صورتجلسه توسط سامانه ؛ چرا ؛ رسی پذیرش پرینت نمی شود ؟

رتبه بندی شرکت‌های پیمانکاری، خدماتی و …

سلام درانتخاب افراد درصورتجلسه سهام وسرمایه اسامی افراد انتخاب نمیشه نمی دونم چكاركنم تو این گام ماندم

برای جلسه مجمع که تصویب افزایش سرمایه بوده، دستور جلسه رو افزایش سرمایه انتخاب کنید و برای صورتجلسه هیات مدیره، دستور جلسه رو عملی نمودن افزایش سرمایه.

کلیه خدمات ثبت‌یار به صورت غیرحضوری قابل انجام است و نیازی به حضور شما نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *