Detailed Notes on تاسیس شرکت

 برخی دیگر از موضوعات فعالیت شرکت ها نیاز به اخذ مجوز ندارند برای اطلاع دقیق از موضوعات فعالیت شرکت هایی که نیاز به اخذ مجوز برای درج فعالیت در زمان ثبت شرکت ندارند مقاله تخصصی ” فعالیت هایی که نیاز به اخذ مجوز ندارند ” را مطالعه فرمایید.

سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری یکی از مهم ترین سایت ها برای متقاضیان ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت ها و سایر موارد مربوطه است که توضیح خواهیم داد .

شما بدون مدرک تحصیلی هم می توایند شرکت ثبت کنید اما برای اخذ رتبه پیمانکاری باید حتما سابقه بیمه از شرکتهای دارای رتبه مرتبط داشته باشد و متاسفانه بدون سابقه کار در شرکت رتبه دار شما نمی توانید برای شرکتتون گرید بگیرید.

انواع شرکت های قابل ثبت در اداره ثبت شرکت ها در تهران و دیگر نقاط ایران

در تعطیلات خرداد به لاکچری ترین جاهای ایران ارزان سفر کن

در سامانه ثبت شرکت ها، این امکان وجود دارد که شخصیت های حقیقی درخواست خود را برای ثبت شرکت جدید ثبت کنند و تمامی مراحل مربوط به ثبت شرکت را به صورت غیر حضوری و آنلاین، تا مرحله انتشار در روزنامه رسمی انجام دهند.

– دو نسخه از طرح اساسنامه شرکت سهامی عام را باید تحویل دهید.

متقاضی دوباره به حسابداری مراجعه می کند و فییش تعیین نام را دریافت و به شعبه بانک ملی اداره که فقط برای

که مبادا در فعالیت شرکت و محتویات غلط املائی داشته باشد ریاست اعضاء میزان سرمایه و سهام و یا سهم شرکت با اوراق مغایرت داشته باشد. اگر ایرادات در محتویات داخل سیستم مشاهده شود کارشناس ایرادی می زند و متقاضی به کار برخورد مراجعه می کند و کارشناس تعیین نام پس از جستجو در کامیپوتر نام های درخواستی متقاضی را جستجو می کند.

هنگام ایجاد یک شرکت ، ابتدا می بایست نام شرکت را انتخاب نمود و این شخص حقوقی منبعد با این نام در جامعه شناخته و فعالیت میکنند و مانند فرد حقیقی روزی با انحلال شرکت زندگی این شخص حقوقی پایان می یابد .

ثبت شرکت در تهران و دیگر نقاط کشور و لزوم آن شاید برای شما در ابتدا کمی گنگ به نظر بیاید. ولیکن دیگر شرکای تجاری شما مانند تامین کنندگان، مشتریان و بانک ها و موسسات پولی و مالی و … علاقه مند هستند با اشخاصی همکاری نزدیک داشته باشند که از اعتبار ثبتی لازم برخوردار هستند و اصول پایه اعتباری را در شروع و ادامه کسب و کار خود رعایت نمایند.

ایجاد ارزش افزوده و حسن شهرت با بالا رفتن سال تاسیس شرکت

ممنونم که نظر مثبتتون رو در سایت ما به اشتراک می‌زارید.

کپی شناسنامه برابر اصل شده توسط دفاتر اسناد رسمی (همه‌‌ی اعضای هیات مدیره، سهامداران و بازرسین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *