Details, Fiction and ثبت شرکتها

در این روش، نیاز به مراجعه حضوری به این سازمان  در دفعات زیاد بود و همین موضوع باعث می شد که اشخاص مراحل بسیار سختی را برای تاسیس شرکت ها انجام دهند.

با ثبت شرکت در تهران و دیگر نقاط ایران و تعیین درست نوع آن میزان تعهدات شما برای روزهای بحرانی .

این نوع شرکت نیز بسیار در ایران رایج است و ماهیت این نوع شرکت ( حتی اگر موضوع فعالیت بازرگانی نداشته باشد)، تجاری است و در این نوع شرکت موسسین می بایست تمام سرمایه شرکت را تامین نمایند.

راستی آزمایی شده و میتواند اموال و حقوق مختلفی را داشته باشد . به این فرد در قانون شخص حقیقی گویند.

یکی از خدمات ارائه شده در سامانه ثبت شرکت ها، امکان ثبت درخواست صورت جلسه تغییرات می باشد. در این بخش شخصیت های حقوقی می توانند با شناسه ملی و یا بدون شناسه ملی (با وارد کردن شماره ثبت واحد)، درخواست خود را برای ثبت صورت جلسه تغییرات ثبت نمایند.  

-اخذ مجوز، زمانی که عنوان مربوطه نیاز به اخذ مجوز را داشته باشد.

بله، ثبت برای اشخاص حقیقی و حقوقی خارجی نیز با مالکیت صد در صد سهام شرکت امکان پذیر است و برای این منظور نیاز به کفیل و شریک ایرانی نیست و این افراد میتوانند با تماس با کارشناسان خبره موسسه ثبت ونک در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت های خود را به صورت قانونی ریجستر نمایند.

» و آن را تأیید می کندو متقاضی را به اتاق رئیس اداره برای گرفتن امضاء راهنمایی می کند. همزمان محتویات پرونده نیز از طریق کامپیوتر برای رئیس اداره ارسال می شود.

ثبتی اختصاص دارد مراجعه و فیش تعیین نام را پرداخت می نماید مؤسسات و شرکت های تعاونی فاقد فیش تعیین نام می باشند.

لازم به ذکر است از مهمترین مواردی که پیش از درخواست نام باید صورت داده شود استعلام نام شرکت است که از طریق روزنامه رسمی و روزنامه کثیر الانتشار صورت می پذیرد .

آن دسته از شخصیت های حقوقی که تمایل به دریافت کد فراگیر را دارند، می توانند از طریق سایت ثبت شرکت ها اقدام ثبت درخواست کد فراگیر نمایند.

تا اینجا با انواع شرکت در ایران آشنا شدیم، حال می خواهیم به این مورد بپردازیم که ثبت شرکت در ایران چگونه است. همانطور که در توضیح انواع شرکت بیان کردیم، در همه شرکت ها افرادی به عنوان شریک حضور دارند و اگر شراکت آن‌ها به طور رسمی ثبت نشود ممکن است در بحث تقسیم سود مشکلاتی بین آن ها رخ دهد.

اساسنامه نیز متناسب با نوع شرکت ماده های مشخصی دارد که در صورت نیاز باید اصلاح گردد .

شما باید بدانید که شرکت با مسئولیت محدود یکی از شرکت هایی می باشد که دو یا چند نفر آن را برای امور تجاری تاسیس می کنند و هر یک از اعضاء به میزان سهمی که در شرکت دارند و سرمایه مربوط به خودشان مسئولیت کارهایی انجام شده در شرکت را قبول می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *