Indicators on تاسیس شرکت You Should Know

هزینه آگهی در روزنامه: برای ثبت شرکت‌ها باید دو نوبت در روزنامه آگهی چاپ شود.

سامانه ثبت شرکتها، سامانه ای است که به منظور ارائه خدمات به شخصیت های حقوقی راه اندازی شده است و امکانات مختلفی را به غیر از امکان ثبت شرکت و تاسیس شخصیت حقوقی، ارائه می کند.

همچنین برای انجام فعالیت‌های تجاری و مراودات تجاری و بستن قراردادهای بزرگ، نیاز است که یک شرکت ثبت شده شده باشد.

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید سامانه ثبت شرکتها پیگیری درخواست irsherkat

بورل: الان زمان تصمیم‌گیری برای بازگشت به برجام است/ بلینکن: از ابزار تحریم علیه ایران استفاده می‌کنیم

پوشاک مردانه ی ارزان قیمت ◀ارسال رایگان و پرداخت درب منزل

خود( مانند پدر ، مادر ، همسر ، فرزند و … ) حتی به صورت صوری شریک شده تا با اینکار بتوانند هویت قانونی بهتر و پایدارتری برای کسب و کار خود برپا سازند.

عکس های دیدنی وجالب روز؛ از بُزی با گوشهای عجیب تا شیاطین رقصان

که مبادا در فعالیت شرکت و محتویات غلط املائی داشته باشد ریاست اعضاء میزان سرمایه و سهام و یا سهم شرکت با اوراق مغایرت داشته باشد. اگر ایرادات در محتویات داخل سیستم مشاهده شود کارشناس ایرادی می زند و متقاضی به کار برخورد مراجعه می کند و کارشناس تعیین نام پس از جستجو در کامیپوتر نام های درخواستی متقاضی را جستجو می کند.

هنگام ایجاد یک شرکت ، ابتدا می بایست نام شرکت را انتخاب نمود و این شخص حقوقی منبعد با این نام در جامعه شناخته و فعالیت میکنند و مانند فرد حقیقی روزی با انحلال شرکت زندگی این شخص حقوقی پایان می یابد .

مرحله اول: امضای اساسنامه شرکت توسط شرکای شرکت و یا وکیل قانونی آنها

متقبل شدن هزینه ثبت شرکت در تهران : حق الثبت شرکت با توجه به سرمایه شرکت متغییر است.

بعد از تأیید رئیس محتویات پرونده از طریق سیستم برای کارشناسی عودت داده می شود. کارشناس یک نسخه از تمام مدارک ثبتی را مهر نسخه اداره می زند،حق ثبت شرکت را نیز با توجه به میزان سرمایه شرکت تعیین می نماید را از طریق سیستم صحت مدارک ارسالی را تأیید به حسابداری ارسال می نماید در حسابداری حق ثبت،حق الدرج آگهی شرکت در روزنامه کثیرالانتشار اخذ می گردد و محتویات پرونده به قمست ثبت دفاتر مراجعه نماید مدارکی را که مهر نسخه اداره دارد را در داخل پرونده جداگانه ای همراه با آگهی تأسیس قرار دهد.

مدارک مورد نیاز برای به ثبت رساندن شرکت‌های سهامی خاص به شرح زیر می‌باشد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *