Indicators on شرکت طراحی ویلا You Should Know

پس از ارائه نقشه های مهندسی همچون معماری ، محاسبات سازه ، برق و مکانیک نوبت به تزئینات ساختمان می رسد چرا که زیبایی و روح یک ساختمان به نحوه آراستن آن است.

توجه داشته باشین که بین موارد گفته شده هم ترتیب و اولویت‌بندی وجود داره. بعد از موارد گفته شده، نصب کمد، کابینت و سایر تجهیزات چوبی انجام می‌شه.

در این مرحله طراحان، طراحی مناسبی رو از بازسازی به صورت سه بعدی به شما ارائه می‌دن تا نقص‌های نهایی کار برطرف بشه.

رضا امیری در توییتر دنبال کنید ارسال به ایمیل ۱۴۰۰/۰۹/۰۶

شما نباید هیچ اطلاعاتی را از معمار خود پنهان کنید ، اما به او کمک کنید تا خانه رویاهای شما را درک کند.

در طراحی محوطه باغ یا محوطه سازی باغ ویلا، باید بدانید که باغ خود را به چه منظور ایجاد می‌کنید.

و جزئیات فراوانی دارد. در طراحی ویلا به سبک کلاسیک متریال مورد استفاده در نما و دکوراسیون داخلی عموما از سنگ و سیمان است.

اگر تاسیسات برقی و مکانیکی پیچیده ای ندارید مثلا اگر می خواهید بخاری گازی یا شومینه استفاده کنید نیاز ضروری به نقشه های تاسیسات نیست.

با توجه به تنوع بالای ویلاسازی و همین طور نیاز به دو فاکتور زیبایی، دوام و امنیت؛ طراحی اصولی ویلا از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

در قسمت پایین راندو نیز بعنوان راهنما نام و جزئیاتی مختصر برای هر نشان اختصاری در پلان موجود است که کارفرما به راحتی می‌تواند از طرحی که برای محوطه سازی در نظر گرفته شده مطلع شود.

آی آر گیردینو چه خدمات اضافه ای در فرآیند طراحی ویلا به مشتریان خود ارائه می دهد؟

در مرحله اوّل، هدف خودتون رو از بازسازی ویلا مشخص کنین تا اجرای کار به طور دقیق و منظم شروع بشه.

در گام بعدی شرکت آرین پاراکس اقدام به طراحی نقشه ویلا می نماید این مرحله یکی از ارکان اصلی اجرای ساختمان است و شروع آن با پلان معماری است و بعد از آن سایر نقشه های مهندسی طراحی می گردد .

در گام بعدی باید طراحی اولیه ویلا با نیازها و هدف های تعریف شده مشتری، تطابق داده شده و در صورتی که نقص و کمبودی داشته باشد، در همین مرحله جبران گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *