The بازسازی ویلا Diaries

امکان همکاری به صورت حضوری و غیر حضوری با شرکت بدون ایجاد کوچکترین تاثیری در کیفیت طراحی.

گیاهان در بخش‌های مختلفی از یک محوطه می‌توانند قرار بگیرند از جمله مسیر‌های رفتو آمد، ایوان، اطراف آلاچیق و پرگولا و حتی در مواردی که با کمبود فضای کافی مواجه هستیم در تراس با ایجاد تراس سبز و دیوار‌های سبز نیز میتوانیم فضای سبز ایجاد کنیم.

استخر، آلاچیق، پیاده راه‌ها، حصارهای تزئینی، آبنما، نیمکت و نشیمن و همچنین نورپردازی‌ها و شبکه‌های آبیاری در پلان حیاط ویلا جانمایی می‌شوند.

با ۱۵ سال سابقه کار نقشه آپارتمان ۱۷۰ متری جستجو برای اینستاگرام

ویلاهایی که مطابق با اصول و استانداردهای ویلاسازی ساخته می‌شوند، از آسایش و جذابیت بیشتری برخوردارند.

مصالح زیاد و متنوعی در بازار وجود دارد که مختص طراحی و اجرای فضای سبز هستند.

سایر کارهای اصولی مثل گچ‌کاری، کف‌سازی ویلا و یا استخر، کاشی‌کاری و نقاشی ویلا در این مرحله انجام می‌شه.

قبل از بررسی و برآورد هزینه طراحی ویلا بهتر است قصد خود را از خرید ویلا مشخص کنید به این منظور که آیا شما با هدف سکونت اقدام به خرید ویلا دارید یا هدفتان طراحی و فروش ویلا می باشد؟ آیا قصد اجاره دادن یا اجاره گرفتن ویلا را دارید یا هدفتان از خرید، سرمایه گذاری می باشد؟

در محوطه سازی رنگها اولین المانهایی هستند که بطور مستقیم و غیرمستقیم در یک نگاه مرکز توجه افراد میشود.

در ویلا‌هایی هم که در مکان هایی با پوشش گیاهی انبوه ساخته می‌شوند، بهتر است از پنجره‌های چوبی استفاده شود تا ویلا مطابقت زیادی با محیط اطراف خود داشته و زیبا‌تر به نظر برسد.

برای مثال در نما از چوب طبیعی و یا سنگ می توان استفاده کرد.به زبان ساده میتوان گفت که این طراحی ها مانند خانه های روستایی بی آلایش و ساده هستند و تقریبا از مصالحی ساخته می شوند که در طبیعت آنها را بتوان یافت.

حیاط جلوی ویلا: علاوه بر انواع حیاط‌های ذکر شده می‌توان جلوی ویلا حیاطی در نظر گرفت که علاوه بر ایجاد نمای زیبا، ورود و خروج به ویلا نیز از میان آن صورت بگیرد.

قطعا یک پروژه بازسازی ویلای لوکس با امکانات رفاهی ویژه، قیمت مصالح و دستمزد اجرای بالاتری نسبت به بازسازی معمولی یک ویلا داره.

سلام ساختمان یک سایت تخصصی برای خدمات ساختمانی و به طور خاص کابینت و کمد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *