The Basic Principles Of بازسازی ویلا

در طراحی ویلا، طراحی داخلی ساختمان، طراحی نما، طراحی محوطه و … جای خواهد داشت که باید همگی مکمل یکدیگر بوده و در تناسب با هم باشند.

یکی دیگر از معضلاتی که این موضوع نگاه تخصصی غلط به یک جنبه از معماری در پی دارد سیل پروژه های کپی شده و به دور از دانش و علم طراحی روز است این نگاه که شرکت معماری ویلا به این پدیده دارد اساسا تفکری غلط بوده مگر آنکه صرفا حربه ای تبلیغاتی برای بنگاه مربوطه باشد در غیر اینصورت عایداتی جز دور ماندن از خلاقیت های هنری در پی نخواهد داشت.

به علاوه لازم به ذکر است که ایجاد فضای سبز نیز در طراحی ویلا ی کلاسیک، باید مطابق با اصول آن پیش برود. برای این منظور استفاده از گیاهانی که دارای اصالت بیشتری بوده و درختان و بوته های منظم، توصیه می شود.

ارایه مشاوره چیدمان فضا و توضیح انواع صحیح ترکیب رنگ ها .

این نوع بازسازی در ساده‌ترین شکل اجرا می‌شه و مدت زمان نسبتاً کمی لازم داره. به عنوان مثال اقدامات اصلی در این نوع بازسازی عبارت‌اند از:

در طراحی ویلا باید به موقعیت و مکان قرار‌گیری پنجره‌ها از لحاظ میزان نور وارده به نمای داخلی ویلا دقت شود. سایز پنجره‌ها و محل قرارگیری آن‌ها در این امر بسیار دخیل هستند.

سایر کارهای اصولی مثل گچ‌کاری، کف‌سازی ویلا و یا استخر، کاشی‌کاری و نقاشی ویلا در این مرحله انجام می‌شه.

تصمیمات مربوط به تسویه حساب و برنامه ریزی ، تصمیمات مربوط به نما و شکل ظاهری و طراحی دکوراسیون داخلی ویلا باید به طور کامل انجام شود کارهای نقشه ، نما و دکوراسیون باید به طور همزمان و بدون شکستن انجام شود.

محوطه فضای سبز شما می‌تواند از گیاهان و درختان تزئینی تشکیل شود و یا از گیاهان خوراکی و درختان میوه و سبزیجات باشد و یا اینکه تلفیق هردو باهم هیچ منافاتی ندارد. باز هم شما هستید که تعیین کننده این موضوع می‌باشید.

هنگامی که تصمیم به ساخت ویلا رویایی خود می گیرید اولین کار بسیاری از افراد احتمالاً بررسی طرح ها و پروژه های ویلایی متناسب با سلیقه شما در سیستم عامل های مختلف است.

در بسیاری از پروژه ها قبل از شروع طراحی نقشه ویلا ما تصمیم شما را عوض می کنیم !

یکی از روش‌های مرسوم برای ارائه پلان محوطه، ارائه پلان راندو از لنداسکیپ ویلا است. پلان راندو مانند یک نقشه است که حیاط ویلا کاملا مشابه واقعیت در آن ترسیم شده و تمامی‌المان‌ها با نشان‌های مخصوص و اختصاری در محوطه جاگذاری و نشان داده می‌شوند.

رنگ باعث جلب توجه بسیار زیادی از مقابل چشمان افراد دارد.

مبالغ اعلام شده جهت محاسبه سرانگشتی هزینه های طراحی است و حق الزحمه انجام کار با توجه به شرایط پروژه از جمله پیچیدگی کار ، شیب و موقعیت زمین ، سبک طراحی و متراژ بنا ممکن است کاهش یا افزایش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *